Avatar 3D blu-ray z produktami Panasonic

Onomato

New member
"Avatar na Blu-ray w 3D w Twoim domu!
Wyłącznie z produktami 3D Full HD Panasonic możesz teraz zanurzyć się w trójwymiarowym świecie filmu Avatar w zaciszu swojego domu.
Szukaj produktów oznaczonych specjalną naklejką, zawierających w zestawie film Avatar* w 3D na płycie Blu-ray.

Modele biorące udział w promocji:
- Odtwarzacze Blu-ray 3D: DMP-BDT300, DMP-BDT100
- Kina domowe Blu-ray 3D: SC-BTT755, SC-BTT350

Okres promocji od 17 listopada do wyczerpania zapasów.

*Film dostępny jest z oryginalną ścieżką dźwiękową w języku angielskim. Napisy w języku polskim".
źródlo:
Panasonic Polska
 

Onomato

New member
Jeśli chodzi o bdt300 to niestety nie sprawdzalem wiem ze kina domowego nie mieli. Dla zainteresowanych dodam ze już jest promocja w euro,mam nadzieje ze troszkę się do tego przyczynilem, gdyż ostro ich nacieralem;).
 

figer

New member
A ja uwazam, ze to jest nie fair ze strony Panasonica, ze nie zrobil np. zestawu dla juz posiadajacych ich zestawy 3D :x
W UK od poczatku sprzedawali zestawy z ICE AGE 3 3D i Coraline 3D.

Powinni albo pozwolic, tym, ktorzy kupili w Polsce np. zestaw tv + bdp 3D na dokupienie za okazaniem paragonu tego filmu, albo chociaz zrobili zestaw okularow z flmem.

Po raz kolejny czuje sie zrobiony w jajo.
 

Onomato

New member
A ja uwazam, ze to jest nie fair ze strony Panasonica, ze nie zrobil np. zestawu dla juz posiadajacych ich zestawy 3D :x
W UK od poczatku sprzedawali zestawy z ICE AGE 3 3D i Coraline 3D.

Powinni albo pozwolic, tym, ktorzy kupili w Polsce np. zestaw tv + bdp 3D na dokupienie za okazaniem paragonu tego filmu, albo chociaz zrobili zestaw okularow z flmem.

Po raz kolejny czuje sie zrobiony w jajo.

Możesz sobie dokupić nawet bez okazywania paragonu, na Allegro stoi po 200 zł.
 

Antałek

New member
Dodam, że Panasonic DMP-BDT100EG kosztuje 762 złote. To w zasadzie to samo co DMP 300 choć nieco uboższy (nie ma modułu internetu bezprzewodowego oraz drugiego wyjścia HDMI). Moduł ma z telewizorem, zatem nie potrzebuję, ale zawsze można kablowo - bez dodatkowych łączy. Ja kupiłem tedn odtwarzacz i film Avatar 3D dołożono w promocji. Sam film kosztuje 199 zł.
 

Antałek

New member
Jeśli chodzi o bdt300 to niestety nie sprawdzalem wiem ze kina domowego nie mieli. Dla zainteresowanych dodam ze już jest promocja w euro,mam nadzieje ze troszkę się do tego przyczynilem, gdyż ostro ich nacieralem;).

Myślę, że nieco konfabulujesz. Może napierałeś na sprzedawcę, czyli kogoś kogo nikt nie słucha z nadzoru. Nadzór to fima, przychody, zyski, i rabaty i inne rzeczy. Nigdy nie wierz że sprzedawca coś może. Sprzedawcę się zwalnia jak podskakuje,a mało daje zysku. Zapamiętaj każda promocja to mniejszy zysk. Nie wierz że ktokolwiek będzie robił mniejszy zysk jak może zrobić większy. Ktoś za promoicję musi zapłacić. Nie ma za nic darmo. Płaci albo hurtownik albo producent, bo oni muszą sprzedać aby żyć. Sklep robi promocję jak mu się psuje lub kiśnie towar (a to dotyczyu dżemu). Sklep RTV nie kupuje towaru, on bierze "w komis" czyli jak ni epsprzeda to problem hurtownika a nie sklepu. Tak, że nie wierz w takie tam działania. Że coś mogłeś, nic nie mogłeś. Po prostu moce za duże i towar kiśnie a słabo się sprzedaje w stosunku do mocy produkcyjnych i musi być coś dodane (ale maszyny już zamortyzowane to imożna coś w promocji bo i tak kupujący zapłaci za promocję). To mnie więcej tak funkcjonuje. W poszczególnych malutkich sklepach jest inaczej, ale mówimy o sieci.
 

