Audio - czyli jak nas widzą

WiTT

New member
Bez reklam
Ostatnio w kilku wątkach sporo żeśmy zeszli na tematy kto co słyszy, w kablach, ampli vs wzmak, a nawet własne zasilanie wiatrowe na podwórku by ominąć zakłócenia ;)

I jak na zawołanie w nowym numerze T3 o gadżetach pojawia się artykuł o świecie audio opisany przez laika muzycznego dla którego hi-fi zaczyna się i kończy na najnowszym modelu iPhone.

Zapewne po przeczytaniu jego wielu z Was (i ja też) będzie miało spoooro uwag i zastrzeżeń do miarodajności tego odsłuchu, to jednak trzeba przyznać autorowi, że tak fachowo przez laika muzycznego artykułu dawno nie spotkałem. Oczywiście widać tu i tam pomocną dłoń ze strony sklepu, ale i jest kilka ciekawych spostrzeżeń i pytań pozostawionych bez odpowiedzi przez autora, które (o ciekawostko) sami żeśmy już nie raz przedyskutowali ostatnio.

Zachęcam do przeczytania o "naszym" światku, oczami osoby niezwiązanej z audio. :)

[PDF] Strona 1: Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net
[PDF] Strona 2: Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net
[PDF] Strona 3: Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Fajny artykuł:) Widziałeś tą wiąchę kabli?, przecież jak bym Cię takim kablorem smignął po plecach to płuca wyplute:), a my tu się zastanawiamy czy kupić kabel 2,5mm czy 4mm?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czytałem kilka dni temu. Fajne.
Polecam jeszcze w ramach rozluźnienia i humoru pierwszą stronę z najnowszego HIFI i muzyka (6/2013) ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze ze nie poszedlem do Empiku, bo pewnie ludzie patrzyliby jak na wariata widzac goscia parskajacego smiechem.
Ale i tak niesmiertelny tekst o "sloikach" mnie rozlozyl :D
 

nokinomaniak

New member
Co tam duzo gadac , nawet moje bliskie otoczenie , (poza zona) , dziwnie sie patrzy i za plecami smieje jak mowie ze jade sto kilometrow zeby zobaczyc metrowy kawalek kabla , a jak slysza ile zaniego zaplacilem , to nawet niemowie . Juz dawno kolo gwizdka mi to lata , a takie tekst dobry na poprawe nastroju .
 

WiTT

New member
Bez reklam
Jakoś na myśl przyszła mi scena ze skeczu Abelarda z kabaretu Limo - a co to, papież też człowiek? Też puszcza bąki? Jak to, to nie zabierają ich Anioły? ;-)

Wykreowany image a rzeczywistość to jednak dwa różne wszechświaty :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja tam nie raz parskam ze smiechu w Empiku ;) Czasem zmiast kupowac całe czasopismo, tylko przeczytam jeden - dwa interesujace artykuły, a i czasem też się pośmieję ;) Na szczęście wiecej jest takich jak ja ;)
 
Do góry