Aster HDTV

karollo

New member
U mnie także występuje problem z migającymi kolorami. Występuje to tylko na programach cyfrowych i bez hd. Wcześniej był problem także na programach hd ale po zmianie formatu na 1080 wszystko gra. Pytanie jak poprawić jakość na programach cyfrowych. Szczególnie przeszkadza to podczas oglądania meczów. Nie jest to napewno problem z TV. Udało się komuś w 100% rozwiązać problem?
 

MMrozo

New member
jaskol napisał:
Witam
Czy ktos ma informacje, czy TVP HD powróci do Aster. ...

Wysłałem e-maila ale nie dostałem odpowiedzi. Proponuję wysyłać do Astera pytania to przynajmniej zobaczą, że się ktoś tym interesuje, inaczej to pewnie nici z powrotu.

Odpowiedź z Astera "Odpowiedzi postaramy się udzielić w możliwie najszybszym terminie."
 

predkosc

New member
kończyła mi się umowa z aster w pazdzirniku, miałem:
-telefon 30 mi
-internet Twój dom
-basic i basic plus
Za to wszystko miesięcznie płaciłem przez 23 miesiące 157zł, a ostatni miesiąc 175zł i kolejne miesiące też miały być po 175zł. Zadzwoniłem do nich i powiedziałem, że chciałbym zrezygnować z telefonu a w zamian za to otrzymać kanały HD wraz z Canal+ HD i HBO HD, to mi zaśpiewali cenę 236zł!!!!!! wkurzyłem się mocno i napisałem wypowiedzenia umowy , stwierdzając że założę sobie antenę cyfry+, bo jest tańsza. Po około 14 dniach od wysłania wypowiedzenia faxem, dostałem ofertę:
-internet twój net plus
-kanały HD wraz z Canal + hd i hbo hd, do tego dekoder z możliwości nagrywania za 166zł miesięcznie:) poza tym po 10 miesiącach mogę zadzwonić i poprosić o upust na canal plus i hbo, więc rachunek spadnie jeszcze o jakieś 10zł. Moja rada jest taka, żeby pisać wypowiedzenia, inaczej będą z tobą pogrywać jak z dojną krową.
 

Grzes2

New member
karollo napisał:
U mnie także występuje problem z migającymi kolorami. Występuje to tylko na programach cyfrowych i bez hd. Wcześniej był problem także na programach hd ale po zmianie formatu na 1080 wszystko gra. Pytanie jak poprawić jakość na programach cyfrowych. Szczególnie przeszkadza to podczas oglądania meczów. Nie jest to napewno problem z TV. Udało się komuś w 100% rozwiązać problem?

No nie wiem czy to nie wina telewizora. U mnie po przestawieniu na 1080i problem zniknął całkowicie i nie pojawia się w żadnej sytuacji.
 

Peek

New member
Bez reklam
Do Vectry i Multimediii wędruje już Animal Planet HD, niestety w Aster ani widu ani czadu o nowe kanały HD, a przydałby sie Polsat HD, żeby obejrzeć Lige Mistrzów w HD.

Sewer jest szansa na Polsat HD? Przeciez ostatnio Aster ma dobre sotsunki z Polsatem.
 

maly496

New member
asetr

mam Pytanie czy oplaca sie brac i zamiawiac ten dekoder w aster??jakie programy sa w hd?? dzieki za odpowiedz..mozliwe ze juz byla odpowiedz na takie pytanie ale po przeczytanieu 200 stron z temtu o le651 juz mam dosc czytania wiec pytam.
 

szmalec

New member
kolego a to taki problem wejść na stronę astera i sprawdzić listę kanałów?
czy się opłaca to zastanów się ile możesz na to przeznaczyć i czy warto dla Ciebie, chyba nikt inny Ci tego nie powie...
 

raven777

New member
Dekoder PVR

Witajcie, :-o
Od tygodnia jestem posiadaczem dekodera PVR którym zastąpiłem wykorzystywany od roku zwykły dekoder HD. Początkowo - postraszony postami na tym forum - widziałem same problemy. Lekarstwem było wydrukowanie ze strony ASTER-u instrukcji użytkowania. Obecnie jestem zauroczony dekoderem i jego możliwościami - praktycznie zero problemów - sama radość. Zamierzam intensywnie testować sprzęt i podzielę się z Wami swoimi dokonaniami.:cool: :cool: :cool:
 

