Atoll in 100 se czy roksan kandy k2 bt do Dynaudio dm 2/7

lyly33

New member
Witam, chcialem zapytać czy jest ktoś w stanie mi doradzić który z tych dwoicj wybrać do kolumn Dynaudio dm 2/7. Osobiście słyszałem ze atoll dobrze sobie z nimi radzi i ogólnie to fajny wzmak, co do tego drugiego to nic nie wiem, ale na papierze jedynkach trochę mocniejszy, chodzi o moc wyjściowa z kolei papier mówi ze atoll ma lepsze zasilanie. Ktoś pomoże ? Pozdrawiam
 

lobos

New member
Bez reklam
Jeden i drugi wzmacniacz bardzo fajny i chwalony.
Nie ma co gdybać i doradzać tylko trzeba usłyszeć ;-)
Jeśli wybór masz zawężony do tych dwóch modeli to nic tylko znaleźć salon w którym mają oba i posłuchać.
Danymi na papierze kompletnie się nie sugeruj ;-)
 

lyly33

New member
Dzięki kolego :) tylko wiadomo ze w pomieszczeniu odsłuchowym to jednak oba inaczej zabrzmią, w porównaniu z domowymi warunkami :). Spróbuje gdzieś cos znaleźć choć moze być cieżko :). Pozdrawiam i dzięki za szybkie info
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak jak odpisałem Ci na priv. Miałem serię DM tylko większe 2/8 i dobrze sobie radził z nimi Atoll więc z 2/7 będzie sterował jeszcze lepiej. Charakterem brzmienia będzie pasował. Ta seria Dynaudio gra dość równo, nie ma w niej efekciarstwa (co się rzadko w zdarza u konkurencji w tym budżecie) , graja barwnie na średnicy i gładko na gorze. Atoll ze swoim żywiołowym stylem grania będzie do nich pasował. Polecam. Oczywiście jak jest możliwość to odsłuch przed podjęciem konkretnej decyzji.
 
Do góry