Avatar: The Game

Ogr

New member
Bez reklam
Avatar: The Game
Witam ,wracam z kina z seansu Avatar 3D :D
Rewelacyjny ,przepiękny film :eek:k: Jestem strasznie nakręcony filmem :D
Grał ktoś w gre ?
Proszę o opinie !!!
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
przeważnie dobre filmy mają mierne gry na ich podstawie ,wydawcy takich tytułów liczą na sprzedaż tylko i wyłącznie jadąc na popularności filmu:-?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Generalnie to nie ma chyba dobrej gry na podstawie filmu. Takie gry są robione na szybko i zawsze wychodzi jak wychodzi ;) Może jak gra będzie kosztować z 30 zł to można zagrać, ale póki co to nie warto ;)

Pozdrawiam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Jutro będę miał okazje zagrać na x360 ,koleś pozyczy mi :D
Pisał ze gra super bardzo mu się podoba :confused:
Moja opinia wkrótce ;)
 

Redundantor

New member
Ja właśnie wracam z nocnego seansu 3d. Na razie zbieram szczękę z podłogi. Chyba nawet nie zaryzykuje psucia wrażenia z filmu jakąś gierką.

Ciekawe czy film w 2d też dałby taki efekt.

Napisze tak - nie czytajcie recenzji - idźcie na film z pustą głową - efekt niesamowity.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja dokładnie tak zrobiłem, nie czytałem recenzji, nawet trailerów nie oglądałem i cios w IMAXie był straszny :D:D:D

Pozdrawiam,
 

slawek2535

New member
bylem wczoraj na avatar 3d i trzeba przyznac ze przy oszukac przeznaczeniu 4 3d widac wielki postep ;) recek nie czytalem , tylko spojrzalem na ocene w portalu filmweb.pl , nota ponad 9 to na bank hicior wiec bylem nastawiony na hit i nie zawiodlem sie ;)


gra : to shit , lepiej kupic co innego : D
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gram od wczoraj :D
Odstawiłem Saboteura(który ma wiecej bugów od BLACK SITE;)) na konto Avatara.
Gra wciągnęła mnie bardzo :) Duża grywalność i bardzo bardzo dobra grafa ! Loadingi nie widoczne,minusem są bardzo kiepskiej jakości filmiki . Nie mozna porównywać tego do filmu aczkolwiek wszystkie stworzenia i świat żywcem z niego wzięte ;) Wszystkie postacie bardzo ładnie się ruszają ,dobre efekty !!
Brakuje mi tylko zbliżenia przy celowaniu :|Wiele broni i umiejętnosci do zdobycia .
Jak narazie bomba :D
Narazie nie polecam;) muszę obadać co bedzie dalej ;)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Mozna fajnie się pobawić piękno,kolorystyka swiata wciaga .W pewnym momencie gry trzeba dokonac wyboru czy zostajemy w ciele avatara i walczymy przeciw ludziom czy tez odwrotnie :) Ja wybrałem avatara ,narazie sa misje typu doleć i rozwal cel .
Musze pochwalić sterowanie wielkim latajacym stworem :D
Nie jest to hicior ale przyjemna klimatyczna gra.
Jezeli ktos zdecyduje się na kupno gry to lepiej po zobaczeniu filmu i jak cena mocno spadnie ;)
 
Do góry