B&w Xt

ArtS007

New member
Bez reklam
gregorp napisał:
Jak się dowiedziałem od przedstawiciela top-hifi, raczej nie będzie ich nie tylko w tym roku ale może nawet do połowy przyszłego.
Jak mi wyjaśnił-B&W wysyła najpierw tam gdzie ma większy rynek zbytu (niewiem czemu nie byłem tym zaskoczony:D ) ale jak mi powiedział gdzie to się leciutko zdziwiłem: Chiny i Rosja (Rosja ok ale że Chiny??).
Nie słyszałeś chyba o chińskim cudzie gospodarczym? Dzisiejsze Chiny, to już nie ten sam kraj, co kiedyś. W skupiskach przemysłowych poziom rozwoju i zamożności jest taki, że możemy im tylko pozazdorścić. A po drugie, tam mieszka 1/4 ludzkości.

ArtS :)
 

gregorp

New member
Madrala ;-)
To to ja wiem, tak samo jak to że jedni z najbogatszych to arabowie ale czemu do stu tysiecy połamanych wykałaczek czepnęli się XT-eków!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Ja myslałem że skoro oni widza bardziej "przestrzennie" niż my to i tak słyszą i im do wytwarzania dzwięku nie są potrzebne jakieś lepsiejsze głośniki.
A tu patrz, zdziwienie!!!:confused:
 

gregorp

New member
JEST JEST JEST!!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj miałem wreszcie okazję posłuchać tych cudeniek i... po prostu wje... ło mnie w kanapę.

To że muszą grać pięknie to wiedziałem ale to co usłyszałem odjęło mi mowę.
Spędziłem na odsłuchu ponad godzinę i gdybym mógł to bym wogóle nie wychodził-ale niestety są inni którzy chcieli też posłuchać :-(

Konfiguracja niestety tylko stereo ale może w tygodniu podjadę jeszcze raz żeby posłuchać w przestrzeni.
Sprawdza się stara prawda że bowersy i denon tworzą piekną parę. Pod moim 4306 sprawdziły się doskonale.

Odrazu też widać było ich niedomagania w głębokim basie-one MUSZĄ mieć subwoofer.
Co do stylistycznych aspektów to akurat był to model czarny (bo srernych dalej nie ma) ale potwierdza się też czarny scenariusz-srebrne są teraz lakierowane. Ale też nie ma tragedi bo ja np. zmieniłem orientację na czarne.
Tak więc pojawiło się światełko w tunelu dla wszytkich oczekujących na te głośniki.

Pozdrawiam i polecam odsłuch.:popcorn:
 

gregorp

New member
W TopHifi na Gen. Andersa w Warszawie.

A czy kupuję??

Nie wiem jeszcze...cholera tanie to one nie są ;-(

A i Top-Audio jakichś strasznych rabatów nie ma.

Cosik tam dało się wynegocjować ale nie za wiele.

P.S> Coś mi do głowy wpadło: a może ktoś z forumowiczów ma jakiegoś znajomego w Audio-Klanie lub w TopHifi, który mógłby załatwić jakis rabat konkretniejszy (dla pracowników czy coś w tym stylu). Oczywiście z korzyścią dla obu stron ;-))
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
heh, cholera Ty to masz cierpliwosc tyle czasu czekac na kolumny. Podziwiam, ale milosc do konkretnego sprzetu jest jak najbardziej wskazana;)
 

gregorp

New member
Eee, coś żle cie poinformowali. w TOP hIfI Widziałem cały komplet a dwa sprzedali.
Zreszta ja klanowi nie wierze oni sami nie wiedzą co mają i co i jak.
 

Zgrabny

New member
Pozwolę sobie odświeżyć troszeczkę stary temat ale głównie chodzi mi o subwoofer B&W PV1.
Już trochę czasu przymierzam się do zakupu tej basówki i nie mogę się zdecydować. Słuchałem jej w pokoju odsłuchowym ale niestety nie miałem przy sobie swojej muzyki. Słucham przeważnie trance i electro house.
Kopa ma ona nieziemskiego :) tzn. dobrze czuć uderzenie w płucach ponieważ akurat słuchałem rocka i stąd moje pytanie do przemiłych użytkowników. Czy przy mojej muzyce nie będę rozczarowany ponieważ lubię bas nie koniecznie taki, który mogę poczuć ale także słyszeć?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
 

gregorp

New member
No więc ja tylko mogę polecić ten subwooferek.
Własnie o to chodzi że go słychać a nie tylko czuć.

Fakt że czasami nawet go nie włączam bo same kolumny potrtafią "zagrzmieć" ale jak oglądam filmy w stylu Saving Private Ryan to jest dopiero zabawa.

CO do muzyki: Dire Straits, Metallica czy Armstrong to coś fantastycznego.

Polecam (nie mówiąc juz o wyglądzie zewnętrznym, który jest piekny w swej prostocie).
 

Zgrabny

New member
Dzięki!

Wygląd tej "kuli do kręgli":) jest naprawdę nie ziemski!
Moje kolumny tez potrafią zagrać "Kef Iq9" i subwoofer Sony SAV-E835.
Tylko jest mi jeszcze trochę za mało basu.
Wiem też, że PV1 można podłączyć żeby grał w stereo poprzez kabel telefoniczny i to też jest duży plus.
 
Do góry