Aster HDTV

PWK

New member
Mój znajomy płacił za przetrzymanie sprzętu karę, nie pamiętam już dokładnie szczegółów, ale po jakimś czasie przyszło do niego pismo i chyba 50 zł musiał zapłacić.
 

qura12

Member
Bez reklam
A jakim cudem udało ci się zatrzymać Motorole? Mi zabrał ją monter kjtórey zakładał mi Kaona (jeszcze pudełko chciał!) i nie było mowy o żadnym oddawaniu z opóźnieniem
 

Peek

New member
Bez reklam
Teraz zrobili "dekoder został zablokowany przez operatora". U mnie monter nawet nic nie mówił, że trzeba oddać! No nic teraz pojade tam oddać
 

Szynszyl

New member
Mi również monter nie zabrał dekodera, tylko powiedział, że trzeba go samemu oddać :p

Wie ktoś w końcu jak aktualizować ten soft? Około 3 w nocy dekoder mi się co prawda nagle zawiesił i resetował, ale nic nie pobierał, wersja nadal ta sama :|
 

Peek

New member
Bez reklam
Polsat mial rozsyłać ko kablówek oferty ze swoimi kanałami tematycznymi. Może bedziemy mieć PS i PS Extra a moze nawet PS HD. Na jesień Nka ma sie otworzyć na kablówki, więc można miec cicha nadzieje na Nsport. Jk by wszystko poszło dobrze może w ofercie na jesień znajda się 2 nowe sportowe kanały HD :D .

W paźdierniku maja tez wejsc dekodery HD PVR ja się na to pisze a wy?;)
 

tucz

Member
nowe kanaly sportowe bylyby miodzio. Co do PVR to zupelnie mnie to nie interesuje. Ale chetnie skorzystalbym z VoD, jesli oferta bedzie atrakcyjna
 

wis38

New member
Żeby się odczepić od ASTER

zadecydowaliśmy w bloku o złożeniu sieci satelitarnej i żeby nie było tego że jeden chce Polsat drugi cyfre a trzeci N-kę to zakładamy na jednym talerzu konwektor 6 wyjściowy(ew nagrywanie). Zegnaj ASTER:p
 

michaelius

New member
W sumie PVR mi wisi, jak bedzie tania wymiana na niego bez zadnych miesiecznych oplat to ok zastanowie sie, ale jak cos dorzuca co miesiac to nie ma mowy.

BTW ciekawe czemu , ale na motoroli byly o wiele lepsze opisy programow przy ich przelaczaniu, a teraz sporo pozostaje puste nie wiem tylko czy to zmiana u nadawcow czy wina nowych dekoderow.
 

tucz

Member
z tym opisami to jest szczegolnie denerwujace na C+ na pozycjach meczowych. Jest tylko "Mecz:" i nic wiecej. Wczesniej mozna bylo sie dowiedziec kto bedzie gral :(
 

wd1

New member
Przypominacz (znowu)

W dekoderach KAON funkcja przypominania działa tylko wtedy, gdy dekoder jest włączony (infolinia i technicy twierdzą, że "ten typ tak ma" i być może zmiana softu by pomogła (nie mają takiego planu).
Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego motorola mogła się włączyć o zaprogramowanej porze (jak każdy magnetowid/nagrywarka), a w nowoczesnym:) sprzęcie KAON to niemożliwe?
 

chill

New member
Peek napisał:
W paźdierniku maja tez wejsc dekodery HD PVR ja się na to pisze a wy?;)
Jeśli nie będą znowu kasować klientów na stówkę za wymiane Kaona na nowy z PVR i nie podniosą opłat za dostęp do programów HD to prawdopodobnie skorzystam z opcji wymiany. W sumie brakuje mi możliwości nagrywania. Na starym magnetowidzie to co najwyżej meczyk z TVP2 i w jakości "sopcast" można obejrzeć :rolleyes:
 

alyjen

New member
Nie no w przypadku dekodera HD astera mamy 2 opcje
albo oglądamy wersję cyfrową (u mnie TV podłączone po hdmi) i wtedy mamy
basic oraz basic+ oraz hdpack
albo oglądamy analogowo wykorzystując tuner telewizora i wtedy mamy
basic

więc nie trzeba się przełączać analog/cyfra

choć dla mnie taka potrzeba jest, bo nie znalazłem jeszcze ustawienia dekodera który pozwoliłby mi w przypadku kanałów SD na użycie skalowania telewizora, dekoder jak idzie SD to może je zostawić albo rozciągnąć, jak zostawi bez rozciągania to dodaje czarne pasy i wysyła do tv ale jako 720p no i tu jest problem bo telewizor sobie sam tego nie rozciągnie tak jak w przypadku analoga bo w końcu ma na wejściu 720p to co rozciągać?

komuś się udało to jakoś ładniej ustawić? :)

pzdr
 

vib

New member
Mam takie pytanie - od paru dni mam dekoder HD i wlasie mialem czas przysiasc i zobaczyc co za programy mam, i tak:
wykupilem standardowy pakiet by miec tvhd:
- basic
- basic+
- HDpack

nie wykupowalem (i nie mam na umowie) dodatkowych pakietow:
Pakiet HBO
Pakiet Cinemax
Pakiet Canal+
Pakiet Rozrywka

ale okazuje sie, ze je wszyskie mam dostepne :confused:

czy to pomylka, czy jakas promocja o ktorej nie wiem, czy to "zajawka" ze wlacza te pakiety na pewien czas za free Aster przy aktywacji kablowki, zeby klientom smaka narobic ?

ktos wie o co chodzi ? jak Wy macie ?
 

vib

New member
na razie to ma problem z Aster bo konczy mi sie smycz na internet - chcialem podpisac nowa umowe, wybralem odpowiadajce mi promocje ale sie okazalo, ze promocje w aster to sa tylko dla nowych klientow, a ja nowym nie jestem, mam net od nich juz poltora roku :p

powiem tak - jestem ich uzytkownikiem, nie narzekam na sprawy techniczne, jestem zadowolony bardzo

ale podejscie do klienta, konkurencyjnosc cenowa - to wszystkich znajmomych ostrzegam - ze warto brac, jak sie chce miec dobra jakosc uslugi, ale pod warunkiem, ze tak naprawde placi sie bardzo duzo

zalatwianie spraw rodem z 3 swiata - chcesz po 2 latach zalapac sie na nowa promocje ? rozwiaz umowe, odczekaj pol roku (hahahaha, jasne) i wtedy podpiszesz nowa "promocyjna"

badz rozwiaz umowe (wypowiedzenie 45 dni), potem podpisz nowa, ale na zone, znajomego czy kogos

wczesniej czy pozniej ta firma padnie - ale to nie moje zmartwienie
 

mk5461

New member
Moze nie dadza ci tak korzystnej umowy jak nowym klientom, ale jak porosisz o oferte promocyjna to cos ci na pewno zaproponuja.
Ja tak zrobilem - nie chcialo mi sie rozwiazywac umowy, podpisywac nowej na zone, tracic dostepu do netu i TV na kilka dni....
 
Do góry