bardzo tanie kono domowe LG HT503TH

kozioł

New member
Witam ,

chcę zakupić rodzicom takie kino LG HT503TH , mają jakies bardzo stare dvd co się psuje , ale nie mają sprzętu np. aby posłuchać muzyki , czy obejżeć jakiś film np. na divx. Maja natomiast tv LCD 32" Sharpa Hd Redy.

Pokój jest nie duży , i sprzętu też za bardzo nie ma gdzie ustawiać , dlatego pomyślałem że kupię cos małego. Ma to służyć główinie do odtwarzania filmów i słuchania muzyki.Rodzice nie są melomanami , a muzyka jakiej słuchają nie jest bardzo wymagająca :)) , no ale o gustach się nie dyskutuje. Mam pytanie czy ten zestaw może być , i czy można na nim uruchomić muzykę z płyty CD-audio bez konieczności włączania TV , czyli tak jak w zwykłym odtwarzaczu płyt CD?. Będę wdzięczny za rady.
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Ja mowie wprost - jesli twoi rodzice nie mieli nigdy stycznosci z jakims dobrym kinem domowym, tudziez nie sa wymagajacy, a Ty nie masz zbyt wiele kasy, to kupuj smialo.
 

evenement44

New member
Jest to sprzęt w dobrych pieniądzach, ponadto ma HDMI z upscalingiem, USB 2.0, tuner radiowy, no i czyta większość popularnych formatów za wyjątkiem VCD i SVCD.
 

PopaY

New member
Bez reklam
Lepszym rozwiązaniem jest Samsung 315, który czyta to co LG + dodatkowo VCD i SVCD no i oczywiście posiada również HDMI, upscaling no i USB.
 

evenement44

New member
PopaY napisał:
Lepszym rozwiązaniem jest Samsung 315, który czyta to co LG + dodatkowo VCD i SVCD no i oczywiście posiada również HDMI, upscaling no i USB.
No i tu się kolega myli owy samsung vcd oraz svcd nie czyta. Samsung od dwóch lat nie wspiera tego formatu. Ponadto plastik z jakiego wykonane są nie powala solidnością i jakością.
 

gelevra

New member
Ja kino polecam :)

Kino jest naprawdę pożądne... ma wyraźną czcionkę, odtwarza większość płyt , i naprawdę bardzo ładnie gra :) Jakbyś miał jakieś pytania , to pytaj , postaram sie odpowiedziec :)
 

PopaY

New member
Bez reklam
evenement44 napisał:
No i tu się kolega myli owy samsung vcd oraz svcd nie czyta. Samsung od dwóch lat nie wspiera tego formatu. Ponadto plastik z jakiego wykonane są nie powala solidnością i jakością.
Buahahahaha! Kolego, to, że na stronie Samsunga nie jest o tym napisane to nie znaczy, że tak jest :p Poza tym najpierw sprawdź zanim napiszesz :p
 

evenement44

New member
Tak się składa, że na co dzień mam do czynienia ze sprzętem Hi-Fi, również tym mniej profesjonalnym - i właśnie z doświadczenia oraz rozmów z przedstawicielami (byłem również na workshopie samsunga) wiem na 100%, że samsungi za wyjątkiem tanich dvd - dvd 181 oraz 380 nie czytają VCD! A ty kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd, jak nie jesteś pewien, albo czegoś nie wiesz.
Zapewne również nie wiesz, że thomson, którego próbujesz komuś wcisnąć zbankrutował i nie ma w tym momencie serwisu.
:hmm:
 

PopaY

New member
Bez reklam
Chyba muszę kolejny raz się zaśmiać hehehe. Bredzisz i tyle. 315 czyta bez problemu płyty VCD i SVCD, bo takowe sobie z kumplem oglądaliśmy więc skoro jesteś takim super znawcą i masz do czynienia ze sprzętem HiFi to proponuję sobie włączyć jakąś płytę z w/w w tym kinie i się przekonać, bo na 100% tego nie robiłeś skoro tak piszesz. A to, że coś sprzedaje to nie powinno Cie interesować i takie komentarze zachowaj dla swojej "HiFi głowy".
 

evenement44

New member
To może ty masz taką wiedzę, że nawet nie wiesz co odtwarzasz na "swoim Samsungu":p, ale na pewno vcd to nie jest. Swoją drogą gratuluje wyboru, świetny następca Thomsona ..hehehe:eek:k:
 

PopaY

New member
Bez reklam
Po pierwsze to ja tego samsunga nie mam, po drugie wygląda na to, że mam do czynienia z kimś w rodzaju imbecyla skoro twierdzi, że coś czegoś nie odtwarza nigdy tego nie sprawdziwszy więc uważam dalszą dyskusję za bezsensowną.
 

evenement44

New member
Imbecylem jest ktoś kto spiera się z kimś o czymś o czym nie ma bladego pojęcia. Wyobraź sobie, że mając na co dzień do czynienia z klientami masz pogląd na to czy coś jest dobre czy też nie, czy coś się sprawdziło, a co nie zdało pokładanych oczekiwań.
Sytuacja z "Samsungami" i tego nieszczęsnego VCD jest stara jak świat - setki klientów rozżalonych po zakupie, że nikt im nie powiedział, że ich dziecko nie będzie mogło oglądać swoich bajek na vcd. Wierz mi, że na vcd jesteśmy już uczuleni i nie wierząc zapewnieniom producentów sami sprawdzamy zgodność formatów. Dodatkowo powiem Ci, że Samsung wycofał się ze wspierania VCD 2 lata temu rok temu dołączył do niego LG, uznając, że jest to na tyle stary format iż nie warto płacić za licencje. Jednak Samsung z uwagi na liczne reklamacje oraz zwroty sprzętu postanowił rok temu powrócić do VCD w swoich najtańszych oddtwarzaczach DVD i tak modele 191 oraz 380 mają możliwość ich odtwarzania. Nic natomiast się niezmieniło w kinach domowych oraz w odtwarzaczach DVDz HDMI oraz Blu ray.
Jest to mój ostatni post w tym wątku, ponieważ nie mam zamiaru się sprzeczać o bzdety, chciałem poprostu pomóc użytkownikowi w dokonaniu wyboru. Dla mnie kino Lg 503SH/PH/TH jest poprostu lepsze.
 
Do góry