Aster HDTV

popmart

New member
mfmaster napisał:
mam podobny problem - 3-letn ia umowa na neostrade konczy mi sie 31 sierpnia. w aster mam na razie tylko analog, ale mysle o czyms wiecej.
mam pytanie - czy w bloku w ktorym mieszkasz jest tylko aster czy tez jakies inne firmy?

tak jest multimedia i jest to prawdopodobnie powód tak rewelacyjnej oferty, w cenniku oficjalnym jest conajmiej 2x drożej
 

Peek

New member
Bez reklam
Z tym dźwiękiem na kuchni już jest ok.

A czy wam na sportowych kanałach Polsatu też miga na czerwonym kolorze tak jak na 720p?
 

aruh

New member
Przypadkiem wybrałem dzisiaj z pilota program 1 i okazało się, ze mam dostępne HBO, HBO2, HBO Comedy i Cinemaxy. Mam nadzieję, że nie doliczą mi tego do rachunku bo nic nie zamawiałem. Tymczasem ustawiłem nagrywanie kilku filmów z HBO, zanim mi go wyłączą.
 

raaa

New member
aruh napisał:
Przypadkiem wybrałem dzisiaj z pilota program 1 i okazało się, ze mam dostępne HBO, HBO2, HBO Comedy i Cinemaxy. Mam nadzieję, że nie doliczą mi tego do rachunku bo nic nie zamawiałem. Tymczasem ustawiłem nagrywanie kilku filmów z HBO, zanim mi go wyłączą.

Oj lepiej zadzwon do CC.
 

raaa

New member
Upgrade software.

Dzisiaj na moim HDku byl upgrade firmware. Cos sie polepszylo pogorszylo w zwiazku z tym u was. U mnie nic?
Moze jakas funkcje dodali ukryta lub bugi poprawili.
 

Szynszyl

New member
Ja również dzisiaj ujrzałem nowy firmware (dekoder HD bez PVR) :p Zauważalne dla mnie zmiany to przede wszystkim interfejs w 16:9 z wyraźnymi czcionkami w hd, oraz szybsze przełączanie pomiędzy kanałami :mrgreen:
Niestety drżenie obrazu w trybie 720p jak było, tak nadal jest...
 

Toschack

New member
Filmbox Hd

Od 3 tygodni mam dekoder HD PVR. Czy ktoś ma FILMBOX HD.Tego kanału nie da się oglądać , silna poklatkowość, zacinający się obraz. Nie wiem czy problem występuje tylko u mnie?
 

Peek

New member
Bez reklam
Powtarzam moje pytanie:
Czy na niektórych kanałach (zaobserwowałem na Polsat Sport Extra, C+Sport SD i C+ Sport 2) na czerwonym lub niebieskim obraz wam miga?
 

vitalic

New member
U mnie miga na jaskrawych kolorach. Na c+ soprt hd, eurosport hd.

Już myślałem, że to u mnie coś z tv. Ale w zasadzie to na innych kanałach tego nie ma.
Jak jedno polepszyli to drugi musieli spieprzyć.
 

Szynszyl

New member
U mnie jest to samo, Peek. Czerwony i niebieski jakby "nie nadążają" za całym obrazem i migoczą. Wcześniej tak nie było, więc jest to chyba wina nowego oprogramowania (czyli tego które było od razu w dekoderze PVR, a pobiera się u użytkowników zwykłego dekodera HD)
 

tucz

Member
nowy soft pewnie pojawil sie tez ze wzgledu na wprowadzanie VoD do dekoderow HD.
PS. U mnie nie ma migania niektorych kolorow
 

Shiva

New member
Pomaga zmiana na 1080i w ustawieniach rozdzielczości HD. Na 720p nowy soft nie wiedzieć czemu nie działa dobrze - u mnie miga najbardziej na kolorach czerwonym i niebieskim.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale chodzi nam o kanały SD a nie HD więc 1080i i 720p nie powinno mieć nic do rzeczy.
U mnie też miga tylko na niebieskim i czerwonym.
 

vitalic

New member
U mnie wlaśnie na kanałach HD jest problem. Przestawiłem na 1080 i jest troche lepiej ale i tak jeszcze brakuje sporo do ideału. Dzwonilem na infolinie i oczywiscie próbowali to naprawic restartem dekodera :eek:k: .

W piątek ma wizyte "magika" tzn. serwisanta i ma sprawdzić sygnał jaki do mnie dociera.
Ogólnie dziwna sprawa.
 

joki

New member
moganie kolorów

vitalic napisał:
U mnie wlaśnie na kanałach HD jest problem. Przestawiłem na 1080 i jest troche lepiej ale i tak jeszcze brakuje sporo do ideału. Dzwonilem na infolinie i oczywiscie próbowali to naprawic restartem dekodera :eek:k: .

W piątek ma wizyte "magika" tzn. serwisanta i ma sprawdzić sygnał jaki do mnie dociera.
Ogólnie dziwna sprawa.

miałem to samo i udało mi się to zminimalizować poprzez ustawienia kolorów w TV, generalnie widziałem u kumpla na innym TV, jakiś samsung i było ok a u mnie mryga.
po zmianie ustawień tonacji kolorów w TV wygląda znośnie -spróbujcie
 

raaa

New member
Mam VODa na HDku

Mam VODa na HDku - pewnie ten nowy soft.
Calkiem przyjemnie i sprawnie to działa.
Może troche dekoder sie bardziej grzeje a jak u was?
 

JohnnyBravo7

New member
aktualosyfilizacja

o masz ci los co za gleboka d... z ta aktualizacja?!?!!!! co za ciul to wymyslil, az mi sie odechciewa tv wlaczac teraz!!! nie wiem czy to pierwsze koty za ploty czy to ma byc taka zmiana juz bo jest naprawde wkurzajace...przedewszystkim to, ze kiedy przegladamy programy i obojetnie czy zaznaczany przypomnienie czy same info to po cofnieciu cofa do tego programu na ktorym "jestes" np. jak ogladam disco hd i sobie przegladam reszte kanalow jak codzien po pracy i zaznaczam sobie przypomnienia to trzeba klikac milion razy za kazdym zaznaczeniem?!?! mala rzecz a chyba bym technikowi zrobil kuku jakby to on mi zrobil taka aktualizacje...
inna sprawa (to nie wiem czy akurat kwestia jakichs nowych ustawien) ale z tego co pamietam to w ustawieniach obrazu do obrazu hd i sd mozna bylo ustawic "pelny" albo "panoramiczny" a teraz nas poczestowali kolejna kupa.... po co mi tv42" i w gore jak teraz moge ogladac wiekszosc programow w ramkach albo z kazdej strony albo po bokach albo gora/dol... co za jelopy wpadly na pomysl tej cudnej aktualizacji.. chetnie ze wszystkimi tymi super madralami posparuje (calkiem powaznie), chetni niech wala do mnie wiad...
dziadostwo....
 
Ostatnia edycja:
Do góry