B&w 803d

xgutti

New member
Bez reklam
Bowers & Wilkins 803D

Obecnie posiadam to co posiadam ale zastanawiam się nad zakupem B&W 803d, co o tych pudłach sądzicie, jak grają i czy warte są swojej ceny?
 
Ostatnia edycja:
P

PlayStation

Guest


B&W NAUTILUS 803D...Będą grać jedyni dobrze z klasyką.
Słuchałem...średnica wycofana,za to dobrze zagrają na słabo zrealizowanej płycie.
Dla mnie to ocieplone brzmienie... dół na charakterystyce robi swoje :(
Detaliczność na umiarkowanym poziomie, mało adrenaliny mają.

JBL S3900...Za dużo adrenaliny dla Xguttiego,żeby przypadkiem zawału nie było.
Mają maciupeńki dołek.
Mają bardzo równą charakterystykę, a nierówności występują w nieznaczących miejscach...moje granie
Przez to dźwięk wydaję się bardzo realistyczne.
Bas go wgniecie w fotel :grin:

Tutaj masz coś innego ...Harpia , ATC , Sounddeco
 

xgutti

New member
Bez reklam
JBL S3900...Za dużo adrenaliny dla Xguttiego,żeby przypadkiem zawału nie było.
O moją pompę proszę się nie martwić, zawał mi nie grozi, puki co to w serii w martwym ciągu wyrywam wciaż 230kg więc bardziej można się martwić przepukliną ;) a tak poważnie to przez jakiś czas bawiłem się b&w 803d które były napędzane zestawem stereo marantz 11s3. W czymś takim jak smooth jazz grały wspaniale, tylko zaznaczam że salon znajomego miał grubo ponad 100 metrów powierzchni i ogólnie super akustykę. Wiec zastanawiam się jak by taki zestaw odnalazł się na moich marnych 20 metrach.
 
Ostatnia edycja:

xgutti

New member
Bez reklam
Dokładnie 25,5m po podłodze i 3,5m do sufitu, tak więc tragedii nie ma, choć na pewno wolałbym mieć coś większego.
 

lobos

New member
Bez reklam
To i tak na takiej powierzchni zestaw z sygnatury musi brzmieć grubaśnie 8)
P.s. wkleiłeś jakieś foty w "Nasze zestawy"?
 

xgutti

New member
Bez reklam
Na pewno bym wolał mieć większy salon :) a sprzęt z wyższej półki przyjdzie z czasem. A co do dźwięku to większość salonów oferujących sprzęt audio posiada salki odsłuchowe nie większe niż 20 metrów. Po głowie mi chodzą kolumny głośnikowe B&W 803d, Focal Electra 1038. Jakieś inne propozycje?
 
Ostatnia edycja:
P

PlayStation

Guest
Na pewno bym wolał mieć większy salon :) a sprzęt z wyższej półki przyjdzie z czasem. A co do dźwięku to większość salonów oferujących sprzęt audio posiada salki odsłuchowe nie większe niż 20 metrów. Po głowie mi chodzą kolumny głośnikowe B&W 803d, Focal Electra 1038. Jakieś inne propozycje?

To ja mam dla Ciebie taką propozycję...Niech to będzie twój punkt odniesienia. :eek:k:
Posłuchaj aktywnych w zamkniętej Avantgarde Acoustic.
Nie bój się będą dobrze grać w twoim pokoju, możesz się o to nie martwić.
Dla Ciebie polecam pierwsze rzędy.
Pisałem już Tobie wcześniej... tutaj

Focal jest :eek:k:

Jesteś pozytywny :hihi: kosmita ;)
 
P

PlayStation

Guest
Na pewno bym wolał mieć większy salon :) a sprzęt z wyższej półki przyjdzie z czasem. A co do dźwięku to większość salonów oferujących sprzęt audio posiada salki odsłuchowe nie większe niż 20 metrów. Po głowie mi chodzą kolumny głośnikowe B&W 803d, Focal Electra 1038. Jakieś inne propozycje?

Jak będziesz zmieniał wzmacniacz stereo, ma mieć wejścia optyczne !!!
PlayStation 4
PlayStation 3

W następnym roku Uncharted 4 pamiętaj !!!

Fajna muza :popcorn:

https://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk
 

xgutti

New member
Bez reklam
A są wogóle wzmacniacze stereo bez wejścia optycznego? PS4 mam podłączone do amplitunera AVR760 więc dźwięk w grach robi wrażenie a Uncharted 4 wejdzie jeszcze w tym roku. Teraz czekam na Wiedźmina.
 
P

PlayStation

Guest
A są wogóle wzmacniacze stereo bez wejścia optycznego? PS4 mam podłączone do amplitunera AVR760 więc dźwięk w grach robi wrażenie a Uncharted 4 wejdzie jeszcze w tym roku. Teraz czekam na Wiedźmina.

Są wzmacniacze stereofoniczne bez wejść optycznych, jest tego w cholerę. :wink:
Ja wolę stereo, ale nie powiem kino też jest zajebiste.

Jak sobie edytowałeś wejście pod PlayStation 4 na amplitunerze Harman Kardon AVR 760.
JA mam PS4 :grin:
Szkoda że HK 990 nie ma takiej opcji kuźwa :(

Że co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?????????????????????????????
Uncharted 4 w tym roku.
Przecież Piżama pisał w dziale konsol, że w następnym roku.
Przeszedłeś może już GTA V
Aha... podobno jest aktualizacja, która pogarsza grafikę na GTA V
Ja nie pobieram...niech się walą w dupska.
 
Do góry