AVCHD,ImgBurn, Blu-Ray = obraz rozciągnięty

lorry

New member
Witam.
Mam plik wynikowy AVCHD o rozdzielczośći 1920-876 i zgodnie z zasadą obraz ma poziome pasy.Po wypaleniu na dvd-r i odtworzeniu na BD pasy znikneły obraz jest na całym ekranie ale jest zniekształcony w pionie(rozciagnięty):confused: :( dlaczego nie orginał ?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
lorry napisał:
Witam.
Mam plik wynikowy AVCHD o rozdzielczośći 1920-876 i zgodnie z zasadą obraz ma poziome pasy.Po wypaleniu na dvd-r i odtworzeniu na BD pasy znikneły obraz jest na całym ekranie ale jest zniekształcony w pionie(rozciagnięty):confused: :( dlaczego nie orginał ?

Sciagnij sobie multiAVCHD bedziesz tam mial program o nazwie uncropMKV dzieki niemu przerobisz ten film na 1920x1080 i bedzie po problemie.
 

lorry

New member
rozdzielczość dziwna ale nie dla wszystkich np.taka 1920-880 mam ich dużo, europa to jeszcze nie świat . Ale tu nie o rozdzielczość chodzi .Co do MULTIAVCHD to on wypluł ten plik wynikowy i nie widziałem tam funkcji zmiany rozdzielczośći.

.Możesz powidzieć jaśniej o co chodzi z tym programem
 
Ostatnia edycja:

wasylhh

New member
Bez reklam
lorry napisał:
rozdzielczość dziwna ale nie dla wszystkich np.taka 1920-880 mam ich dużo, europa to jeszcze nie świat . Ale tu nie o rozdzielczość chodzi .Co do MULTIAVCHD to on wypluł ten plik wynikowy i nie widziałem tam funkcji zmiany rozdzielczośći.

.Możesz powidzieć jaśniej o co chodzi z tym programem

Niemasz uzywac MULTIAVCHD, masz go tylko sciaganc a UNCROPMKV jest razem z nim i to wlasnie jego masz uzywac. Uncropem zmienisz rozdzielczosc na "pelna".
 
Do góry