Aster HDTV

popmart

New member
wiecie co .... ostatnio miałem porównanie z innymi operatorami na plazmach i lcd .... mamy zarąbiście dobrą jakość sygnału cyfrowego i HD ... nawet nie ma co opisywać u mnie w fullhd często NG, Discovery i History ... nie wspominając o luxe wygląda jak z BD w porównaniu do tej kaszy kórą nadają "inni"

jestem w głębokim szoku .... naprawdę ...

a i jeszcze jedno jeśli ktoś jeszcze bedzie wychwalał hdredy w porównaniu do full to się zagotuje ze śmichu.... miałem dekoder aster PVR u 2 znajomych i nagrane próbki obrazu różne tak aby porównać i sprawdzić ich nowe zakupy .... i co i kaszanka ... nawet nie ma co porównywać może dlatego że to były plazmy 42" 1024x768 ... ale była straszna kupa (btw ja też mam plazmę sama 50a656)
 

Sewer78

Banned
Odnośnie tego "przejecia Aster"" - co do cen to pisza bzdury. Aster tam gdzie sa Multimedia dał taką oferte ze jest LEPSZA niż konkurencji. Fakt , że zrobił to jakies 2 miesiace za późno ale jednak .Także teraz tam gdzie jest VEctra (spray) czy Multimedia to ASTEr ma BARDZO dobre ceny ( jedyny minus to umowa na 24 miesiace ale taką samą daje konkurencja) .
Odnośnie polsatów nie mam żadnego info konkretnego :(
A F1 juz niedlugo....
 

Slasen

New member
Sewer78 napisał:
Aster tam gdzie sa Multimedia dał taką oferte ze jest LEPSZA niż konkurencji.
Czyli oczekujmy raczej rozwoju konkurencji niż wykupienia Astera - ceny spadną i może jakość usług się poprawi :rolleyes: a jak nie, to będzie gdzie się przenieść :)
 

awujotka

New member
Bez reklam
Tylko co zrobić, jak Aster ma np. u mnie w bloku "wyłączność"? Konkurencja nie jest dopuszczona... a jakby ktoś przejął, to MOŻE byłoby lepiej, a może nie... Mnie na ofercie telewizyjnej aż tak bardzo nie zależy, patrzę na inne usługi - internet i telefon, a te konkurencja ma niestety lepsze (i lepsze ceny...)
 

Slasen

New member
awujotka napisał:
Tylko co zrobić, jak Aster ma np. u mnie w bloku "wyłączność"? Konkurencja nie jest dopuszczona...
Pytanie kto rządzi blokiem ;)
Jeżeli jakiś zarząd wspólnoty mieszkaniowej lub spółdzielni to nie powinno być problemu w "urynkowieniu" dostawców.
 

Peek

New member
Bez reklam
awujotka napisał:
Mnie na ofercie telewizyjnej aż tak bardzo nie zależy, patrzę na inne usługi - internet i telefon, a te konkurencja ma niestety lepsze (i lepsze ceny...)
Oo
Internet to najlepsza usługa w Aster, według sondazy tygodnika Newsweek (jesli dobrze pamietam) uzytkownicy z Astera są najbardziej zadowoleni ze swojego internetu. Z telefonem nie wiem. Sam posiadam pakiet Twój Świat 10Mb i stosunek cena do jakości bardzo dobry.

U mnie tez Aster ma wyłączność, niestety kto by nie wszedł na Mokotów Aster stał sie tu monopolistą i nie ma co każdy by tu przegrał chocby z powodu starych dziadków, którym kablówki zamaiwiały wnuki.
 

