Aster HDTV

Peek

New member
Bez reklam
gongol napisał:
Dostałem wraz z rachunkiem informację, że od 31 marca do pakietu analogowego w miejsce Zone Romantica wejdzie kanał Universal Channel.
Tego samego dnia do pakietu cyfrowego Basic Plus dołączą kanały Polsat Sport, Polsat News i Polsat Cafe. Zniknie natomiast kanał Zone Club.

A co z Polsatem Sport HD i extra? Sewer mówiłeś, ze Aster kupił cały pakiet
 

gongol

New member
Kolega bedac w BOK słyszał ze Polsat Sport HD i Extra maja byc oferowane jako osobny pakiet (jaja sobie robią) i ze niedługo ruszy VOD (trwają testy).
 

Peek

New member
Bez reklam
gongol napisał:
Kolega bedac w BOK słyszał ze Polsat Sport HD i Extra maja byc oferowane jako osobny pakiet (jaja sobie robią) i ze niedługo ruszy VOD (trwają testy).

CHYBA OCH.....LI OSOBNY PAKIET Z 2 PROGRAMAMI, KTÓRE NIGDZIE NIE SĄ KANAŁAMI PREMIUM?! I JESCZE PEWNIE PRZYWALĄ Z 10ZŁ!!
 

01959

New member
Sewer78 napisał:
Sluchaj to ze ASTER czuje ( czuło) sie MOCNE :) to jest zupelnie inna sprawa. To jak sie w tym kraju traktuje starych klientow ( i to nei tylko ASTERtak ma ) to tez jest inna sprawa.Boleje nad tym ze ta oferte wprowadzono z takim opoznieniem .. gdyby to bylo w grudniu przed świetami.. ehhhh

No i co przepisales sie do MULTIMEDIA i masz lepiej ? No bo ze taniej to jasne ale jako "nowy" w ASTER byś miał jeszcze taniej :) A jak z jakością usług ? Pytam zupelnie prywatnie bo mi to frugo - dziś jestem handlowcem ASTER a jutro moge byc w Multimedii :) i wierz mi : bardzo bym chciał by aster sobie nei leciało w kulki z klientami ale coż to nei moja firma...
Nie bede tu robil zadnej reklamy MM ale jak tak podchodzi do tematu wiekszosc pracownikow Astera to potem nie dziwcie sie ze klienci wam uciekaja. Dodzwonic sie do BOK graniczy z cudem. Ale moze tam tez pracuja osoby ktore podchodza do pracy dzis tu jutro tam bo to nie MOJA firma. Kazdy oceni to indywidualnie. Jedno jest pewne. Jeszcze sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodzil. Ja na dzien dzisiejszy dokonalem wyboru i jestem bardzo zadowolony. Co do oplat to podam Ci w skrocie
analog - 19pln
cyfra - 0,10pln
net 2MG - 19pln
telefon - 19pln 100 minut free

Dodatkowo abonament za tel przez 2 m-ce free.
Umowa wazna na 2 lata ale mi to pasuje. Aha apropos netu w Aster mialem 1,5 a jak sprawdzalem speed to bylo w porywach 750.
Dodzwonienie sie do BOK zajmuje w porywach 2 minuty. I co Ty chcesz porownywac. Przeciez na pewno wiesz ze podobno duza ilosc pracownikow dala albo daje noge do konkurencji. Moze jednym z powodow jest to ze to nie ich firma. Sorry za przydlugi wywod ale tak to wyglada a moze jest jeszcze gorzej. Pozyjemy zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich.:eek:k:
 

denon72

New member
Zamiast dodawać to coś zabiorą ,Zone Reality,Zone Club, co prawda te programy nie są laytowe ale baic Plus odejmować programów jak wszystkie sieci mają ponad 100100////////////////////////////////////...//////////
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

popmart

New member
kolego wychwalaczu MM , tak się składa że miałem ostatnio wątpliwą przyjemność porównania JAKOŚCI nadawanych programów głównie HD .... i wiesz co ja nawet gdyby MM była za 5pln a aster dalej za 95 (tyle płacę ) to nie zmieniłbym za nic ... jakość kanałów HD w MM to jawna kpina .... pixeloza i dramat .... (zaniosłem PVR z nagranymi próbkami HD i porównywaliśmy bezposrednio ... kolo się podłamał że ma takie badziewie na HD)

jest coś jeszcze oprócz kasy ...... więc się zastanów ... w aster mamy super jakość HD jak na polskie warunki ... posiadacze innych platform mogą jedynie szczekać ....

tak poza tym aster to drewniaki ale cóż ... jak zwykle coś za coś ja tam wolę jakość i drobne niedogodnośći .... niż tanie badziewie ...

co do netu się nie wypowiadam bo nie mam w aster ...
 

Sewer78

Banned
Narazie to liczba klientow jacy dzwonia do BOK Aster a do MM to 2 zupelnie rozne bieguny. O moje podejscie do pracy to ty sie nie martw - zapewniam cie ze klienci moi sa zadowoleni z obsugi . Podejscie polskich firm do klientow to juz zupelnie inna bajka. Co do predkosci 750 kb to masz racje ale przeciez to jest w umowie :) od daaawna w aster net jest dzielony na noc i dzien. W dzien masz polowe tego co w nocy - ja to klientom akurat mowie no ale kazdy tego nei robi :) wiec miales 750/1,5 mb :) no i tak powinno byc.
Ja tez widzialem HD w MM i mam podobne zdanie jak kolega - pixeloza na maxa .
 