pafelek1

New member
raven777 napisał:
Witajcie, :-o
Od tygodnia jestem posiadaczem dekodera PVR którym zastąpiłem wykorzystywany od roku zwykły dekoder HD. Początkowo - postraszony postami na tym forum - widziałem same problemy. Lekarstwem było wydrukowanie ze strony ASTER-u instrukcji użytkowania. Obecnie jestem zauroczony dekoderem i jego możliwościami - praktycznie zero problemów - sama radość. Zamierzam intensywnie testować sprzęt i podzielę się z Wami swoimi dokonaniami.:cool: :cool: :cool:

raven777 ja mam ten dekoder juz prawie 12 miesięcy i naprawdę można wierzyć lub nie nie miałem nigdy z nim najmniejszego problemu :))))))
 

raven777

New member
Dekoder HD PVR

Hi,;)
Cieszę się Pafelku1 że podobnie jak ja jesteś zadowolony - to bardzo uprzyjemnia życie. Obraz w trybie 1080i mam jak żyleta, chociaż słyszałem że lepiej ustawić tryb 720p bo ponieważ obraz jest bez przeplotu generalnie jest lepszy dla oczu które i tak nie rejestrują róznicy. Co Wy na to ??? :eek: :eek: :eek:
 

qbaxik

New member
Gdyby oferta HD Packa była poszerzona o kanały :
- Animal Planet HD
- Eurosport 2 HD
- TVP HD
- Polsat HD

Wtedy taki pakiet jest warty swojej ceny (20zł/miesiąc)
 

Peek

New member
Bez reklam
A tymczasem Toya wprowadza 7 nowych kanałów (z czego 4 w HD, czyli Animal Planet HD, Nat Geo Wild HD, Eurosport 2 HD, Fashion TV HD) tym samym mają już 143 kanały cyfrowe i 15 kanałów HD.

Tak się robi nowoczesną kablówkę...

Chociaż Polsatu HD też nie ma, a Lige Mistrzów w HD by sie obejrzało.
 

aruh

New member
Sewer78 napisał:
Co do dojenia klientów " po promocji" - KAŻDA firma tak robi , zdziwilibyscie sie ilu jest abonentów , którzy płacą ceny standard :)
Pa napisaniu wypowiedzenia dostałem ofertę na 169 zł, która wg cennika kosztuje 275 zł.
 

pafelek1

New member
aruh napisał:
Pa napisaniu wypowiedzenia dostałem ofertę na 169 zł, która wg cennika kosztuje 275 zł.

aruh dokładnie tak było ze mną :)) teraz za 170 mam Twój Dom + PVR+ HD Paka + Polsat Sport HD i całą paczkę programów Canal + razem z HD:))))))))
Naprawdę warto wypowiedzieć i poczekać na ich reakcje :))) Ale co ciekawe musisz mieć w swoim bloku inną kablówkę do wyboru jeżeli nie to cię Aster zleje :(((
 

mfmaster

New member
U mnie w bloku Aster nie ma konkurencji. Teraz będę płacił około 200 zł i oto co mi się udało wynegocjować za tą kasę:
- BasicPlus i pakiet HBO bez HBO HD
- pakiet Filmox z HD
- Twój Dom
- karta sim z abonamentem XS z pakietem 30 minut (dostałem gratis)
- karta sim do internetu mobilnego z pakietem 250 mb miesięcznie.
Parę dni temu wymieniałem dekoder i do końca roku mam za darmo kanały HD (do 23 grudnia muszę wypowiedzieć i to zrobię żeby dostać coś korzystnego) i jeszcze przez tydzień mam pakiet Canal + z HD i Cinemaxy.
 

mfmaster

New member
fakturkę już dostałem tydzień temu było 182 zł. - miałem na tej fakturze wszystko co napisałem bez Filmbox HD i dekoder miałem Motorola. Zadzwoniłem tydzień temu do BOK i poprosiłem o wymianę za 1 zł. dekodera Motorola na dekoder Kaon i wziąłem pakiet Filmbox HD (w promocji za 9,90 przez 6 miesięcy) a pakiet HD mam gratis do końca roku. Więc teraz kolejne faktury będę miał na około 200 zł.
Co do tego sim to rzeczywiście miała być gratis, ale na fakturze jest abonament 5 zł. ale o tyle samo został pomniejszony abonament za internet, więc na to samo wychodzi.
 

gongol

New member
Inne sieci wprowadzaja nowe kanały HD, a w Aster cisza.
Może ktos wie czy cos nowego sie pojawi? Umowa mi sie kończy a konkurencja juz puka do drzwi.
 
Do góry