Awaryjność Onkyo?

Krzych_c

New member
Akurat tu niekoniecznie masz rację. Onkyo jest bardzo wysoko w rankingach niezawodności, a że jest liderem sprzedaży amplitunerów w Europie, to tym bardziej jest wiarygodne. W moim przypadku to też nie pierwsze Onkyo, jak dotąd żadnych problemów.
 

Cyborg65

New member
Witam

Pokaż ranking albo przestań twierdzić inaczej - proste.
Łącznie z rankingiem sprzedaży w europie. - bo to jeszcze fajniejsze
Znaczy nie mam nic do twojego wypadku ale jakieś linki na potwierdzenie.

P:lol:zdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Cyborg65

New member
Witam

Jak byś się troszkę przyłożył.
Serwis Onkyo opracował niezależne wyniki sprzedaży Onkyo przy pomocy mega szmacianej sondażowi
Wali kpiną nie
Artykuł dot Polski kol napisał europy
Według każdej firmy to właśnie ona jest wiodącym producentem w jakiejś tam dziedzinie a ja zapytałem poważnie.
1 Ranking usterkowości
2 Sprzedaż w europie
No i nie stwierdziłem że coś się psuje a Onkyo szczególnie tylko zadałem proste pytanie.
Gdzie to widzieliście, oprucz konspektów Onkyo
P:lol:zdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Amra Lew

New member
Bez reklam
Co do wyników sprzedaży to rozmawiając z przedstawicielem jednego ze sklepów zajmujących sie tą tematyka wynika,że najlepiej sprzedaje się,bynajmniej u nich,Yamaha i Denon,potem Harman,Marantz i na szarym końcu Onkyo_Ogólnie stwierdził,że bardzo dużo osób przy bezpośrednim porównaniu zmienia zdanie i zamiast Onkyo wybiera właśnie Yamahę albo Denona.Oczywiście wszystkie z wymienionych marek jakąś tam sprzedaż osiągają.
 

Cyborg65

New member
Witam

gebolek
Nie wiem co chcesz osiągnąć takimi zaczepkami, masz rankingi to je przedstaw.
Nie masz- mit obalony :grin:
Nie bawimy się w polemiki dla samej polemiki.
Przynajmniej ja
P:lol:zdrawiam
PS
Amra Lew
Już widzę te wywody i bzdury jak to się srodze mylisz, poproś o konkrety i jak widać na frazesach i farmazonach temat się kończy
Zal mi tych ludzi co się tak dali wy...... i jeszcze się z tego cieszą.
To samo u znajomego przychodzą po Onkyo bo tak wychwalają na forach a wychodzą z zupełnie innym sprzętem wystarczy że posłuchają .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
GFK Pololnia - prowadzi takie dane dotyczące sprzedaży na rynku polskim. Raz wygrywa Onkyo a raz Denon. Inne firmy są daleko w tyle.
 
Ostatnia edycja:

Krzych_c

New member
Czyżby to był salon z Bydgoszczy ?? :). A Cyborg na pogromcę mitów to nie nadajesz się za bardzo. Onkyo 607 miał ten zaszczyt (co do sprzedaży) w GB i De, (największe rynki) jak i w PL, a 608 jest na najlepszej drodze. Co do niezawodności też szukaj na anglo i niemieckojęzycznych stronach. A jak nie to podzwoń po serwisach, zobaczysz który jest najbardziej oblegany :). Mogę jednak przyznać rację że coś takiego jak oficjalny ranking serwisowy nie istnieje, coś jak Dekra. Tu można sugerować się tylko i wyłącznie forami i opiniami użytkowników.

Hmmm, ja poszedłem po inny sprzęt, a wyszedłem z Onkyo...
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Co do wyników sprzedaży to rozmawiając z przedstawicielem jednego ze sklepów zajmujących sie tą tematyka wynika,że najlepiej sprzedaje się,bynajmniej u nich,Yamaha i Denon,potem Harman,Marantz i na szarym końcu Onkyo_Ogólnie stwierdził,że bardzo dużo osób przy bezpośrednim porównaniu zmienia zdanie i zamiast Onkyo wybiera właśnie Yamahę albo Denona.Oczywiście wszystkie z wymienionych marek jakąś tam sprzedaż osiągają.
Jaki sprzęt ma w domu?
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Aż tak dobrze się nie znamy:) A to w ogóle ma coś do rzeczy jaki sprzedawca ma sprzęt w domu?Ja mam taki na jaki mnie było stać a jaki bym chciał mieć to już inna sprawa:)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Sobie g... nie kupi nie? Ile by go nie sprzedawał. Choć podobno szewc bez butów chodzi to w domu nic nie ma.
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Wiesz dla jednego g.... to dla drugiego tamto_On może mies w sklepie taka sprzedaż a w domu mieć Onkyo_On nie powiedział,że Onkyo to szmelc.
 

Cyborg65

New member
Witam

Ciekawe w jakim stopniu Onkyo zawdzięcza swoją sprzedaż jakości sprzętu a w jakim stopniu marketingowi.
No pozostaje pytanie w jakim stopniu cenzurze, pytanie kasowane dwa razy.
P:lol:zdrawiam.
W szczególności cenzorów od rozpędzania niektórych rankingów.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak każdy produkt na świecie reklama ma również wpływ na znajomość produktu Onkyo. Podobnie jak na Samsunga, Coca-Colę czy Mercedesa.
Tematem wątku jest awaryjność Onkyo - proszę trzymać się tematu a nie opowiadać bzdur o kasowanie postów . Kasowane są posty które są nie na temat ( czytaj regulamin).
 

Cyborg65

New member
To tak naprawdę nie złośliwie, proponuję skasować jeszcze parę postów zaczynając od 31
W każdym temacie są jakieś aspekty należy je pominąć bo nie są bezpośrednią odpowiedzią na główne pytanie.
no to spróbujmy tam wrócić.
skreem
Miałeś wyjątkowego pecha jak wielu wielu innych.
P:lol:zdrawiam
 
Ostatnia edycja:

z3

New member
Bez reklam
Nie wiem po co odpowiadacie na posty takiego trolla, przecież on celowo prowokuje i dajecie się nabierać. Sprzęt się psuje? grunt żeby szybko i bez problemowo naprawili. Wszystko się psuje.
 
Do góry