Onomato

New member
Myślę, że nieco konfabulujesz. Może napierałeś na sprzedawcę, czyli kogoś kogo nikt nie słucha z nadzoru. Nadzór to fima, przychody, zyski, i rabaty i inne rzeczy. Nigdy nie wierz że sprzedawca coś może. Sprzedawcę się zwalnia jak podskakuje,a mało daje zysku. Zapamiętaj każda promocja to mniejszy zysk. Nie wierz że ktokolwiek będzie robił mniejszy zysk jak może zrobić większy. Ktoś za promoicję musi zapłacić. Nie ma za nic darmo. Płaci albo hurtownik albo producent, bo oni muszą sprzedać aby żyć. Sklep robi promocję jak mu się psuje lub kiśnie towar (a to dotyczyu dżemu). Sklep RTV nie kupuje towaru, on bierze "w komis" czyli jak ni epsprzeda to problem hurtownika a nie sklepu. Tak, że nie wierz w takie tam działania. Że coś mogłeś, nic nie mogłeś. Po prostu moce za duże i towar kiśnie a słabo się sprzedaje w stosunku do mocy produkcyjnych i musi być coś dodane (ale maszyny już zamortyzowane to imożna coś w promocji bo i tak kupujący zapłaci za promocję). To mnie więcej tak funkcjonuje. W poszczególnych malutkich sklepach jest inaczej, ale mówimy o sieci.

Hej, nie rozmawialem ze sprzedawca tylka nacieralem na bok, nie spinaj się tak kolego, moja wypowiedz była z przymrużeniem oka;) Pozdrawiam
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam, dzisiaj odebrałem AVATARA 3D w Saturnie gdzie kupowałem Blu ray. Po okazaniu faktury nie robili problemów. Tylko mnie jedno dziwi, jak dobrze są poinformowani pracowni działu z płytami DVD/Bluray. W momencie kiedy zapytałem się czy przyszły już płyty z Avatarem 3D to zrobiła na mnie wielkie oczy i powiedziała że jeszcze na dzień dzisiejszy nie produkuję się filmów 3D na płytach, ale ja jej powiedziałem że już są dostępne i to nie daleko bo w Złotych Tarasach...A ona proszę się ze mną nie droczyć bo jak by tak było to by ona na pewno już o tym wiedziała.....bez komentarza...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Blur ray kupiłem 10 dni po rozpoczęciu promocji ale już chyba wiem o co chodziło z tym że nie było w pudełku. Już ktoś to napisał ale odpowiem mianowicie: saturn nabył kilka modeli przed rozpoczęciem promocji i na pudełkach nie ma żadnych naklejek odnośnie dołączonego Avatara. Ja w momencie kupna widziałem reklamy i naklejki ale na pułkach nie na pudełku. Panowie z Panasonica pozostawili reklamy ale nie pozostawili żadnych płyt dla ludzi którzy kupią blu rey z poza promocji. Tak więc kierownictwo saturna w momencie zamówienia nowych modeli już z promocją zamówiła dodatkowe płyty dla modeli, które już mieli na sklepie z przed rozpoczęcia promocji. Ponieważ w momencie kupna przez klienta dowolnego blu ray który obecnie jest w promocji musi być dołączony Avatar nawet jak go nie ma w pudełku zgodnie z regulaminem. Ufff przepraszam za tak długą odpowiedź. Pozdrawiam.
 
Do góry