Asus O!Play Mini problem z napisami.

Lighto

New member
Witam
Od wczoraj posiadam Asus O!Play Mini i nie mogę znaleźć opcji gdzie mógłbym dodać czarne tło na białe napisy ;/ Nie da się oglądać białych napisów ;/ często jeszcze jest ze są wklejone angielskie napisy i wtedy już w ogolę nic nie widać ;/ Jest możliwość zrobienia tego tła?
 

maniekn274

New member
Bez reklam
witam ,a ja mam takie pytanie,nigdy z takimi playerami nie miałem do czynienia,więc pytam ,czy takiego ASUSA podłączamy do tv po kabelku hdmi dzwięk po optyku albo analogu do niego dysk zewnętrzny na który wcześniej coś nagraliśmy np z lapka i wszystko śmiga,tzn wszystkie formaty typu dvix ,xvid, x264 ,RMVB,wszystkie napisy i czy ten asus 0 mini jest najlepszy na dzień dzisiejszy czy coś innego można wyrwać z dyskiem wbudowanym powiedzmy w cenie do 500 pln , a może jaka Ariva
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Witam
Od wczoraj posiadam Asus O!Play Mini i nie mogę znaleźć opcji gdzie mógłbym dodać czarne tło na białe napisy ;/ Nie da się oglądać białych napisów ;/ często jeszcze jest ze są wklejone angielskie napisy i wtedy już w ogolę nic nie widać ;/ Jest możliwość zrobienia tego tła?


To sobie ustaw inny kolor napisów np. żółty
 
Do góry