Aster HDTV

Peek

New member
Bez reklam
Ja jeszce nie sprawdzałem, bo nie ma mnie w domu, ale to super bo z tego co widziałem to tam sa dosyc ciekawe programy.
 

Peek

New member
Bez reklam
TVN HD i TVP HD na jesien zapowiadają emitowanie własnych produkcji w HD.

@Hoodzielec

Co masz na myśli mówiąc "kupa mokra z robakami"?;)
 

tucz

Member
a to TVN przypadkiem juz od dluzszego czasu nie nadaje w HD swoich produkcji typu Szymon Majewski Show czy tez You can dance? Cos mi takiego po glowie sie kolacze...
 

Peek

New member
Bez reklam
Czy ja wiem? Z takich programów co sie oglada to nie ma chyba tylko PS, ale tak własciwie to nie leci tam nic takiego co nie leciało by w Polsacie głównym, bo mnie osobiscie mało interesuje liga rosyjska, aa 10 kanałów HD w Aster to całkowity nokaut.
 

Szynszyl

New member
Macie już HBO HD? U mnie ani widu, ani słychu, wciąż Luxe TV jest ostatnim z kanałów hd.:p

EDIT: Nevermind, jest póki co na kanale 004 :)
 
Ostatnia edycja:

chill

New member
Szynszyl napisał:
Macie już HBO HD? U mnie ani widu, ani słychu, wciąż Luxe TV jest ostatnim z kanałów hd.
EDIT: Nevermind, jest póki co na kanale 004 :)
Przecież on jest dostępny tylko dla tych abonentów, którzy mają wykupiony pakiet HBO więc dziwi mnie Twój tekst o braku w HD Pack. Od nowego roku HBO HD będzie prawdopobodnie tak samo płatny jak C+HD czyli 6zł.
Przy okazji mając miesiąc darmowego HBO mogę śmiało stwierdzić, że niewiele tam ciekawego leci i napewno nie mam zamiaru zamówić tej usługi. Wczoraj dostałem wraz z rachunkiem broszurkę w której informują, że przy zamówieniu pakietu HBO dostaje się gratis do końca roku Cinemax 1 i 2 :-D
 

Szynszyl

New member
Wszystkie kanały HD były do tej pory obok siebie, dlatego właśnie szukałem HBO hd gdzieś za HDpackiem ;) Faktycznie nie warto jest teraz korzystać z pakietu HBO, tym bardziej że kanał do końca roku jest w lepszej jakości za darmo :) Chyba że komuś zależy na 2 i Comedy :p
 

Michal44

New member
Witam,
Czy udało się komuś, kto nie miał Dolby, rozwiązać te problem? Dekoder mam podłączony przez HDMI, poziom sygnłu 224, amplituner na pewno ustawiony prawidłowo.
Mimo ustawień na DD dźwięk uparcie pozostaje PCM.
 

Peek

New member
Bez reklam
Michal44 napisał:
Witam,
Czy udało się komuś, kto nie miał Dolby, rozwiązać te problem? Dekoder mam podłączony przez HDMI, poziom sygnłu 224, amplituner na pewno ustawiony prawidłowo.
Mimo ustawień na DD dźwięk uparcie pozostaje PCM.
To zalezy od programu. Tylko na niektórych produkcjach jest DD 3.2 czyli 5.1.
PS: Dzwiek 5.1 bedzie tylko jesli polaczysz dekoder z amp złączem coaxial.

Czyli HBO HD jest teraz dostepne dla wszystkich z dekoderami HD czy tylko dla tych ktorzy maja i dekodery HD i pakiet HBO?

Ja mam pakiety wszystkie oprócz HBO i Rozrywki i tez mam Cinemaxy za darmo.
 

chill

New member
Peek napisał:
Czyli HBO HD jest teraz dostepne dla wszystkich z dekoderami HD czy tylko dla tych ktorzy maja i dekodery HD i pakiet HBO?
Przecież jest to kanał premium więc logiczne, że jest dostępny tylko dla tych abonentów którzy mają wykupiony pakiet HBO (do końca roku bez dodatkowej opłaty a potem pewnie + 6zł). To jak z Canal+ wiele osób się podniecało że będzie mieć 2 kanały w jakości HD za 6 zl :D a do tego trzeba przecież doliczyć 29zł m/c za pakiet podstawowy C+. Panowie czytajcie ze zrozumieniem ;)
 
Ostatnia edycja:

Michal44

New member
Peek napisał:
To zalezy od programu. Tylko na niektórych produkcjach jest DD 3.2 czyli 5.1.
PS: Dzwiek 5.1 bedzie tylko jesli polaczysz dekoder z amp złączem coaxial.
.

Niektórzy pisali że mają DD po HDMI. Jeśli dekoder asterowy rzeczywiście nie obsługiwałby dźwięku po HDMI to byłaby po prostu komedia.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale to przecież logiczne. Od kazdego urzadzenia musisz odprowadzic zarowno dzwiek jak i obraz osobnymi kablami tak? A w dekoderze jest tylko 1 HDMI musisz go uzyc do obrazu, wiec do dzwieku pozostaje ci tylko coaxial.
 
Do góry