Audio Show 2013 W miniony weekend odbyła się kolejna edycja AudioShow. Zapraszamy do

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Audio Show 2013 W miniony weekend odbyła się kolejna edycja AudioShow. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz do podzielenia się własnymi wrażeniami.

011_hdtv_audioshow_2013-03.jpg


016_hdtv_audioshow_2013-54.jpg


015_hdtv_audioshow_2013-53.jpg


008_hdtv_audioshow_2013-36.jpg


009_hdtv_audioshow_2013-37.jpg

http://www.hdtv.com.pl/forum/relacje-z-targow/104228-audio-show-2013-a.html
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sluchalem tych TAD na AudioShow pare dni temu i dobrze trafiles Kiki z tym zdjeciem, bo dla mnie ten sprzet gral REWELACYJNIE, jezeli mialbym wybrac 5 pomieszczen ktore zrobily na mnie najwieksze wrazenie, to wlasnie TADy by sie tam znalazly. Siedzialem w tym pomieszczeniu zahipnotyzowany dobre kilkanascie minut. Zdecydowanie moje brzmienie.
Natomiast co do Sonusow, to jako ciekawostke dodam (a na zdjeciu tego nie widac), ze te kolumny sa ogromne, tak +/- postury doroslego czlowieka. Na zywo robia niesamowite wrazenie.
Podsumowujac, udana impreza.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie sluchalem ich ale powiem szczerze ze chyba zadne kolumny za tyle kasy nie graja na tyle ile kosztuja, takie kolumny to juz chyba sie kupuje dla tego zeby miec wlasnie takie, a nie inne kolumny i mysle ze osoby kupujace je, nie zastanawiaja sie na ile one graja - tylko podobaja sie im w jakims znaczeniu tego slowa ( chodzi o dzwiek ) i je biora bo z wygladu to wrazenie robia niesamowite. Ale ja i tak kocham sonusy :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeśli chodzi o mnie to jestem wyznawcą elektrostatów. Nawet takie najprostsze za 10k zdają się grać lepiej od najdroższych tradycyjnych. Oczywiście są jeszcze rozwiązania tubowe ale żeby zauważyć ich wyższość trzeba dysponować lotniskiem a nie salonem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie widzialem tego watku, zaraz doczytam wrazenia, ale zgodze sie co do AS, tam nie zrobily na mnie wrazenia.
 

Kriso81

Member
większość sprzętu audio wyszło blado jak te projektory Sony i JVC, a dlaczego? a no dlatego, że nie było odpowiednich przystosowanych pomieszczeń, sprzęt audio się dusił w małych pomieszczeniach a dla projektorów było za jasno, niestety jest tak co roku.
 

korabek

New member
W Golden Tulipie były monstery Jamo. Ależ one miały brzmienie. Słuchałem Ravela i... słuchałem...słuchałem...słuchałem...
icon14.gif
 
Do góry