audio - 11m^2

Szymon91

New member
Witam, od razu na wstępie przyznam, że nie znam się na sprzęcie audio, dlatego też proszę o szczere porady.
Sprawa wygląda następująco. Pokój ma 11m^2 (dokladnie 2,4x4,6m) i wysokosc 3m (nie wiem czy to wplywa jakos na akustyke, ale wydaje mi sie, że może tak być). Potrzebuję sprzętu audio, ale po pierwsze i najważniejsze nie wiem co jest najlepszym wyborem (wieża, kolumny, glosniki stereo). Ze względu na metraz chyba odradzicie mi kolumny, ale poczekam na potwierdzenie od Was.

Sprzet ma sluzyc do:
- TV (dekoder UPC)
- konsola PlayStation 3
- odsluch muzyki z komputera (to przede wszystkim)
- flimy z komputera na TV

Jesli chodzi o muzyke, to przede wszystkich RnB (czyli przydaloby sie troche bassu) ale takze od czasu do czasu rock, alternatywa. Zalezy mi na czystym dzwieku, nie na ciaglym dudnieniu, ale takze z dobrym bassem. Domyślam się, ze do odsluchu muzyki z komputera (notebooka) bedzie tez potrzebna jaka zew. karta dzwiekowa, ale tym zajme sie pozniej. Dlatego prosze o rade najpierw na czym sie koncentrowac (wieza, kolumny, glosniki) i podanie jakis znanych czesto polecanych modeli.

Jesli chodzi o budzet, to jestem w stanie pozbierac chwile i poczekac z kupnem, ale powiedzmy ze na chwile obecna jest to kwota 1000zł. I sprzet uzywany jak najbardziej wchodzi w gre. Z gory dziekuje za pomoc.
 

Szymon91

New member
Poradzano mi Tannoy M2, chcialbym sie zapytac czy to dobry wybor czy jednak cos innego, a jesli dobry to jaki wzmak do tego w granicach 500zl?
 
Do góry