Bardzo trudny wybór LCD...

Tomasson225

New member
Witam.

Jako że od czwartku w sklepie dla idiotów rusza promocja, że nie płaci się VATu przy telewizorach to potrzebuję Waszej pomocy w wyborze. Wybieram pomiędzy:
Toshiba:
-42Z3030
-42X3000
Sony:
-40T3500
-46T3500
-46D3500
Sharp:
-52XD1
-46X20
-42X20
Samsung:
-40F86
-46M87
-40M87
-46N87
-40N87.

Telewizję antenową będę oglądał tak z odległości ok. 4-5m, a sygnał HD z PS3 w grach ok. 3m (filmy to już różnie) :) Jakby ktoś potrzebował więcej szczegółów do pomocy to proszę pisać tutaj. Najbardziej ceniłbym ocenę kogoś takiego jak Kiki (jakby było możliwe to może jakieś zdjęcia :D) ;) Pozdrawiam.

P.S. Cale to już drugorzędna sprawa :) Oczekuję bardzo ładnego obrazu w sygnale HD bo w zwykłym to zawsze koszmar :D
 
Ostatnia edycja:

forzainter1g

New member
Odp

Te modele Sony cienkie sa Sharpa tak samo.
Moze cos z Toshiby albo raczej tylko z Toshiby chociaz pomysl o Samsungu ja nie kupilbym tej firmy telewizora bo odpycha mnie od niej na 1 kms zle doswiadczenia mam wogole wydaje mi sie ze w porownianu z wszytskimi wiodacymi firmami Samsung ma najgorszy obraz dotego niemilosiernia rozciaga obraz z slabo sygnalu np kablowki.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Tomasson225 napisał:
Witam.

Jako że od czwartku w sklepie dla idiotów rusza promocja, że nie płaci się VATu przy telewizorach

Witam.
Sprawdziłeś ceny tychże TV z w sklepach netowych ?
Mam wrażenie, że mogą byc lepsze.
Pamiętaj nie kupuj CENY tylko OBRAZ.
 

Tomasson225

New member
Prosiłbym o jakieś odpowiedzi wnoszące coś do tematu. Gatar sprawdziłem ceny i wiem, że MM dalej nie jest jakiś tani ale mam blisko i pewność :) Jtd ciesz się swoją plazmą ale nie dawaj odpowiedzi, które nikomu nie pomagają... Forzainter1g - czytałem wypowiedzi Kikiego na temat Samsunga 40M87B i mówił, że czerń jest niesamowita a i skaler wszyscy sobie chwalą. Nad tą Toshibą też się dużo zastanawiam (42Z3030) bo 4 cale to różnica prawie żadna :) Mówię tu o 4 calach bo tyle samo co ta Toshiba kosztuje SONY 46D3500 i Samsung 46M87B... Czekam na dalsze odpowiedzi :)

P.S. Skraczam listę to czterech modeli. Mianowicie:
Samsung 40F86
Samsung 46M87
Toshiba 42Z3030
Sony 46D3500.
Wszystko to jeden próg cenowy a jak już wspomniałem - cale to drugorzędna sprawa :) Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

forzainter1g

New member
Wybor

Odrzuc Sony d3500 bo chcesz grac na PS3 a obraz na tym Soniaku raczej nie bedzie plynny.
Rozegraj to miedzy
Samsung F86BD
Toshiba
Z3030

Nie napisales progu cenowego wiec z tego co podales to tylko te modele a jak masz wiecej kasy to kup tylko i wylacznie:
Sony x3500-najlepszy LCD na rynku
Pioneer KURO-najlepsza plazma na rynku
Porownaj sobie i nie bedziesz sie zastanawial czy dobrze kupiles bo lepiej nie mozna!!
 

rassil

New member
a ktos moze moglby mi zaproponowac telewizorek do komputera (gier) i tez do konsoli?

wiem ze jak do konsoli to lepiej full hd ale full hd mi komputer nie pociagnie gier a w nie natywnej rozdzialce to wogole nieporozumienie nie?

a wiec jesli ktos mial naprawde mozliwosc testowania LCD TV od 40" do 47" jak to wyglada pod komputer to BARDZO bym prosil o pomoc jakis pare wyborow.

Z gory bardzo dziekuje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23842
- ten Sharp 42 B 20 - jest extra do takich celów

Dynamiczne sceny i zero kłopotów z szumami . Widać że matryca i procesory spokojnie dają sobie radę z płynnościa ruchu.
4d54d9708ebff8b6med.jpg
 

rassil

New member
Dzieki Kiki :)

Czyli jednak proponujesz FULL HD do komputera...

Zastanawialem sie ostatnio czy moj komputer pociagnie gry w rozdzielczosci 1920x1080 plynnie...np Crysis czy ogolnie nowe gry ktore wyjda...bo nie mam az tyle pieniedzy zeby kupic dobry full hd i do tego komputer tak potezny zeby chodzily gry na max detalach i 1920x1080...do tego to by trzeba najnowsze geforce 9800gtx na sli chyba :p

Co myslisz o hd ready tylko? moze z takiej rozdzialki cos zaproponujesz co jest porownywalne jakosciowo do soniaka 40d3000 ?

Z gory naprawde wielkie dzieki Kiki :)
 

vw19

New member
vw19

jeśli masz dekoder N do odbioru satelity to przez HDMI nie uzyskasz sygnału FULL HD na samsungach dlatego ja np. zrezygnowałem z samsunga 40F86. Są tam jakieś problemy właśnie przez kabel HDMI i trzeba robić jakieś obejścia np. przez komponent a to jest już trochę słabszy sygnał.
 
Do góry