01959

New member
Sewer78 napisał:
Narazie to liczba klientow jacy dzwonia do BOK Aster a do MM to 2 zupelnie rozne bieguny. O moje podejscie do pracy to ty sie nie martw - zapewniam cie ze klienci moi sa zadowoleni z obsugi . Podejscie polskich firm do klientow to juz zupelnie inna bajka. Co do predkosci 750 kb to masz racje ale przeciez to jest w umowie :) od daaawna w aster net jest dzielony na noc i dzien. W dzien masz polowe tego co w nocy - ja to klientom akurat mowie no ale kazdy tego nei robi :) wiec miales 750/1,5 mb :) no i tak powinno byc.
Ja tez widzialem HD w MM i mam podobne zdanie jak kolega - pixeloza na maxa .
PaNOWIE troszke spokoju po co te emocje.Popmart przeczytaj jeszcze raz moj watek . Czy gdzies napisalem ze MM ma lepszy sygnal od Astera. Z sygnalu asterowskiego bylem zadowolony. Dekoder hd tez ujdzie wiec nie wmawiaj mi czegos co nie ma miejsca. nie jestem wychwalaczem MM ale mam do pewnych rzeczy swoje zdanie. Ze odmienne ale SWOJE.
Chodzilo mi glownie o zasade postepowania a nie o kase. Zapytal Sewer to odpowiedzialem. Co do pixelozy w hd to nie wiem o czym mowicie bo takowej nie widze. Fakt ze w Aster byl moze troche lepszy obraz ale i ten nie jest zly. A napewno nie ma zadnej pixelozy. Tak na marginesie zapewne wiecie ze na odbior obrazu sklada sie wiele czynnikow. I jeszcze jedno . Wyznaje zapomniany poglad ze slowo wazniejsze pieniedzy.
 

Peek

New member
Bez reklam
http://media2.pl/media/49003-wkrotce-nowe-kanaly-w-aster.html

Więc mamy 4 nowe kanały w cyfrówce + 1 nowy w analogu jak do tego jeszcze dojdzie to co mówił gongol, czyli pakiet Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD, to Aster rzeczywiście musiał odczuć tych odchodzacych klientów. Ja jutro dzwonię i pytam czy mogę zerwać umowę bo płacę 250zł za (oczywiście za 5 sekund podpisuje nową:D ):

Basic + Basic Plus + Canal+ + Canal+ HD + HD Pack + Dekoder HD PVR + Internet Mój świat 10Mb.

Sewer czy to dużo za taki zestaw? możesz cos zaproponować? (Odpowiedz na priv)

PS: Umowe na internet i PVR podpisywałew w Grudniu, ale na szczęscie zmienili regulamin i mozna ja zerwać i podpisac na nowych korzystnych warunkach;) .
 
Ostatnia edycja:

Slasen

New member
Peek napisał:
Sewer czy to dużo za taki zestaw? możesz cos zaproponować? (Odpowiedz na priv)
Cóż to za kumoterstwo :) i po co ? Zadzwoń do Astera, połączysz się w 2 minuty ;) albo skocz do BOK-u :) A potem podziel się z nami jak Cię wspaniale obsłużono i jaką ofertę dostałeś :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Produkt nie jest taki jak podpisywałeś umowę, wiec jesli podpisywałeś przed nowym regulaminem to mysle, ze tak.
 

Sewer78

Banned
No z tym zerwaniem umowy z powodu zmiany programow to moze byc kiepsko.. Nigdzie w umowie nie napisano jakie masz kanaly gwarantowane .. No ale mozesz probowac.
Na priv mi napisz adres gdzie mieszkasz .
 

gilardinio

New member
Witam.
Dzisiaj był u mnie monter i zmienił mi dekoder na ten z dyskiem twardym.
Zauważyłem,że po podłączeniu nowego dekodera mam odblokowane HBO,HBO 2, CINEMAX, CINEMAX 2...
A ja nie mam tego wykupionego...
Czy to jakaś promocja czy pomyłka Aster??:-D
 

gongol

New member
Dzwoniłem dzis do BOK(połączenie po 30 sekundach) i przy okazji zapytalem o nowe kanały. W sprawie Polsat Sport HD trwaja rozmowy, a wiadomosc o jakims pakiecie dodatkowo płatnym to plotka. Ma byc w ofercie za jakis miesiac Polsat Play. Na maj przewidywany start VOD.
 

Peek

New member
Bez reklam
Teoretycznie cos mi sie tak wydawało, ze z tym pakietem to nie powinna byc prawda, bo przeciez te kanały nigdzie nie sa w dodatkowo płatnym pakiecie. A czy pytałeś o Polsat Sport Extra? A co ci konkretnie powiedzieli o tym Polsacie Sport HD?
 

gongol

New member
Konkretnie to Pani powiedziala ze trwaja rozmowy z wieloma nadawcami, a jedyny pewny kanał jaki bedzie to Polsat Play.
Pytalem o Polsat Sport HD i Extra oraz o TVP HD. Odpowiedz wymijajaca.
Rozmowy trwaja.
 

qura12

Member
Bez reklam
Od 4 kwietnia będzie Polsat Sport HD!!! Jest to podane na kanale Aster info jednak nie ma ani słowa na temat ew. opłat za ten kanał. Dokładnie jest napisane "Pakiet Polsat Sport HD" co może sugerować że będzie to jednak kanał premium =/
 
Do góry