Grzes2

New member
Sewer78 napisał:
Odnośnie tego "przejecia Aster"" - co do cen to pisza bzdury. Aster tam gdzie sa Multimedia dał taką oferte ze jest LEPSZA niż konkurencji. Fakt , że zrobił to jakies 2 miesiace za późno ale jednak .Także teraz tam gdzie jest VEctra (spray) czy Multimedia to ASTEr ma BARDZO dobre ceny ( jedyny minus to umowa na 24 miesiace ale taką samą daje konkurencja) .
Odnośnie polsatów nie mam żadnego info konkretnego :(
A F1 juz niedlugo....
Chyba nie masz racji. Mieszkam w bloku, gdzie są i Aster i Multimedia - Aster miał (i ma) w głębokim poważaniu istnienie konkurencji...
 

awujotka

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Oo
Internet to najlepsza usługa w Aster, według sondazy tygodnika Newsweek (jesli dobrze pamietam) uzytkownicy z Astera są najbardziej zadowoleni ze swojego internetu. Z telefonem nie wiem. Sam posiadam pakiet Twój Świat 10Mb i stosunek cena do jakości bardzo dobry.
Ja też mam ten pakiet i płace za niego w promocji 105 zł i jestem z jakości zadowolona
A tu masz linka do internetu w UPC:
http://www.upc.pl/internet/?onRollOver=[type+Function]&onRollOut=[type+Function]

różnica w cenie znaczna, pytanie jak z jakością...

co do telefonu: mam w aster abo Twój Darmowy Czas - 1500 min w godz. 18-8 i weekendy za 75 zł, a w UPC jest tak:
http://www.upc.pl/telefon/?onRollOver=[type+Function]&onRollOut=[type+Function]

więc nie ukrywam, że wolałabym dopłacić 14 zł i mieć całą dobę bez ograniczeń...

a w Multimediach jest tak:
http://www.multimedia.pl/internet
http://www.multimedia.pl/00104a73f40b412023c57fd795a02930

więc jakby nie patrzec chyba jednak te dwie usługi wypadają lepiej u konkurencji, no może poza internetem w Multimediach...
 

awujotka

New member
Bez reklam
Slasen napisał:
Pytanie kto rządzi blokiem ;)
Jeżeli jakiś zarząd wspólnoty mieszkaniowej lub spółdzielni to nie powinno być problemu w "urynkowieniu" dostawców.

Niestety gmina - i tu jest to chyba problem nie do przejścia, zresztą konkurencji wokół brak...
 

dagie

New member
Mówisz o różnicy ceny między internetem Astera a UPC? Jeżeli tak, to masz rację porównując do internetu solo. Przy pakiecie dwóch usług to jest już 15 zł, a przy trzech 24 zł. Przy dobrych układach nawet więcej. Moim zdaniem cena netu w Aster jest jakaś chora. Na jakość łącza w UPC nie narzekam, awarie są sporadyczne. Szybkość OK - z dobrych serwerów pliki ściągają się pełnym łączem. Podglądam Wasz wątek bo niedługo kończy mi się umowa i zastanawiałem się nad zmianą operatora bo mam taką możliwość. Multimedia odpadła w przedbiegach. W cyfrówce Aster jest więcej programów HD, ale trochę denerwujące jest to, że niektóre programy są dostępne tylko w cyfrze a niektóre tylko w analogu. No i teraz jest rewelacyjna promocja na paczkę Canal+ w UPC (C+, C+Film, C+FilmHD, C+Sport, C+SportHD, C+Sport2) - 20 zł miesięcznie przy rocznej umowie. Ile płacicie przy paczce TV cyfrowa HD z nagrywarką + internet 10Mb/s + telefon z 30 minutami w abonamencie? Ciekaw jestem bardzo, bo ostatnio teściowa założyła sobie analogową kablówkę Aster i będzie płacić 37 zł miesięcznie (czy coś koło tego), więc może coś drgnęło w cenach?
 

Sewer78

Banned
Grzes2 napisał:
Chyba nie masz racji. Mieszkam w bloku, gdzie są i Aster i Multimedia - Aster miał (i ma) w głębokim poważaniu istnienie konkurencji...

hmm no chyba Ty nie masz racji. Zapewniam Cię , że ceny sa BARDZO dobre wszedzie tam gdzie jest Multimedia. Jeśli chcesz wiedziec co i za ile odezwij sie na priv. Tej oferty nie ma NIGDZIE w internecie ale my handlowcy ją mamy :)
Dagie jesli ty tez mieszkasz w bloku gdzie jest Multimedia to tez odezwij sie na priv - ceny miło was zaskoczą . Np SAM net 10 mb jest za 84 pln a Tv basic + Basic Plus + HD Pak za 70 pln . Wiec prosze nie gadajcie jak nie wiecie co i jak . Jedyny minus to umowa na 24 miesiace .
 

