Audio PL do filmów HD

scislyy89

New member
Witam.
Czy zna ktoś jakąś stronkę ,z której można ściągnąć polskiego lektora do filmów mkv lub ma jakiś dostęp do tych ścieżek audio (oprócz chomikuj.pl)?

Dzięki z góry za info.
 

piciuuu

New member
to skompresowane badziewie (nie mowie o wydaniach scenowych tylko porzadnych grupach encodujacych) ma jakosc identyczna jak plyta BD wiec jak nie ogladasz to nie wygaduj takich rzeczy
 

rafib1975

New member
1. Jak chcesz MKV z polskim lektorem to sobie ściąg z polskim i nie bedziesz miał problemów!
2. Zaproszenia na trackery po to są bys dbał o swoje konto, a jakby była "drobna" opłata to wiedziałbys ze jak cie usuną to ponownie zapłcisz i bedziesz miał konto.
3. A różnica miedzy MKV a BlueRay jest nie jest miażdżąca ale jest.
 

piciuuu

New member
jeśli uważasz że jest różnica to zobacz te screeny
source / DON encode




oczywiście porównanie klatek B czyli kompresowanych, jak oczywiście porównujesz BD do encodów scenowych to różnica jest, ale encoderzy znający się na rzeczy robią encody o takich parametrach żeby były identyczne ze źródłem
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Don i inne grupy to są najlepsze na świecie nie ma co porównywać, ale BD a MKV jest różnica i tyle. Dobry film warto mieć w BD.
Oczywiście przy normalnych oglądaniu ciężko zauważyć różnicę.
 

rafib1975

New member
piciuuu dajesz kilka fotek i co mam zobaczyc na 24 calowym monitorze? Trzeba zobaczyc nie które sceny w ruchu, Ja sprawdzałem to na Transformers i tam widziałem róznice nie była to miażdzaca ale była tylko że TV to 52 cale. Sa ludzie dla których nie ma róznicy miedzy SuperAudio-CD a mp3.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Dokładnie w ruchu i na TV od 52 bądź projektor 100 cali.
U mnie znajomy ogląda filmy na 17 calach i mi mówi że nie widzi różnicy :)
 
Do góry