Witaj,
Też mam aster, do tego gdzieś w ścianie uszkodzony kabel, przez co jakość sygnału jest kiepska. Miałem na pokazie w domu 4 TV - Sharpa, Loewe Concept, Panasonica i coś jeszcze (nie pamiętam już co dokładnie).
Moim faworytem przed pokazem był Loewe i jak się okazało, grał całkiem dobrze ale ostatecznie wybrałem Panasonica - był chyba troszeczkę lepszy, lepiej filtrował szum. Poza tym Loewe mi się zwyczajnie mniej podobał
.
Ze względu na wspomniany kiepskiej jakości sygnał analogowy, zamówiłem z aster dodatkowo dekoder cyfrowy - jest na nim większość interesujących mnie kanałów i do tego nieporównywalnie lepsza jakość sygnału - polecam.
Pozdrawiam
Darek