Aster - Pakiet BasicPLUS, czy to jest telewizja cyfrowa?

milo1977

New member
Witam,
mam pytanie do użytkowników i fachowców, czy Pakiet BasicPLUS reklamowany jako "oferta kanałów cyfrowych oferowanych przez ASTER" to jest telewizja cyfrowa, czy jakiś chwyt marketingowy?
Proszę o informację jak to działa? jak się to podłącza? Czy w sumie mam 100 kanałów (60 z Basic i 40 z BasicPlus)? I czy warto?

aha, mam LCD z HD Ready więc jestem gotowy na sygnał cyfrowy :)
 

lbk

New member
1. "oferta kanałów cyfrowych" to jest telewizja cyfowa. Nie doszukiwałbym się tutaj chwytów marketingowych
2. do odbioru potrzebny jest dekoder (dają straszne badziewie).
3. mozesz odbierać tv analogową i cyfrową (część programów się pokrywa, więc na pewno nie będzie ich 100)
4. HD Ready za wiele Ci tutaj nie pomoże - w Aster na razie nie ma kanałów nadawanych w HD

tyle ze strony użytkownika...
 
Ostatnia edycja:

elfior

New member
Aster to jeden wielki syf i wyłudzanie kasy...Nowe fajne programy ładują do pakietu Basic plus za dodatkową opłatą (Zielona Góra). Np w Żarach w kablówce ( która "podlega" Szczecinowi)w normalnym pakiecie mają National G., HBO, programy historyczne, a i płacą trochę mniej... Co mnie trzyma przy Aster? Możliwość rozdzielenia sygnału na kilka tv prz pomocy "rozgałęźnika", ale jak będzie możliwe to przy satelitach to cześć pieśni,...
 
Do góry