avr147+głośniki

xxx123

New member
Witam.Jakie by były najodpowiedniejsze głośniki do H/K avr 147???(60%muzyka,40%TV)...chodzi mi o fronty,tak do 1100 zł.Z góry dziekuje.Pozdrawiam.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
W tej cenie to będzie cięzko, najlepiej kup od razu zestaw np. Quardal Quintas 500, albo dwa duże monitory, np. Canton GLE 430 :)
Jeżeli podłogówki to poszukaj coś z Heco Victa :>
 
Ostatnia edycja:

xxx123

New member
super,a czy takie kolumny sa sprzedawane wraz z kablami???bo jezeli nie,to czy warto zainwestowac w drozsze????no i czy słychac różnice??......bo to chyba nie jest sprzet z najwyzszej półki....
 

xxx123

New member
...

Z tego co widze,na forum połączenie H/K z Jamo s606 jest odpowiednie,lecz wczoraj odwiedziłem sklep ze sprzetem Hifi w Krakowie zeby sie jeszcze troche rozeznac w temacie(bo obsługa MM i Saturn jest wielką porazką) i ludzie z tego sklepu powiedzieli ze JAMO 606 kompletnie odpadają a w tym przedziale cenowym proponowali raczej cos z MISSION lub KEF-teraz juz sam nie wiem co o tym sądzic,czy chcieli sie pozbyc towaru zalegającego w sklepie,czy chcieli dobrze doradzic?????(laikami raczej nie byli,sklep oferuje sprzęt z wyzszej półki,jako jeden z nielicznych w KRK.):hmm:
 
Do góry