Avr-2307 + Jbl Scs 178 Scs178

Piopio

New member
Denon obsługuje HDMI , porównywalna Yamaha to model Yamaha RX-V1600 - ale jest droższa i chyba trochę lepsza.
Uważam, że Deono AVR-2307 będzie idealnym wyborem. Nie ma sensu dalej szukać.

pzdr
 

lapizapi

New member
Jeszcze jedno pytanko:
Do tego chciał bym dokupić Sony Bravia KDL-40W2000 i jakąś konsole do gier.
I takie pytanie,czym rożni się ten telewizor od modelu z X zamiast W w nazwie.
Czy może inny telewizor będzie lepszy. Zależy mi na full HD, telewizor chciał bym jak najmniejszy, są w ogóle mniejsze z full HD niż 40 cal
 

Piopio

New member
Seria X jest po prostu lepsza od serii W.
Nie ma sensu kupować TV mniejszego niż 42" .... im większy tym lepszy. W miarę oglądania rośnie apetyt na więcej ...
Można rozważyć SHARP XD1 (KONIECZNIE Z NOWEJ SERII), LG, SAMSUNG - każdy już robi Full HD - praktycznie różnice pomiędzy nowymi TV są minimalne.
A konsola to oczywiscie PS3 - od razu jest odtwarzacz BR do zestawu.

pzdr
 

lapizapi

New member
Ale co jest w niej lepsze(serii X), napewno jest brzydsza, widziałem jeszcze taki telewizor jak ten tylko 46 ale 3 tys za 6 cali to przesada, a telewizory innych producentów moja kolekcja pilotów od urządzeń sony nie będzie działać Konsola to raczej nie będzie ps3, chyba wii, odtwarzacz blu-ray misie nie przyda. Wole HD-DVD i grafikę od ati. Dlatego tylko xbox i wii się liczy
 
Ostatnia edycja:

Piopio

New member
Już mi się wyczerpała cierpliwość.
Człowieku czego ty chcesz ?
Wiesz co to jest google ?
Strasznie jestem ciekaw czym różni się grafika od ATI od NVIDIA ... albo w czym HD-DVD jest lepsze od BR ...
 

robboj

New member
Chlopak che duzo za nic czyli jak najwiecej za jak naj mniej
a tak to tylko w erze:)

sorki ale mam wrazenie ze faktycznie "lapizapi" nie wie czego chce - dostal gotowe odpowiedzi od osob ktore znaja sie na temacie , ale pomimo tego dalej kombinuje
"lapizapi" posluchaj rad starzych , doswiadczonych a nie bedziesz zalowal

Dali , JBL, Denon ,Sony i Sharp-LCD - firmy ktore przoduja w elektronice uzytkowej
idziesz do sklepu - sluchasz i wybierasz , placisz i wychodzisz heepy

sprawa ps3 - za wczesnie na gdybanie - jedyne co w tej chwili przewaza na korzysc konsoli to BD , no ale cena robi swoje
 
Do góry