Aster HDTV

ra74

New member
tucz napisał:
a PVR wg Ciebie to nie udlugi cyfrowe?
C+HD to dwa kanaly. IMHO najwartosciowsze ze wszystkich kanalow HD w Aster. Wole dwa a tresciwe zamiast 6-ciu takich sobie. Przynajmniej dla mnie.

Ok ale za instalację płacisz 150zł. To ukryta forma podwyższenia abo o 10zł - biorę umowy roczne dlatego tak liczę. Jakby mnie interesował tylko c+ to wziąłbym multipakiet w cyfrze bo tak to wychodzi ze 100zł za samo tv żeby oglądać 2 kanały hd i analog. Więc dobieram hd pack i wtedy obowiązkowo jest basic plus czyli kolejne 20+10zł. Zresztą basic to analog i połowy kanałów nie ma więc basic plus i tak bym wziął. Obowiązkowo chciałem też c+ hd i drogo to wszystko wychodziło.

PS ja też wolę kilka dobrych kanałów ale jeszcze bardziej wolę więcej za mniej ;)
 

tucz

Member
ra74 napisał:
Ok ale za instalację płacisz 150zł. To ukryta forma podwyższenia abo o 10zł - biorę umowy roczne dlatego tak liczę. Jakby mnie interesował tylko c+ to wziąłbym multipakiet w cyfrze bo tak to wychodzi ze 100zł za samo tv żeby oglądać 2 kanały hd i analog. Więc dobieram hd pack i wtedy obowiązkowo jest basic plus czyli kolejne 20+10zł. Zresztą basic to analog i połowy kanałów nie ma więc basic plus i tak bym wziął. Obowiązkowo chciałem też c+ hd i drogo to wszystko wychodziło.

PS ja też wolę kilka dobrych kanałów ale jeszcze bardziej wolę więcej za mniej ;)

nie do konca zrozumialem Twoj wywod.
Jak mam C+ i C+HD, a nie mam HD Pack to rowniez mam B+.
Cyfreplus chetnie bym wzial. Tylko fizycznie nie mam takiej mozliwosci :(
 

awujotka

New member
Bez reklam
01959 napisał:
Ale od pewnego czasu pojawila sie mocna konkurencja (warszawa) pod nazwa MultiMedia.
Proponuje zapoznac sie z ich oferta bo naprawde warto ( chocby na 2 lata) a potem zobaczymy ,,czym nas zaskoczy ; Aster. Przypominam ze mamy czas na ,,bezbolesne,, rozwiazanie umowy do 21-02-09. :niewiem:


No tak, ładnie to wygląda w ofertach, Multimedia w Warszawie, tylko ja sie pytam - gdzie??? U mnie jest TYLKO i WYŁĄCZNIE Aster i nie ma widoków na jakąkolwiek zmianę. I co robić? Nic tylko cieszyć się tym, co sie ma;-)
 

awujotka

New member
Bez reklam
To jesteś szczęśliwy, że masz w czym wybierać. Z tego co wiem, to na Bielanach jest jeszcze UPC, więc faktycznie u Was pełen wybór. U mnie na Gocławiu niestety - tylko Aster... i tak niezmiennie już 10 lat... więc jak się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma...:wink:
 

Peek

New member
Bez reklam
awujotka napisał:
U mnie na Gocławiu niestety - tylko Aster... i tak niezmiennie już 10 lat... więc jak się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma...:wink:

To samo Mokotów, chociaz ja z Astera jestem zadowolony;)
 

01959

New member
Peek napisał:
To samo Mokotów, chociaz ja z Astera jestem zadowolony;)
Witam. Ja pomieszkuje na Targowku i do ubieglego roku tez byla kaplica z innymi operatorami sieci kablowych. Nic przez 10 lat oprocz Astera.
Ale wreszcie cos drgnelo i wpuscili MM. Na Brodzienku juz dawno hula UPC.
Wiec nie trac nadzieii tylko monitowac np. MM zeby okablowali teren. Moze cos drgnie.
Co do Astera to ja tez nie moge za bardzo narzekac na ich poziom techniczny ale te CENY to pomylka. Wiadomo ze kazda nowa siec wchodzaca na rynek bedzie oferowala dobre ceny (przynajmniej w okresie promocyjnym ) ale to tylko dla nas plus. Dwa lata masz gwarancje DOBREJ ceny a potem zobaczymy. Grunt to zdrowa konkurencja. W obecnej chwili naprawde mozna w W-wie wynegocjowac bardzo dobra cene za poszczegolne uslugi w MM.:eek:k:
 

Peek

New member
Bez reklam
Tak ale z drugiej strony mozesz mieć najwięcej kanałów HD ze wszystkich kablówek i platform satelitarnych.
 

