AudioMega DUŻY zestaw kolumn 5.0

autorus

New member
Niestety ale mój poprzednik ma rację. 799zł to nawet jak na cene jednej kolumny jest za mało. Więc jak taki zestaw może zagrać. Chyba nie trzeba tłumaczyć.

Autorus
 

AvataR

Banned
Przyjacielu do ONKYO 875 wartego okolo 5000 wkladac cos takiego jak to co w ogole nie gra to jakas kosmiczna paranoja - w zyciu o takim polaczeniu nie slyszalem :confused: Jezeli masz budzet kolo 7000 zeta to kup sobie lepiej ONKYO 605 i do tego Kefy Q5(poprzednia seria teraz w super cenie), iQ3 i iQ6c + jakis tani subwoffer. Ten zestaw gra swietnie mam taki w domu (z subem za okolo 1000zl) i jestem bardzo zadowolony ;) choc dopiero go wygrzewam
 
Ostatnia edycja:

AvataR

Banned
Tez nad tym sie zastanawialem :) ale jak uslyszalem iQ1 a pozniej iQ3 na tyle to nie mialem zadnych watpliwosci. iQ1 byly jak na moje oczekiwanie za slabe do tego zestawu. Dostalem fajna znizke i lykalem z przyjemnoscia :) Az tak ogromnej doplaty nie ma w koncu miedzy iQ1 a iQ3 ;)
 

szpak26051981

New member
witam wszystkich

jest tak jak myslalem ze te kolumny nie beda nadawac sie do tego sprzetu ale chcialem pobudzic wasza ciekawosc :-D z drugiej strony moj znajomy nie dlugo bedzie bral ten zestaw do starego kina 5.0 -lubi jak mu meble po pokoju same chodza -i u sasiadow tez -ja jak amplituner bedzie w domku tak w marcu to zwroce sie do was z pomoca :) zeby dokladnie wszystko dopasowac -dziekuje za udzial w watku pozdrawiam
 
Do góry