Awaryjność Onkyo?

Cyborg65

New member
Witam

blackninja
Powiedz szczerze czego słuchasz w domu.
Na prawdę nie chcę tu nic udowadniać.
Jest masa zwolenników Onkyo dużo ludzi to zachwala ale naprawdę nie każdy je ma.
Zobacz chwalę Piona H/K słucham Nad-a każdy ma parę sprzętów które mieszczą się w jego preferencjach.

P:lol:zdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Sanczopancza

New member
Onkyo to bardzo dobra firma robiąca zacne klocki audio video niestety kryzys dosięgł ich także ,bo teraz liczy się jak najtaniej wyprodukowac potem wypromować,a na końcu sprzedać.Mam już trzeci amplituner kina domowego tej firmy i nie wyobrażam sobie nic innego.Mi też zepsuł się mój onkyo i gdyby nie ich serwis
http:/www.serwis-electronicdesign.pl
to pewnie do dziś tułalbym sie z niesprawnym ampli.W serwisie eic powiedzieli za naprawę 2200 :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To co Ci sie w nim zepsulo ze tyle zaspiewali? Ja lubie Onkyo , slucham Onkyo i jeszcze jak na razie nigdy mnie nie zawiodlo a troszke juz tego sprzetu bylo. Poza dvd Onkyo ale tyle co przezylo ile filmow , koncertow, plyt cd przepuscilo przez siebie to i tak dobrze ze tych 5-6 lat wytrzymalo :)
A prawda jest taka ze psuje sie wszytsko i nie zaleznie ile kosztowalo, wzne jest zeby serwis byl sprawny i mial ceny na poziomie a z tym juz jest niestety u nas du...i to w wielu firmach.. patrzac jaki jest serwis roznych firm na zachodzie Europy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sanczopancza

New member
To co Ci sie w nim zepsulo ze tyle zaspiewali? Ja lubie Onkyo , slucham Onkyo i jeszcze jak na razie nigdy mnie nie zawiodlo a troszke juz tego sprzetu bylo. Poza dvd Onkyo ale tyle co przezylo ile filmow , koncertow, plyt cd przepuscilo przez siebie to i tak dobrze ze tych 5-6 lat wytrzymalo :)
A prawda jest taka ze psuje sie wszytsko i nie zaleznie ile kosztowalo, wzne jest zeby serwis byl sprawny i mial ceny na poziomie a z tym juz jest niestety u nas du...i to w wielu firmach.. patrzac jaki jest serwis roznych firm na zachodzie Europy.

Po 3 latach zepsula mi się płyta Hdmi :neutral:
W serwisie eic podali takie koszty naprawy jaką wartość miał wtedy ten receiver.To jakiś koszmar był :fool: dlatego polecam serwis electronic design bo zrobili to tanio i solidnie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po 3 latach zepsula mi się płyta Hdmi :neutral:
W serwisie eic podali takie koszty naprawy jaką wartość miał wtedy ten receiver.To jakiś koszmar był :fool: dlatego polecam serwis electronic design bo zrobili to tanio i solidnie :)

Niestety plyta hdmi to koszmar jesli chodzi o kase i na gwaarancji te zjest ztym problem bo czesto serwis uwaza ze to wina uzytkwonika. W Niemczech w wogole nie badaja czyja to wina jest tylko naprawiaja na gwarancji bez zadnego zgrzytu. Wiem to z pierwszej reki ze tak sie wyraze. My musimy chyba dojrzec do takiego serwisu .. Choc niestety tez niektorzy zle uzytkuja amplituner i maja w nosie pewne rzeczy to juz inna inszosc.. A potem marudza na sprzet i chodzi generalnie mi o rozne marki a nie tylko onkyo.
 

3echo

Member
Bez reklam
Jeśli chodzi o serwisy w PL a na zachodzie Europy to jest przepaść.I czy to się tyczy sprzętu rtv czy samochodów to u nas zawsze będą szukać dziury w całym,aby tylko wyszło,że to nasza wina.Ja mam 6 letniego Xboxa i po 3 latach,coś padło po aktualizacji,że ni chciał płyt czytać.Rozglądałem się za lokalnymi magikami,co by umieli się z ty uporać.Ale za namową znajomego zaryzykowałem i wysłałem do Microsoftu.Mimo,że sprzęt był po gwarancji naprawili go za free,a gratis dostałem Xbox live gold na miesiąc.Ale serwis jest w Niemczech.:)
 
Do góry