Asus O!Play- WD TV Live HD- Xtreamer

sebajag

New member
witam,
wiem że tematów jest dużo, wiem też że odtwarzacze są obszernie opisane ale przeczytałem wiele tych tematów i nie wiem który odtwarzacz najbardziej odpowiadałby warunkom które mu postawię.
Może o co mi chodzi. Odtwarzacz musi być w miarę łatwy w obsłudze i najlepiej żeby miał polskie menu. Będzie on używany przez większą liczbę ludzi więc żeby każdy się w tym połapał bez mojej pomocy. Oprócz tego podstawa to mkv i divixy, no i naisy. jakiegoś ograniczenia cenowego nie ma. Ma współpracować z Sony kdl-46w4500 i głośnikami logitech z5500.
po przeskanowaniu tego forum najbardziej siadły mi te które wymieniłem w temacie. wystarczy że wskażecie który z nich, no może ewentualnie jakiś spoza listy.
 

Fuber

New member
Ja mam wd-ka i jestem bardzo zadowolony. Prosty w obsłudze, są polskie napisy, jedyna wada (powiedzmy) to że napisy musze konwerować do *.srt no ale to trwa 5s na jeden film wiec ni me tragedii. Coś tam kiedyś czytałem, że nawet można po zmianie oprogramowania na "bardziej zaawansowane" konwertować od razu w wdq. Poza tym można go fajnie dostosować do własnych potrzeb dostępnymi "paczkami edukacyjnymi".
 
Do góry