ATI Radeon 3650 Hdmi a Philips 32pfl7404 - problem

zazupol47

New member
witam

posiadam laptopa Asus'a M51Va(grafa Ati 3650HD 512mb) z wyjsciem HDMI i dzis zakupiłem sobie Philipa 32pfl7404 na początku wszystko ładnie pięknie podłaczyłem lapka do tv poprzez HDMI (1.3b), wszystko grało(jakieś 1,5godz). po restarcie TV nie da rady połaczyć lapka z tv tak jak było. Nie wiem co jest grane, zmieniałem już wejścia na TV i nic cały czas sygnał :" Nie obsługiwany format", w ustawieniach grafiki ustawiony TV(jako nr.2) klonowanie, 1920x1080,24p. Zrobiłem właśnie formata i postawiłem od nowa system, nowe sterowniki grafi - i dalej nic! "Nie obsługiwany format!"

Czy ktoś miał już problem z połaczeniem ATI Radeona do Philipa?
Może trzeba coś zaznaczyć w ustawieniach? Pozmieniać parapetry?
Proszę o pomoc!
i z góry dziękuje
 

64daro

New member
witam

posiadam laptopa Asus'a M51Va(grafa Ati 3650HD 512mb) z wyjsciem HDMI i dzis zakupiłem sobie Philipa 32pfl7404 na początku wszystko ładnie pięknie podłaczyłem lapka do tv poprzez HDMI (1.3b), wszystko grało(jakieś 1,5godz). po restarcie TV nie da rady połaczyć lapka z tv tak jak było. Nie wiem co jest grane, zmieniałem już wejścia na TV i nic cały czas sygnał :" Nie obsługiwany format", w ustawieniach grafiki ustawiony TV(jako nr.2) klonowanie, 1920x1080,24p. Zrobiłem właśnie formata i postawiłem od nowa system, nowe sterowniki grafi - i dalej nic! "Nie obsługiwany format!"

Czy ktoś miał już problem z połaczeniem ATI Radeona do Philipa?
Może trzeba coś zaznaczyć w ustawieniach? Pozmieniać parapetry?
Proszę o pomoc!
i z góry dziękuje


Ja też mam lapka z ta grafą ale nie miałem żadnych problemów.Czy wgrałeś najnowszy soft do TV?
 

remmyhi

New member
Softy chyba nie pomogą.
Mam PFL7862D i Nvidie 8700m - miałem podobny problem i rozwiązałem przez podanie sygnału 720p i 59Hz - wszystko ładnie działa.
pozdrowienia
r
 
Do góry