Audionova Euphoria vs Chory Carnival Silver screen???

barburian

New member
Bez reklam
Bas super w Euphoria kontrolowany w niskich rejestrach reszta pasma czysta i nie zaburzona dźwięk nie jest wycofany daleko poza kolumny tzn.scenę rysuje prawidłowo nie wycofując się mocno i tym samym nie odchudzając dźwięku. Przestrzeń wzorowa niewydymana jak w wielu droższych konstrukcjach Tym samym dostajemy obraz instrumentów naturalnej wielkości Porównywalne z parokrotnie droższym przewodem ,Polecane szczególnie do współpracy z monitorami.W tych pieniądzach ciekawa pozycja na rynku. Bas głęboki i pełny, To co zwraca uwagę podczas odsłuchu, to przede wszystkim rewelacyjnie kontrolowany głęboki bas i hektary przestrzeni budowanej w naturalnym i swobodnym stylu. Czystość brzmienia w całym zakresie częstotliwości jest zjawiskowa.

Chord Company Carnival Silver Screen review | What Hi-Fi?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Kolego serwujesz tu teksty znalezione na pierwszych stronach googli, myślałem że sluchales tego kabla...
 

barburian

New member
Bez reklam
Wszystkiego nie da się przesłuchać, ja jadę na Atlasach i IXOS
Jeśli opinie które Ci podesłałem z zagranicznych testów są mało pomocne
najlepszym rozwiązaniem jest przesłuchać te kable na swoim zestawie.
Oczywistym jest że inna będzie charakterystyka i scena dźwiękowa na różnym sprzęcie ,zupełnie inaczej zagra piec lampowy czy dual mono Pioneera lub ONKYO, jesli masz możliwość przesłuchaj 3 -4 rodzaje kabli.
Ja ze swoim wzmacniaczem i CD pojechałem do studia i dobrałem kable na miejscu po kilku godzinach odsłuchu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Borixon, wypłukanie w niczym nie przeszkadza. Audioquest znajdziesz w Pewnych sklepach dystrybutora Yamahy ;) a Twoi znajomi z Umultowskiej na pewno zorganizują kilka kabli, ba nawet sądzę ,że dostaniesz do domu za free na 2-3- dni. Wg mnie nie warto kabli brać bez odsłuchu do wtorku jeszcze daleko, a na weekend możesz już czegoś posłuchać, choć uważam, ze najpierw powinieneś postawić wzmaka, a dopiero potem dobierać kabulki ;) Bez emocji, na spokojnie.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Drogi kolego do wtorku są dwa dni :-D chciałem już na nowych kablach podłączyć sprzęty. Zobaczymy. Problem jest szczerze mówiąc z wypozyczeniem tak tanich kabli bo np QED mają na rolce i konfekcje robią na miejscu..
Wiesz jak to że mną jest z chęcią kupiłbym jedne z w/w i posłuchał gdy nie będzie się podobało to sprzedam. ;-)
 
Do góry