[Nasze Zestawy AV] mój smart leaving room

buldoggg

Member
Bez reklam
Nie musi mapować na nowo i zapamiętuję mapę,czy jest różnica w pierwszym a kolejnym przejazdem ? nie wiem tego ponieważ jeszcze nie próbowałem zapamiętywać mapy ponieważ teraz do tego doszedłem,ale myślę że jedyna różnica będzie w czasie sprzątania

pierwsza opcja



pozdrawiam i życzę wesołych świąt.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
odkurzacz roborock 2 zapamiętuje mapę!

żółta kropka-informuje nas aplikacja gdzie znajduje się aktualnie robot(aktualizowane co 1 sekunde)

na zdjęciu pokazana opcja no-go Zone czyli zaznaczamy kwadrat gdzie robot nie może sprzątać






na zdjęciu pokazana opcja Barrier tape czyli stawiamy jedna,dwie lub więcej wiratualnych barier(ścian) gdzie odkurzacz nie może sprzątać ( u mnie zaznaczona miska psa z wodą i karmą)

oczywiście rozmiar można zmieniać(ponieważ to my rysujemy)lub łączyć te 2 opcje razem.

 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma się z czego śmiać, tak to właśnie może wyglądać ; )
Trzeba mieć umiar, telefonu też nie odblokujesz jak palca zedrzesz remontując chociażby coś w domu, a jak zapomnisz hasła, to pozamiatane. Wiem coś o tym.

Ja generalnie nie mogę się przekonać do tych odkurzaczy.
No nie widzę kompletnie sensu, zanim to przejedzie, to 10x przelecę swoim ręcznym na akumulatorze.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bo odkurzacz ma pracowac jak jestes w pracy, opcjonalnie w nocy. A nie ze wlaczasz go i sie patrzysz na niego heheh...

Mnie moj samsunga denerwuje i chyba wogole zona go nie wlacza. Raz ze mu bateria nie starczy, dwa jezdzi pod skosem, trzy - jak juz ma niski stan baterii i wpadnie na pomysl aby wrocic do bazy to sie zgubi i nie dojedzie bo braknie baterii. Po piate mam hookery, ktore maja stozkowate nozki, jak na nie wjedzie to zawisnie.

Takze z odkurzaczami to... zle doswiadczenia.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie ma się z czego śmiać, tak to właśnie może wyglądać ; )
Trzeba mieć umiar, telefonu też nie odblokujesz jak palca zedrzesz remontując chociażby coś w domu, a jak zapomnisz hasła, to pozamiatane. Wiem coś o tym.

Ja generalnie nie mogę się przekonać do tych odkurzaczy.
No nie widzę kompletnie sensu, zanim to przejedzie, to 10x przelecę swoim ręcznym na akumulatorze.
Tylko te odkurzacze odpalają się same, codziennie, u mnie o 12:30 gdy jesteśmy w pracy. Kurzu na podłogach dzieki temu nie mam w ogóle. Raz w tygodniu dodatkowo przejeżdżam zwykłym, w tym konsole, pod kanapa, łóżkiem itd.
Teraz ba święta choinka jak gubiła igły to też ładnie wszystko wyzbierane.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako gadżeciarz nie neguje, ale dla mnie to jak szczoteczka do zębów z BT.
Można, ale po co?
W dużych salonach ok, ale u mnie np. bez sensu zupełnie.
Pewnie, że by to zbierało kurz, ale mam obok stojący aku i wiem, jak szybko można temat załatwić. Tutaj jak nas nie ma odkurza, ok. Fajnie i jak ludzie chwalą, to nie mówię nie. U mnie jak się nasypie piach z butów w przedpokoju i zbierze gdzieś kurz, to biorę do ręki aku i 10s po sprawie, tamten nie zdążyłby z bazy wystartować ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
U mnie sprząta cały dom, nie tylko salon. Wiadomo, że jak się coś wysypie to biorę zwykły odkurzacz. Te roboty mają pomagać w utrzymaniu czystości cały czas i tu są niezawodne. Mam jeden na dole i góry. Obskakują wszystkie pokoje pokolei łącznie z łazienkami. Miałem Roombe już w 2014 roku i jestem do takich robotów i codziennego zbierania kurzu przyzwyczajony :)
 

darekgra

Member
Nie wiem jak to jest ale znajomy jak zobaczył u mnie to zaczął żonę przekonywać, była sceptycznie nastawiona ale założył się z nią nie bedac pewny wyniku że ona sprząta zwykłym odkurzaczem a on pożyczył odemnie roboroca i puścił po jej sprzątaniu i jeśli zbierze jakieś nieczystości to kupują a jak nie to nie. Po otwarciu zbiorniczka automatu żona znajomego powiedziała że to niemożliwe bo robiła sprzatanie specjalnie dokładnie. I kazała zamówić.
Fakt taki aku odkurzacz ręczny to bardzo dobre uzupełnienie takiego automatu. Bo ze zwykłym dużym odkurzaczem nie chce się poprostu ciągać po domu.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Nie wiem jak to jest ale znajomy jak zobaczył u mnie to zaczął żonę przekonywać, była sceptycznie nastawiona ale założył się z nią nie bedac pewny wyniku że ona sprząta zwykłym odkurzaczem a on pożyczył odemnie roboroca i puścił po jej sprzątaniu i jeśli zbierze jakieś nieczystości to kupują a jak nie to nie. Po otwarciu zbiorniczka automatu żona znajomego powiedziała że to niemożliwe bo robiła sprzatanie specjalnie dokładnie. I kazała zamówić.
Fakt taki aku odkurzacz ręczny to bardzo dobre uzupełnienie takiego automatu. Bo ze zwykłym dużym odkurzaczem nie chce się poprostu ciągać po domu.


sam tego nie wiedziałem,do czasu jak nie sprawdziłem tego na własnej skórze.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wszystko fajnie, ale jak z dywanami sobie radzi?
Na "gołej" podłodze to i najtańszy będzie dobrze działał.
Próbowałeś na tym dywanie pod stolikiem?
 
Do góry