Aster - Pakiet BasicPLUS, czy to jest telewizja cyfrowa?

milo1977

New member
Witam,
mam pytanie do użytkowników i fachowców, czy Pakiet BasicPLUS reklamowany jako "oferta kanałów cyfrowych oferowanych przez ASTER" to jest telewizja cyfrowa, czy jakiś chwyt marketingowy?
Proszę o informację jak to działa? jak się to podłącza? Czy w sumie mam 100 kanałów (60 z Basic i 40 z BasicPlus)? I czy warto?

aha, mam LCD z HD Ready więc jestem gotowy na sygnał cyfrowy :)
 

awujotka

New member
Bez reklam
No więc tak: Aster cyfrowy - dostajesz dekoder Motorola jakas tam, w którym sygnał cyfrowy jest przetwarzany na analog i Eurozłączem przekazywany do telewizora. Nie wiem, jaka jest jakość, bo widziałam go tylko na zwykłym tv - nie powalało na kolana. Sama u siebie nie zdecydowałam się na podłączenie tego ustrojstwa.
W pakiecie znajdują się najpopularniejsze programy z oferty analogowej (pakiet Basic) oraz wybór kanałów dostępnych tylko w ofercie cyfrowej: Jetix Play, Planete, Viasat History, ESPN Classic, Polonia 1, TVP Historia, MTV2, Blue Hustler. Dodatkowo jak zapłacisz masz pakiet Canal+ i HBO z Cinemaxami. Ww. wymienione kanały rzeczywiście są dostępne TYLKO w ofercie cyforwej. W "zwykłym" pakiecie Basic ich nie ma.
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz tu: www.aster.pl

Ja u siebie mam analoga (Praga Płd.) i obraz jest jak żyleta.:)
pozdrawiam
 

milo1977

New member
awujotka napisał:
No więc tak: Aster cyfrowy - dostajesz dekoder Motorola jakas tam, w którym sygnał cyfrowy jest przetwarzany na analog i Eurozłączem przekazywany do telewizora...

właśnie tego się obawiałem :-( gdyby to był sygnał cyfrowy to byłby przekazany na DVI/HDMI lub Component. Czyli Aster musiałoby dawać dekoder z wyjsciem cyfrowym.
 
Do góry