Bardzo Dziwny problem z przełaczaniem kanałów w Samsung LE32S8

bacyk

New member
Witam od 3 dni zauwazyłem ze z moim LCD jest cos nie tak chodzi o to że jak oglądam np satke bądz DVD i na pilocie wcisnę np 2 zeby przejśc na kablówkę to LCD nie reaguje wysiwietla się 1 w rogu NICAMSTEREO i nic sie nie dzieje nadal leci satka, dopiero jak wcisnę TV bądz strzałki góra dół odrazu przełancza się na zwykły TV w momencie kiedy jestem już na kablówce ( TV ) i wybieram pilotem np. 2 to znowu LCD nie raguje i tak samo jest z pozostałymi kanałami od 0-9 ale gdy np ustawie sobie TVP 1 np na 11 i wcisnę pilotem 11 odrazu przełancza ale gdy wcisne np 3 to nie zmienia kanałów i nadal jest na 11. Wtedy pomaga tylko przełanczanie góra dół. Co mogło się stać ?? Na dodatek mam taki sam model w drugim pokoju tlyko 22" jako monitor i podłanczałem je na zmiane i ten miejszy 22" bez zarzótów reaguej i przełancza. Telewizor zakupiłem10 m-c w Media czy w tym przypadku musze to zgłosić do Media czy odrazu do samsung polska.
 

pintr

New member
Od razu serwis!! a może najpierw poczytać instrukcje.Na pilocie przełącz sobie zeby po wybraniu kanału np.1 było 1 a nie 1- ,a dokładniej zeby po wpisaniu cyfry jeden pojawiała sie sama jedynka a nie jedynka z kreską bo ta kreska jest po to zeby mozna było wpisać cyfre dwuliczbową np 11.Symbol na pilocie pewnie ma takie oznaczenie -/-- ale mogę sie mylić.
 
Ostatnia edycja:

bacyk

New member
A powiedzcie mi czy można znaleźć funkcję gdzie przywraca się ustawienia fabryczne. Bo wciskałem to zerowanie ale wtedy tylko ustawienia sie restartowały typu kolory i kontrast ale np dzwieku juz nie. Chodzi mi o to czy można przywrócić ustawienia fabryczne
 

prosper5250

New member
nie można, bo i po co... trzeba było nie kręcić, hehe. -/-- taki przycisk właśnie do tego służy, ciekawe że dopiero po 10 miesiącach dochodzisz do czego służy ten przycisk... ale skoro masz jak rozumiem LE32S8 to może lepiej idź i oddaj go...:)
 
Ostatnia edycja:

bacyk

New member
prospesr@ kręcić to ja mogę ciebie tak a jak masz zamiar kogoś jechać to pomyliłeś fora miszczu a odnośnie sprzetu to mam większe rozumienie od ciebie . A pózniej podeślę ci notatkę od serwisanta cwaniaczku i sobie przeczytasz. Był serwisant i LCD zabrany do serwisu myślał że zrobi na miejscu a jednak nie, ponadto twierdził że tych modeli nie produkują i istnieje możliwość ze otrzymam kase :grin: twierdzi że nie ma co się z tym bawić że on wystawi orzeczenie o uszkodzeniu i w ciągu 3 dni roboczych dostanę decyzję. A odnośnie przycisku -/-- to wiem co się robi ehhe aż takiego mądrali to z siebie nie rób.
 

prosper5250

New member
a czy wiesz co to jest poczucie humoru? na zakończenie wstawiłem buźkę z uśmiechem co ma oznaczać że nie mówiłem tego na poważnie... raz na jakiś czas przydaje się trochę rozluźnić atmosferę... natomiast mądrali nie muszę z siebie robić, bo mam świadomość stopnia swojej wiedzy-jest on wysoki i nie muszę już sobie tego udowadniać...
 
Ostatnia edycja:
Do góry