01959

New member
Sewer78 napisał:
hmm no chyba Ty nie masz racji. Zapewniam Cię , że ceny sa BARDZO dobre wszedzie tam gdzie jest Multimedia. Jeśli chcesz wiedziec co i za ile odezwij sie na priv. Tej oferty nie ma NIGDZIE w internecie ale my handlowcy ją mamy :)
Dagie jesli ty tez mieszkasz w bloku gdzie jest Multimedia to tez odezwij sie na priv - ceny miło was zaskoczą . Np SAM net 10 mb jest za 84 pln a Tv basic + Basic Plus + HD Pak za 70 pln . Wiec prosze nie gadajcie jak nie wiecie co i jak . Jedyny minus to umowa na 24 miesiace .
Witajcie. To moze i ja wrzuce kamyczek do tego ogrodka szczesliwosci pod nazwa Aster. Zeby nie bylo ze przemawia przeze mnie gorycz to musze powiedziec ze bylem w sieci Aster od samego poczatku tzn okolo 12-15 lat jak nasz kablowka nawet nie myslala ze kiedys ja przejmie w efekcie koncowym Aster. Generalnie pod wzgledem technicznym ( tv + internet ) bylem zadowolony. Ale te ceny. Nie robilem nigdy zadnych kombinacji w przepisywaniu umowy na innych czlonkow rodziny lub cos innego tylko zawsze pytalem czy moze byc taniej ale odpowiedz byla zawsze ta sama. Sorry ale taniej byc nie moze. I nie bylo. Oczywiscie dla stalych abonentow. Bo nowi a jakze mieli inna cene. Staly klient juz jest i poki nie ma konkurencji nigdzie nie odejdzie. To troche przykre bo za wiernosc nalezalo inaczej traktowac czlowieka. Ale do czasu. Gdy pojawila sie mocna konkurencja z bardzo mocna oferta mam na mysli MM i Aster tez na poczatku przespal 2 m-ce. Mnostwo osob zlozylo rezygnacje i dopiero wtedy firma sie pobudzila. A ni mozna bylo wczesniej. Cyyba nie poniewaz wczesniej Aster byl panem i wladc bez konkurencji. Zeby oddac dekoder hd stalem w kolejce na pl hallera w w-wie okolo 2 h. Nie wiem czy bedzie tu lepiej ale na pewno sytuacja ktora sie teraz wytworzyla jest tylko na reke nam abonenta poniewaz ceny spadly na morde . Czyli mozna. I tak trzymac.
Pozdrawiam wszystkich. A decyzje kazdy pdejmuje indywidualnie
 

Sewer78

Banned
Sluchaj to ze ASTER czuje ( czuło) sie MOCNE :) to jest zupelnie inna sprawa. To jak sie w tym kraju traktuje starych klientow ( i to nei tylko ASTERtak ma ) to tez jest inna sprawa.Boleje nad tym ze ta oferte wprowadzono z takim opoznieniem .. gdyby to bylo w grudniu przed świetami.. ehhhh

No i co przepisales sie do MULTIMEDIA i masz lepiej ? No bo ze taniej to jasne ale jako "nowy" w ASTER byś miał jeszcze taniej :) A jak z jakością usług ? Pytam zupelnie prywatnie bo mi to frugo - dziś jestem handlowcem ASTER a jutro moge byc w Multimedii :) i wierz mi : bardzo bym chciał by aster sobie nei leciało w kulki z klientami ale coż to nei moja firma...
 

qbaxik

New member
Kanały HD

Czy jest jakaś szansa na to ze w najbliższym czasie w ofercie Aster znajdzie się:
- Polsat Sport HD
- Animal Planet HD
- TVP HD


Pozdrawiam,
 

gongol

New member
Dostałem wraz z rachunkiem informację, że od 31 marca do pakietu analogowego w miejsce Zone Romantica wejdzie kanał Universal Channel.
Tego samego dnia do pakietu cyfrowego Basic Plus dołączą kanały Polsat Sport, Polsat News i Polsat Cafe. Zniknie natomiast kanał Zone Club.
 
Do góry