01959

New member
Peek napisał:
Tak ale z drugiej strony mozesz mieć najwięcej kanałów HD ze wszystkich kablówek i platform satelitarnych.
Co do oferty programowej to w zupelnosci masz racje. Ale mysle ze to tylko pobudzi w/w platformy do zdrowej rywalizacji.
Tak cenowej jak i programowej.A zyskamy na tym wszyscy.OBY.
 

sool

New member
nie wiem czym wy się ekscytujecie oferta multimedia jest taka sobie tv to w sumie to samo co w aster bardziej rozbite na pakiety i jakby chcieć to co w aster (basic plus) to wyjdzie cena aster'a, net 6/8mb za 99zł to drogo w asterze za mniej jest 10mb cala dobę
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale ja mówie, że to w Asterze jest najwięcej kanałów HD ze wszystkich sieci kablowych i platform satelitarnych.

z internetu 10mb tez jestem bardzo zadowolony.
 

popmart

New member
Peek napisał:
Ale ja mówie, że to w Asterze jest najwięcej kanałów HD ze wszystkich sieci kablowych i platform satelitarnych.

z internetu 10mb tez jestem bardzo zadowolony.

z najnowszej ulotki wynika ze sytuacja bardzo się zmienia...

w MM nie ma History Chanel HD i ES HD, ale jest Polsat Sport HD .... reszta juz tak samo, a progresja w dosepnych kanałach bardzo szybka... inna sprawa ze po złozeniu oferty z pakietów rzeczywiscie cena jest ta sama wiec nie ma sie co podniecać.

tylko po co ci te 10Mbit jak aster zapowiada kasowanie klientów którzy korzystają p2p .... rozumiem ze 10Mbit potrzebujesz do ogladania stron i email oraz youtube?

BTW ... najwiekszą wadą PVR jest nie sam dekoder tylko program który opisany jest najwyzej na 2-3 dni naprzód choć powinien być na tydzień .... to jawna bezczelnosć i sprowadza sie do tego że mozemy nagrać sobie coś jedynie w nocy na nastepny dzień ... nie wspominam o tymże np na MTVHD które poza klipami ma b.dobrą ofertę koncertów HD lub prawie HD ;) ale lista programów jest błedna i nie odpowiada rzeczywistości, więc i nic nie mogę nagrać a może bym chciał ..... ;) np koncerty RHCP, black crowes (unplagued?), allicia keys i mnóstwo innych.
 
Ostatnia edycja:

awujotka

New member
Bez reklam
sool napisał:
net 6/8mb za 99zł to drogo, w asterze za mniej jest 10mb cala dobę

hmmm, ciekawe co piszesz, ja mam 10 mbit w Aster i promocyjnie płacę 104,99:(, przed prawie 2 latami jak podpisywałam umowę - bez promocji kosztował 149 zł (mowa o pakiecie MójSwiat)

za ile jest u ciebie?
 

Peek

New member
Bez reklam
popmart napisał:
tylko po co ci te 10Mbit jak aster zapowiada kasowanie klientów którzy korzystają p2p .... rozumiem ze 10Mbit potrzebujesz do ogladania stron i email oraz youtube?

BTW ... najwiekszą wadą PVR jest nie sam dekoder tylko program który opisany jest najwyzej na 2-3 dni naprzód choć powinien być na tydzień .... to jawna bezczelnosć i sprowadza sie do tego że mozemy nagrać sobie coś jedynie w nocy na nastepny dzień ... nie wspominam o tymże np na MTVHD które poza klipami ma b.dobrą ofertę koncertów HD lub prawie HD ;) ale lista programów jest błedna i nie odpowiada rzeczywistości, więc i nic nie mogę nagrać a może bym chciał ..... ;) np koncerty RHCP, black crowes (unplagued?), allicia keys i mnóstwo innych.
Co do internetu to zalezy z jakich ściągasz stron. Akurat ten przepis był i w starym regulaminie:) . Podobno jeśli ściagasz z normalnych stron z torrentami (takich gdzie płacisz jakieś 6zł za rejestracje) wszytsko bedzie ok.

Nie wiem jak ty ale ja mam program na 7 dni do przodu.

Za 10mb płace w promoicji 94zł.

A co mi z Polsatu Sport HD jak tam nawet F1 nie jest w HD. A na Eursporcie niedawno było Australian Open a teraz np są mistrzostwa świata w narciarstwie w HD.
 
Ostatnia edycja:

popmart

New member
Peek napisał:
Co do internetu to zalezy z jakich ściągasz stron. Akurat ten przepis był i w starym regulaminie:) . Podobno jeśli ściagasz z normalnych stron z torrentami (takich gdzie płacisz jakieś 6zł za rejestracje) wszytsko bedzie ok.

Nie wiem jak ty ale ja mam program na 7 dni do przodu.

Za 10mb płace w promoicji 94zł.

A co mi z Polsatu Sport HD jak tam nawet F1 nie jest w HD. A na Eursporcie niedawno było Australian Open a teraz np są mistrzostwa świata w narciarstwie w HD.

-hej na wszyskich kanałach masz program 7 dni do przodu aż nie wierzę ..... gdzie mieszkasz ja targówek wawa.

-p2p: nie zależy czy płacisz złodziejowi za dostep do nielegalnych trakerów czy nie, tylko stałe obciazenie twojego wyjścia (tak zrozumiałem z nowych komunikatów.)

- programy oczywiscie na razie lepsze są w ASTER
 

Peek

New member
Bez reklam
Mieszkam na Mokotowie, nie sprawdzałem na wszystkich kanałach, ale na tych co patrzyłem wszedzie było na 7 dni.

a co do obciążenia to nie bardzo chce mi się wierzyć bo jak np ściągam oficjalne demo to łącze też jest obciążone cały czas.
 

popmart

New member
Peek napisał:
a co do obciążenia to nie bardzo chce mi się wierzyć bo jak np ściągam oficjalne demo to łącze też jest obciążone cały czas.

od ciebie ? od ciebie nie.... tylko do ciebie ... obciażenie stałe idące w dni a nawet w miesiace powoduje chyba tylko p2p choć, pewnie są przypadki inne, ale już podłaczobnych 100-200 osób do twojego IP świadczą juz niemal jednoznacznie.
 
Do góry