Aster HDTV

jaskol

New member
Sewer78 napisał:
Nie wiem jak bedzie z poszerzaniem oferty HD w ASTER . Tak jak pisałem juz nieraz HD wcale nie sprzedaje sie dobrze - przynajmniej z tego co nam mówią :) kierownicy .
Nie narzekajcie tak bo ASTER ma w sumie najwiecej kanałów HD w Polsce :)

Po pierwsze najwiecej programów HD ma N-ka,
zeby nie byc posadzonym o... nie wspomnę atrakcyjnej ceny.

Chyba HD w aster nie sprzedaje sie super, gdyz ceny nie są przyjazne
Klient musi zapłacić za:
- pakiet Basic
- Basic Plus
- pakiet HD
- dodatkowe opłaty za dostep ...

To daje w wiekszosci przypadków ponad 100 PLN !
Gdyby cena niższa, mysle ze chetnych byłoby sporo wiecej.
 

karollo

New member
Witam,

Ostatnio Polsat coraz bardziej zaczyna chwalić się wprowadzeniem nowego programu "POLSAT FUTBOL". Informują że wszystkie mecze jakie do tej pory były pokazywane w POLSACIE SPORT teraz zostaną przeniesione właśnie do POLSATU FUTBOL. Czy coś wiadomo może o wprowadzeniu tego programu do oferty Aster? Z tego co udało mi się ustalić Polsat rozmawia z oparatorami telewizji kablowych - ale czy już coś zostało postanowione tego nigdzie znaleść nie można...
 

Szynszyl

New member
A czy wiadomo coś na temat możliwości wprowadzenia kanałów tvn warszawa i meteo do oferty cyfrowej? Do oglądania w analogu to się nie nadaje, szczególnie że 16/9 jest w letterboxie, więc jeszcze trzeba zoomować...
 

gongol

New member
Małe zainteresowanie pakietem HD wynika z jego ceny. Od dzis TVP uruchomila niekodowany przekaz satelitarny swoich kanałow. A w Aster nie potrafia zalatwic TVP HD. Za miesiac konczy mi sie umowa i naprawde zastanawiam sie nad rezygnacja. W ciagu roku do pakietu HD nie dodano nic a tak duzo obiecywano, zabrano TVP HD w jego miejsce dodajac MTVN. Polsat Sport HD za dodatkowa oplata.
A jak slysze od handlowca ze nic nie dodadza bo nie idzie sprzedaz to pora wiac do konkurencji !!!!
 

Maaaaaarek

New member
Ja nie wiem czemu narzekacie na cene Astera. Mi sie akurat wydaje ze jest bardzo konkurencyjna. Dekoder HD (bez PVR) 1 PLN i do tego paczka 7 podstawowych kanałów w HD za 20pln miesiecznie...
 

masloww

New member
Bez reklam
powinniście się cieszyć że nie macie Multimedii;
u nas w pakiecie HD są 4 kanały za 19 zł: Discovery HD, Polsat Sport HD, MTV HD, Luxe TV HD; pakiet Canal+ bez C+S2 kosztuje 39 zł; cyfrówka tak jak w Aster płatna dodatkowo do analogowego Komfortu – 24zł (od października) – a w niej tylko 35 programów za tą cenę;
to jest dopiero tragedia
p.s.
o braku Eurosportu i jakości obrazu nie wspomnę
 

popmart

New member
po zapoznaniu się z ofertą N jestem trochę zdołowany

promocja dekoder HD PVR +ABSOLUTNIE WSZYSTKO !! (wszystkie kanały premium, 14 kanałów HD) za 99PLN i na 12 mc:cry: no opłata aktywacyjna chyba 90pln

jeśli ater nic nie zrobi przez nadchodzący rok to pożegnam się z TV bez żalu .... bo mam jeszcze inet no w tej chwili b.dobre warunki i jakość .
 

ziew

New member
popmart napisał:
po zapoznaniu się z ofertą N jestem trochę zdołowany

promocja dekoder HD PVR +ABSOLUTNIE WSZYSTKO !! (wszystkie kanały premium, 14 kanałów HD) za 99PLN i na 12 mc:cry: no opłata aktywacyjna chyba 90pln

jeśli ater nic nie zrobi przez nadchodzący rok to pożegnam się z TV bez żalu .... bo mam jeszcze inet no w tej chwili b.dobre warunki i jakość .

