Atmosy do Heco Aurora

legaar

Member
Hejka wszystkim,

jako że i tak czeka mnie remont w salonie to pomyślałem że rozszerzę moje KD ;) Mam Heco Aurora 700 5.1 + Onkyo 696 - na moje potrzeby gra to super :) Heco nie robi sufitówek więc zastanawiam się co by się dobrze spasowało z moim zestawem i nie zrójnowało mojej kieszeni ;) Co byście polecali ?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
200f już ciężko dostać, pomyśl o AM 200


na olx ktoś ma w dobrej cenie
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Jak już musi być Heco zapytaj Blackninje o cenę na serie wyżej inc 602/802.
602 wygląda mniej więcej tak.

 

legaar

Member
Jak już musi być Heco zapytaj Blackninje o cenę na serie wyżej inc 602/802.
602 wygląda mniej więcej tak.


zapytam, zapytam - obecne Heco mam też od niego ;)

a czemu piszesz jak już musi być Heco ? lepiej coś innego ? wyszedłem z założenia że skoro teraz mam Heco i gra dobrze to i sufity będą się dobrze zgrywały
 

DarkMag

New member
Też mam Aurory 700 i do atmosa kupiłem Focal Dome Flax Sat.
Zależało mi na ładnym wyglądzie bo nie mam możliwości zabudowy instalacyjnych. Wygląda to i gra bardzo fajnie.
Masz fotki w dziale nasze zestawy "wnęka w kuchni" (trochę nieaktualne bo teraz Focale są bardziej nad głową a surround dużo niżej) ale coś tam widać jak to się prezentuje. Przemyśl wymianę tego 696 na serię 8xx. Po zmianie 686 na rz840 różnica w graniu jest kolosalna.
 

legaar

Member
zmienię kidyś 696 na rz - ale nie w tym roku - nie przekonam żony do wydatku kolejnych 4k na KD :) już 70 cali kupiłem na własną rękę w tym tygodniu i się nasłuchałem :))))
 

legaar

Member
jednak zmiana koncepcji - nie będę robił zabudowy więc zmiana w kierunku kolumn małych ale już w obudowie. Myślałem o Polk Audio OWM3 (muszą być te kolumny białe) - cenowo wyglądają ok i zbierają b. dobre recencje jeśli chodzi o czystość dźwięku
 

legaar

Member
hej wracam do realizacji - ktoś miał już doczynienia 2 tymi Dali Alteco ew Z Polk OWM 3 ? Mam kanapę pod samą ściana bez możliwości przeniesienia w inne miejsce :( Za Dali przemawia ten przełącznik kierujący dźwięk w dół - Polk łatwej Zainstalować, są tańsze ;) i na Zachodnich forach bardzo go chwalą jako głośnik do Atmos . Pokój ma ok 30 m2 i być może bede od razu montował 4 głośniki - 2 z przodu pod sufitem nad frontami i 2 z tyłu nad kanapą.Odległość kanapy od frontów to ok 5m i tutaj może się okazać przewaga Dali - już sam nie wiem :(
 
Do góry