B.prosze o pomoc w zakupie TV 32' do 2500zł

zmiennik

New member
Witam wszystkich serdecznie.
Potrzebuje pomocy w zakupie TV LCD 32' do 2500zł w warszawskich marketach, albo gdzieś, gdzie sprzedają na raty.
Nie mam wybranej marki.
Na co zwrócić największą uwagę? Do tv na pewno będę podłączać laptopa poprzez wejście VGA, a z czasem może przez HDMI jak zmienię laptopa albo kupię konsole. Także myślę, że minimum to ten 1368x762 a najlepiej Full HD.
Mam w domu kablówkę, poprzez dekoder cyfrowy. Niestety nie ma on HD w sobie, ale może to zmienię. Dodam tylko, że raz kupiłem Samsunga 37' i byłem niezadowolony z jakości obrazu tv kablowej, lecz wtedy miałem sygnał analogowy tv kablowej (bez dekodera). Samsunga oddałem do sklepu też z innych powodów, ale to zupełnie inna historia :)
Proszę pomóżcie, bo czas nagli, w poniedziałek czy we wtorek już będę musiał coś kupić, a zupełnie nie siedzę w temacie. Chce, żeby to był pożądny sprzęt, a nie jakaś lipa. Mało ns itd :)
HEEEELPPPP!
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żebyś znów nie musiał wymieniać :D , zacznij do tych potrzeb od:
JVC 32 P80
Sharpa 32 RD 8
Toshiba 32 R 3500
Te zapewnią Ci nawiększą płynność , najlepsze skalowanie , obrys i czystość obrazu.
Raty pytaj na priw - są natańsze w kraju .
Podaj jaką masz odległość od ekranu ?
 

zmiennik

New member
Odległość od ekranu to około 3m +/- , no te telewizorki co podałeś to kozaki sharp co podałeś ma 4ms matryce i 100hz, ładnie, toshiba 5ms i tez 100hz, ale ten jvc, albo ja cos zle patrze albo on ma 8 czy nawet 8.5ms wobec tego czy on może z nimi konkurować, tak samo ten sony KDL-32D3000. Generalnie to ten czas reakcji matrycy to czy ma te 100hz i rozdzielczość to chyba najbardziej istotne parametry, które trzeba brać pod uwagę czy jeszcze coś? Do sony mam w miare zaufanie. Mój stary tv to sony i chodzi już jakieś 20 lat,
w sumie sharp i toshiba tez brzmia niezle. Potrzebuje argumentow dlaczego wziasc ten czy ten, a nie np tamten. Dzieki za pomoc, juz myslalem, że nikt tu nie odpowie... Pozdrawiam.
 
Do góry