AVR-X1400H DENON czy DENON AVR-X2400H do kina HKTS30WQ

krzysbiker

New member
witam mam pytanie który z tych ampli bedzie ok jezeli chodzi o dobranie do tego zestawu z harmana po porównaniu tych 2 ampitunerów w porównywarce z saturna zauwazyłem ze maja wszystkie te same funkcje róznia sie tylko moca 1- ma 145 w 2- ma185 w chyba ze sie myle? jestem na etapie kupna wiec wytam czy warto płacic 500 zł wiecej pozatym wyczytałem ze zestaw HKTS30WQ przewidziany ampituner do 120w ?
 

mors111

Active member
Bez reklam
Zawsze bral bym wyższy model . Do tych "glosniczkow" oba się dobrze sprawdza ale jak fronty wymienisz na duże do X2.... będzie lepszy
 

krzysbiker

New member
myslałem ze do tego zestawu nie bede juz musiał nic wymieniac a co proponujesz za wymiane zeby lepiej grało ?docelowo wszystkie głosniki maja wisiec przy suficie
 

popej

New member
2400 ma przyzwoiciej skonstruowane końcówki mocy i większy zestaw wejść i wyjść. Ale wybór głośników jest znacznie bardziej istotny.
 

popej

New member
Zapewne będzie grać bez problemów, ale o jakości nic Ci nie powiem, bo nigdy nie słuchałem. Jednak tak małe satelity nie budzą zaufania. Ja bym próbował kompletować zestaw z klasycznymi kolumnami na frontach.
 
Do góry