Aster HDTV

rafaz

New member
Migający czerwony kolor PVR z HD 720p

Szanowni,

Czy komuś udało się rozwiązać problem z "migającym" czerwonym kolorem przy ustwionnej rozdzielczości na 720p?
Czy serwis Aster coś tu pomoże?
Wiem że przestawienie rozdzielczości HD na 1080i pomaga, ale za to pojawiają mi się wtedy inne zakłócenia, szczególnie widoczne np. podczas meczu kiedy kamera śledzi poruszającego się gracza w bliskim ujęciu a w tle są np trybuny. Mam plazme Samsunga HD Ready.
 

sqallpl

New member
Nie moge znalezc nigdzie w sieci listy dostepnych pozycji. Nie jestem jeszcze klientem, dlatego sam nie sprawdze :) .

Sa tylko filmy? Nie ma zadnych serialow lub programow?

Jest cos w HD?

Za usluge placi sie z gory (np. sms) czy moze przy zamowieniu "pilotem" automatycznie dolicza nam sie kwota do rachunku?

Mozna nagrywac (dekoder PVR) na dysk filmy z VOD ?
 

aruh

New member
- szybko przejrzałem listę i zauważyłem 2 filmy, które kiedyś nagrałem z Canal+ i do tej pory nie zdążyłem obejrzeć
- nie każdy film ma zwiastun
- brak informacji przy opisie czy wersja z lektorem lub/i napisami
- świeci się cały czas czerwona dioda na dekoderze z lewej strony zegara.
 
Ostatnia edycja:

donek

New member
Wiem, że idę na łatwiznę, ale barzdo bym prtosił szanownych forumowiczów o pomoc.
Do chwili obecnej posiadam dekoder N-ki (recorder). W związku z tym, iż moim N-ka jest moim zdaniem troche za droga (płacę 154 zł), chciałbym korzystając ze zmiany regulaminu przejść na pakiet cyfrowy w Aster (posiadam tv analogową). Zależy mi głównie na kanałach HD.
Prosiłbym o wypowiedź forumowiczów, którzy posiadają lub posiadali zarówno N-kę jak i Aster. Jakie są Wasz subiektywne odczucia odnośnie obu platform, oraz dekoderów oferowanych przez obie platformy. Chodzi mi dekodery z funkcja PVR. Czy są z nimi jakieś problemy techniczne itp. itd.
Co byście polecali zostać przy N-ce czy przejść do Aster? A może zdecydować się na Cyfrę+?
 

popmart

New member
właśnie rozmawiałem z infolinią ASTER na temat rozszerzenia usług (kończy mi się neostrada i rezygnuje z TPSA wogóle) .... ceny mnie troszkę zszokowały podczas gdy ja wcale nie negocjowałem !

mam PVR + Pakiet HD (95PLN)

i za inet Twój Dom obecnie 4/8 Mbit/s - 37PLN !!!!! (w cenniku od 78 PLN!!!)

i za C+ z HD 35 PLN .....

razem ok 170 PLN (obecnie płacę wiuęcej za sam inet + telefon w TPSA koniec 3 letniej umowy :???: ) .... oferta jest znacznie lepsza niż się spodziewałem a jak będe finalizował w lipcu może jeszcze się polepszy, moze jeszcze wynegocjuję troszkę z tego co już mam kupione w aster ....

co o tym myślicie ?
 

mfmaster

New member
popmart napisał:
właśnie rozmawiałem z infolinią ASTER na temat rozszerzenia usług (kończy mi się neostrada i rezygnuje z TPSA wogóle) .... ceny mnie troszkę zszokowały podczas gdy ja wcale nie negocjowałem !

mam PVR + Pakiet HD (95PLN)

i za inet Twój Dom obecnie 4/8 Mbit/s - 37PLN !!!!! (w cenniku od 78 PLN!!!)

i za C+ z HD 35 PLN .....

razem ok 170 PLN (obecnie płacę wiuęcej za sam inet + telefon w TPSA koniec 3 letniej umowy :???: ) .... oferta jest znacznie lepsza niż się spodziewałem a jak będe finalizował w lipcu może jeszcze się polepszy, moze jeszcze wynegocjuję troszkę z tego co już mam kupione w aster ....

co o tym myślicie ?

mam podobny problem - 3-letn ia umowa na neostrade konczy mi sie 31 sierpnia. w aster mam na razie tylko analog, ale mysle o czyms wiecej.
mam pytanie - czy w bloku w ktorym mieszkasz jest tylko aster czy tez jakies inne firmy?
 

Peek

New member
Bez reklam
popmart napisał:
właśnie rozmawiałem z infolinią ASTER na temat rozszerzenia usług (kończy mi się neostrada i rezygnuje z TPSA wogóle) .... ceny mnie troszkę zszokowały podczas gdy ja wcale nie negocjowałem !

mam PVR + Pakiet HD (95PLN)

i za inet Twój Dom obecnie 4/8 Mbit/s - 37PLN !!!!! (w cenniku od 78 PLN!!!)

i za C+ z HD 35 PLN .....

razem ok 170 PLN (obecnie płacę wiuęcej za sam inet + telefon w TPSA koniec 3 letniej umowy :???: ) .... oferta jest znacznie lepsza niż się spodziewałem a jak będe finalizował w lipcu może jeszcze się polepszy, moze jeszcze wynegocjuję troszkę z tego co już mam kupione w aster ....

co o tym myślicie ?

Ja zestaw mam taki:
TV:
Basic
BasicPlus
C+
HDPack
C+HD
PVR
Internet: Twój Świat

I za całość płacę 250 zł.
 

Axl2000

New member
PYTANKO DO WAS:

Mam od jakiegoś czasu dekoder Aster HD, jest on połączony z TV kablem HDMI - wszystko jest ok, włączam dekoder, włączam TV, ustawiam odpowiednie wejście i śmiga.
Jednakże jak ma się sprawa ze zwykłą telewizją kiedy nie chce mi sie szukac pilota do dekodera? Dekoder wypuszcza zwykłą antenę do telewizora, i z tego co pamiętam wszystko śmigało bez włączania dekodera. Mogłem właczyć TV, nie wchodzić na AV i mogłem odbierać zwykłą kablówkę. Dzisiaj chciałem sobie w ten sposob obejrzeć TVN - a tam czarnobiałe kropki na ekranie, kolejny kanał - wogole brak, kolejnych kilka to Polsat itd.
Kazałem TV zrobić ponowne strojenie - znajduje 11 kanałów.
Może mi ktos powiedziec jak powinno być? TV powinien znaleźc wszystkie kanały czy mając dekoder musze oglądac TV tylko przez dekoder?
Boje sie, ze w TV walnął tuner :/
 
Do góry