Automatyczny odkurzacz - co wybrać ?

Gimly

Member
Cześć

Pomyślałem, że Tu może zapytam Was o zdanie, może ktoś ma i może polecić lub odradzić pewne modele albo firmy.
Szykuje się do kupienie takiego Automatycznego odkurzacza/ Robota jak zwał... i jestem w kropce co wybrać. Są oczywiście iRoboty które kosztują w granicach 3200 zl. .. są Elektrolux ktore też nie są tanie... Ja obserwuje Philipsa, bo są modele ktore kosztują 1200 zl i 1800 zl... Różni się to czasem pracy i tym że jeden ma pilot a drugi aplikacje.. ale głównie chodzi mi o sprzątanie kurzu, czy zaprogramuje go z pilota czy z aplikacji jakoś nie robi mi to różnicy. No tylko czy ten tańszy posprząta czy będzie omijał przeszkody.

Jeżeli ktoś ma i może coś podpowiedzieć z góry dziękuje.
 

darekgra

Member
ja mogę polecić Xiaomi Mi Roborock 2. ma bardzo dobry system mapowania pomieszczeń i sprząta po wyznaczonej trasie a nie losowo jak większość odkurzaczy.
jest to BDB odkurzacz za rozsądną cenę. Poszukaj w google jest pełno testów i opinii.
jak coś to zakup z PL dystrybucji polecam.
 

darekgra

Member
moim zdaniem jest gorszy.
roborock to piszą że półka najwyższej serii iRobota. sprząta bardzo dokładnie , posiada bardzo dobry algorytm wyznaczania torów przejazdu pomieszczeń.
roborock ma również bardzo dobrą aplikację do sterowania i zarządzania.
 

Gimly

Member
"XIAOMI MI ROBOT 2" i "XIAOMI MIJIA ROBOROCK VACUUM CLEANER 2" - czy to ten sam robot bo na ceneo widze własnie to i to ... i jedno kupie w media expert a drugi tylko w jakiś niszowych internetowych sklepach ?
Roomba jest bardzo droga a tak jak czytam na tym forum co kolega wyslal to polecają tego Xiaomi, tym bardziej ze ja nie posiadam psa ani kota.
 

andrew.84

Member
Ja mam 980 i do pełni szczęścia brakuje właśnie tego opróźniania i pełnego mapowania poziomów. Do tego mam jeszcze scoobę myjącego.
 
Do góry