Audioquest JitterBug ktoś testował? Posiada??

Borixon

Active member
Bez reklam
Siema Pany, dziś w oczy rzuciło mi się urządzenie które w tytule ma swoją nazwę. Jest to jak rozumiem filtr USB. Czy ktoś używa takiego gadżetu bądź miał okazję testować?
W sieci znalazłem kilka recenzji lecz nie wiem kto je pisał czyli ile w nich prawdy.... Nie spodziewałem się że mały wtyk w USB zrobi z PC mega źródło lecz jestem mega ciekaw czy to cokolwiek zmienia.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Miałem to w domu, na drugi dzień oddałem. Nie słyszałem różnicy. Oczywiście sprzedawca nie omieszkał dorzucić głupiego komentarza, że sprzedali tego już bardzo dużo, i że jestem pierwszym, który oddał :D

Ja nie neguje tego typu rozwiązań. Bezapelacyjnie słyszę wpływ np. kabli głośnikowych na brzmienie, ale wszystko przed zakupem zabieram do domu.
W tym przypadku nic, może mam za słaby komp lub sprzęt do niego podłączony, by coś usłyszeć...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo to podstawa żeby przed zakupem sobie sprawdzić, a nie w ciemno kupować lub patrzeć na to co inni piszą na forach czy też tylko przeczytać testy.. to wszystko to może pomóc... w wyborze...
 
Do góry