jak tak liczysz to podlicz wszystko czyli jeszcze koszt zakupu anteny, instalacji i tego że za oknem wisi Ci fantastyczny talerz
 

popmart

New member
ziew napisał:
jak tak liczysz to podlicz wszystko czyli jeszcze koszt zakupu anteny, instalacji i tego że za oknem wisi Ci fantastyczny talerz

koszt anteny to 80 pln

montaz na sorry sam mogę to zrobić....

antena za oknem ? no cóż u mnie to i tak bloki nie bardzo rozumiem czym mógłbym jeszcze bardziej oszpecić budynek ....

więc bez przesady !

oferta jest nie do przebicia ...
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale co tydzień ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej lub francuskiej nie ma, jest tylko słaba Bundesliga.

Jak dla mnie to wyklucza kupno enki.
 

Maaaaaarek

New member
Peek napisał:
Ale co tydzień ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej lub francuskiej nie ma, jest tylko słaba Bundesliga.

Jak dla mnie to wyklucza kupno enki.

Nie wiem o co tyle szumu z tymi meczami... Przeciez po kazdym zawsze podaja wynik w internecie i jest sie 90 min do przodu ;)
A te wszystkie ligi ciągną sie bardziej niż Moda na sukces :-D
 

Peek

New member
Bez reklam
Maaaaaarek napisał:
Nie wiem o co tyle szumu z tymi meczami... Przeciez po kazdym zawsze podaja wynik w internecie i jest sie 90 min do przodu ;)
A te wszystkie ligi ciągną sie bardziej niż Moda na sukces :-D

Nie oglądam meczów dla wyniku, ale dla widowiska, a sami pryznzajcie, że w weekendy w TV jest mało do ogladania a jak ktoś lubi to może sobie z ligami cały dzień ustawić.
 

milusass

New member
Ja chciałem tylko napisać że w moim przypadku wymiana dekodera nic nie dała. Te wymieniony dalej nie trzyma ustawień, w dodatku obraz w HD ma pasy i dopiero po wejściu i wyjściu z menu obraz się dopasowuje.

Akuratnie teraz nowy interfejs zaskoczył w czasie oglądania meczu ManU : ManC i różnica w obrazie naprawdę jest duża. To naprawdę frustrujące ;)

Już brak pomysłów nt. przyczyny tego co się dzieje...
 

jaskol

New member
Jakość programow

Ostatnio korzystam z pełnego zestawu oferty Aster (testowo)
i zauważyłem duże róznice w jakości obrazu.

Wiadomo, że programy HD są super, ale "Taniec z gwiazdami" na TVN-HD lepiej wygląda niz filmy na Canał+Film HD.
Z drugiej strony niektóre filmy na HBO i Canal+ w rozdzielczości SD wyglądają prawie wyśmienicie (szczegolnie przy właczonym Pixel HD ... ;)
 

macieksw79

New member
juby456 napisał:
Dzizas,po jaka cholercie reklamuja LM w polsacie i polsacie HD jak w HD boks leci a specjlanie z mysla o LM dokupilem sobie ten kanal:(


LM jest w polsacie HD. Kanał ten wystartował niedawno i jest takim odpowiednikeim tvn HD. To co leci w polsacie głównym leci równolegle w polsacie HD. W aster jest natomiast polsat sport HD, w którym rzeczywiście nie ma meczów LM.
 

martinc

New member
Witam

Posiadam kablówkę i Internet Aster od lipca i jestem bardzo zadowolony. W Krakowie oferta Aster jest bardzo konkurencyjna. Za 160zł miesięcznie mam: TV SD, Canal+ z HD, HD Pack, Polsat Sport HD oraz łącze 8 Mb/s. Jakość sygnału kablówki, zarówno w SD jaki i HD jest b. dobra i nie problemów z Internetem. Za taką cenę ciężko znaleźć coś lepszego u konkurencji. Jedyną wadą jest delikatne migotanie obrazu w SD przy żywych kolorach i szybkich zmianach obrazu (mecze).
Dla miłośników sportu kablówka jest najlepszym rozwiązaniem. W Aster do pełni szczęścia brakuje tylko nSport i Eurosport 2.
Generalnie polecam tego dostawcę.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry