Audio pro awanto czy jamo 628?

Reniek44

New member
Witam. Jestem nowy na forum wydaje mi się że w dobrym dziale pisze. Mam problem z wybraniem kolumn, ponieważ słyszałem jamo 626 i Avanto. Bardzo mi sie podobał dźwięk awanto, ale cały czas chodzi mi po głowie jamo 628. Jamo 628 nie mam gdzie odsłuchać, może ktoś z forumowiczów coś doradzi. Mam denona x1100, salon 22m. 50/50 film, muzyka. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Garos

New member
Witaj.
Jestem od dwóch tygodni szczęśliwym :D posiadaczem Jamo S628 i zdecydowanie polecam.
Są bycze :shock: ale w pokoju wyglądają super. Bardzo ładnie wykonane, jedyny minus to plastikowa ramka maskownicy.
Codziennie słucham muzyki i nie mogę się nasłuchać, bardzo fajnie gra bass, ma moc ale wysokie tony również dają o sobie znać.
Byłem na odsłuchu i miałem okazję słuchać na Denonie i brzmiały bardzo fajnie ale jeszcze lepiej na Onkyo moim zdaniem.
Jeśli wykorzystujesz 50/50 film, muzyka to bierz zestaw 5.0 bo suba nie potrzeba.
 
Ostatnia edycja:

Reniek44

New member
Słuchałes 626. Czy 628 jest lepsze od 626. Brak mi porównania między 628 a awanto. Awanto moim zdaniem gra o wiele czysciej od 626. Niewiem jak to będzie z 628, może one lepiej wypadają od 626 wtedy mógłbym się zdecydować na 628. Może ktoś słuchał 628 i awanto.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jamo z denonem zgrywa się bardzo dobrze. Sprawdzone od paru lat u siebie...;-) W kinie bajka....;-)
 

aro600

New member
Ja mam Avanto i polecam gra i wyglada super jak na ten budżet, ale najlepiej posluchaj tych jamo myślę ze gdzies je znajdziesz jak udalo Ci się posluchac avanto sa zdecydowanie mniej popularne co nie znaczy że gorsze. Nie sugeruj sie opiniami tylko wlsanym uchem.
 

Reniek44

New member
Dziękuję za odpowiedzi. Niestety w Częstochowie znalazłem jeden salon z możliwością odsłuchu i mieli tam tylko 626 , jak dla mnie grały o wiele gorzej od Avanto. Więc chyba je wybiorę.
 

aro600

New member
Daj znac co wybrałeś i opisz swoje wrażenia z odsłuchu napewno pomoga innym w podjeciu decyzji.
 

Reniek44

New member
Witam ponownie. Wybrałem jamo 628. Wielkiej różnicy nie słyszałem miedzy jamo a audio pro, ale napewno jamo sa mocniejsze i dlatego je wybrałem. teraz pytanie o sub. jamo j10 czy może magnat 6725a?
 

Garos

New member
Witam ponownie. Wybrałem jamo 628. Wielkiej różnicy nie słyszałem miedzy jamo a audio pro, ale napewno jamo sa mocniejsze i dlatego je wybrałem. teraz pytanie o sub. jamo j10 czy może magnat 6725a?

Faktycznie potrzebujesz subwoofer do tego zestawu? Ja zrezygnowałem bo jak dla mnie bass jest bardzo fajny z frontów :D
Może podziałaj z ustawieniami.
 

Reniek44

New member
Dlaczego sub? Dlatego że jak oglądam kino akcji wieczorem, muszę oglądać po cichu, a wtedy tego basu jest trochę za mało. Może ktoś poda jakiś model sub?
 

Reniek44

New member
Mam problem z zawieszeniem tylnych głośników, ponieważ w salonie z lewej strony stoi narożnik i ten jeden głośnik byłby narażony na uszkodzenia przez dzieci. Pytanie czy można je zawiesić na rogach pod sufitem i czy to da dobry efekt ?
 
Do góry