Audiovector QR1 ktoś słuchał? Widział? Powie coś sensownego??

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam ma ktoś jakieś doświadczenia z firmą? A może miał ktoś okazję posłuchać nowej serii QR??
Spodobały mi się te monitory....
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Wszystko mi pasuje ale grają już 3 miesiące 😄
Żartuję oczywiście, lecz gdyby te w/w grały fajnie i na Arie znalazł by się klient to czemu nie 😉
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dziś słuchałem Audiovector QR3 spięte z moim wzmacniaczem, Panowie za połowę ceny bym tego nie kupił, góra pasma w miarę lotna świeża, ale gdy usłyszałem bas to myślałem że kumplowi telefon zadzwonił, dźwięk jak z kartonowego pudła, szkoda gadać, żenada totalna. Chwilę później podłączyłem KEF R300 i tu pojawił się przyjemny dźwięk, sens sprzedaży moich Focali uciekł w las.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Dobrze ,że udało Ci się posłuchać. Odsłuch, odsłuch, odsłuch, nic w ciemno :D

Jak tu się nie zgodzić? :)

Arie będzie ciężko zastąpić, choć muszę sprawdzić kolumny, które ma kolega z forum, Audio Physic Classic 20. Podobają mi się wizualnie, a jeżeli scena jest taka jak piszą (mówią), to może być ciekawie. :p
 

Borixon

Active member
Bez reklam
AP mają swój charakter grania, moim zdaniem to ciężkie kolumny, dwa to patrzeć na nie nie mogę, nie moje klimaty. Ale kto wie może Ci spasuja.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Podobają mi się wykończone czarnym szkłem. Trzeba będzie posłuchać, jak tylko przyjdzie czas na zakupy. Na razie, dalej obstawiam 926. :)
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Dziś słuchałem Audiovector QR3 spięte z moim wzmacniaczem, Panowie za połowę ceny bym tego nie kupił, góra pasma w miarę lotna świeża, ale gdy usłyszałem bas to myślałem że kumplowi telefon zadzwonił, dźwięk jak z kartonowego pudła, szkoda gadać, żenada totalna. Chwilę później podłączyłem KEF R300 i tu pojawił się przyjemny dźwięk, sens sprzedaży moich Focali uciekł w las.
Hehe, czar prysł. Napisz teraz kto Cię tak na nie nakręcał.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No właśnie nikt, spodobały mi się i szczerze to jechałem z nadzieją że będzie dość grubo, ciekawe jak gra QR1 ale nie wiem czy w ogóle chce podchodzić do odsłuchu, poczekam aż się więcej kasy uzbiera i łykne coś sensownego.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Aha, hm gdzieś w prasie widziałem premierę, później jakiś test na innej stronie i poszło, ale bym sobie w łeb strzelił.
 

eddielublin

New member
jestem delikatnie mówiąc zaskoczony opinią o QR3, słuchałem ich niedawno z atoll in200 i heglem H80. też wspominałem o zaletach góry pasma, dodam również o świetnie odtwarzanych wokalach, gitarach i dole pasma, Katatonia - album sanctitiude utwór 12 "Day" - akustyczny bas i gitary , disturbed i ich wersja sound of silence: zamiast perkusji żywo, dynamicznie wybrzmiewające kotły, dire straits fantastyczny saksofon w Your latest trick, bas z Ride across the river...
może to nie są "lampowe" kolumny?
 
Do góry