Aster HDTV

Peek

New member
Bez reklam
Ta, kicha na całej linii 2 dni do mundialu a tu na TVP HD raczej nadziei nie ma.

Cyfrowy Polsat i Cyfra+ dogadały się już z TVP i mundial pokażą w HD, a w Aster co najwyżej TVP Sport w 16:9.

Mało tego, nie wiadomo co ( i czy w ogóle coś!) będzie w zamian za Luxe.TV HD.

Nie ma co, Aster kolejny raz pokazał jak się traktuje abonentów...

Teoretycznie mogą się jeszcze wstrzelić np w piątek, ale znając Aster to nie obejrzymy MŚ w HD (TVP HD przed igrzyskami w Pekinie pojawiło się 2 tygodnie przed ta imprezą, z drugiej strony to w interesie TVP jest powiększyć mizerną dotąd dostępność, czyli podpisać umowy z jak największą liczbą operatorów, może po platformach cyfrowych - Polsat, Cyfra - przyjdzie czas na sieci kablowe - Aster, Vectra, UPC czy Multimedia, bo ze znanych kablówek TVP HD jest tylko w sieci INEA, dostępnej bodajże na śląsku).
 
Ostatnia edycja:

maliniaq

New member
Jutro się okaże co do TVP HD, ale sądzę ,że zrobili nas w balona i pozostaną MŚ w TVP SPORT.
Panowie z Aster kto daje i zabiera .... (pakiet HD -1program a kasa ta sama).
 

Peek

New member
Bez reklam
Niekoniecznie jutro, niby mają szansę jeszcze w piątek - dzień rozpoczęcia mundialu, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Niestety prawda jest taka, że Aster po raz kolejny robi nas w bambuko w krótkim odstepie czasu (przedtem była np zamiana TVP HD na MTV HD, a teraz likwidacja Luxe.TV HD w zamian za nic).

Blok właśnie mi okablowała Vectra, więc mam alternatywę, ale niestety nie ma Polsatu Sport i PS Extra, więc boksu nie obejrzę:(.

Podobnie było też przed Euro 2008 - wszystkie kablówki załatwiły sobie Polsat Sport HD, Aster oczywiście nie...
 

okuka67

New member
Jaki to model jest kaona?

Witam. Czy mi ktoś pomoże bo w Aster sami nie wiedzą. Mam od nich dekoder HD, ten bez dysku, nie wiem jaki to konkretnie model. Instalator powiedział tylko, że jakiś kaon. Chce zaprogramować uniwersalnego pilota Logitech i potrzebuję wprowadzić producenta i model urządzenia. Z góry dziękuję.
 

Kleszcz25

New member
Perfidnie nas oszukali. Ale kanał. Oglądałem Hiszpania-Polska na TVP Sport.... ku... !!! jakość jak w latach 80-tych. Jak tak będą realizowane MŚ to nic tylko wyłączyć telewizor. Żadnej nadziei...
 

pafelek1

New member
Witajcie

Wiem że to bez sensu ale ciekawy jestem co mi odpiszą na takiego maila ;))))

"W związku z wycofaniem Luxe.TV HD. i bez szans z Państwa strony na TVP HD (mistrzostwa świata) proszę zachować się uczciwe w stosunku do abonenta i obniżyć opłatę za pakiet HD jeżeli nie to proszę mi napisać czy w związku z wycofaniem w/w kanału z Państwa oferty mogę rozwiązać umowę, skoro płace te same pieniądze za towar niepełnowartościowy?"
 

pkomp

New member
okuka przecież logitech o ile mnie pamięć nie myli ma opcję uczenia się....to go naucz bo nie sądze bys kody do pilota od jakiegokolwiek pvr znalazł.....chyba że na farcie cos zadziała
 

Peek

New member
Bez reklam
Czy ja wiem czy by było dobrze za Vectry?
- Jeśli nie skorzystała by z praw Astera do Polsatu Sport to ogromny minus.
- Dekodery Vectry trochę jadą tandetą.
- Mniej (i gorsze) kanałow w HD
+ Jest Nsport HD - Liga Mistrzów w HD

Ale czy to możliwe? Aster mocno się reklamuje, nie sądze, żeby tutaj chciał wywalić tą kasę w błoto i sprzedać się Vectrze. Poza tym u mnie w bloku wczoraj zaczęli zakładać kable Vectry (dotąd tylko Aster) co raczej zwiastuje walkę między nimi.

Chociaż jeśli miałyby połączyć swoje oferty i zostawić abonentom do wyboru boxy pod logami Vectry, Astera i Spraya(bo w Warszawie cała spółka funckjonuje jako Vectra-Spray). To... czemu nie?
 
Ostatnia edycja:

_spy_

New member
Witam. Czy mi ktoś pomoże bo w Aster sami nie wiedzą. Mam od nich dekoder HD, ten bez dysku, nie wiem jaki to konkretnie model. Instalator powiedział tylko, że jakiś kaon. Chce zaprogramować uniwersalnego pilota Logitech i potrzebuję wprowadzić producenta i model urządzenia. Z góry dziękuję.

Kaon G4 HD

w oprogramowaniu Logitech Harmony znajdziesz go w kategorii "PVR".
 

Kleszcz25

New member
TVP HD w ASTER

Od 6 sierpnia 2010 roku, ASTER poszerzył ofertę programową o TVP HD. Nowy kanał dołączył do bogatej i różnorodnej oferty programowej pakietu HDpack i jest 9 kanałem wysokiej rozdzielczości oferowanym przez ASTER. TVP HD w ofercie ASTER nadawany jest testowo.
Dzięki TVP HD widzowie będą mogli obejrzeć w wysokiej rozdzielczości najważniejsze wydarzenie sportowe roku.
 
Do góry