Aster HDTV

k_luke

New member
qura12 napisał:
Ja płace 3zł za dostep do usług cyfrowych a nie 10.... A i za analog (Basic) jest jakoś mniej... Razem z internetem (pakiet TwójDom) po wszystkich obnizkach jest nie całe 150 zł + 20 zł będzie za HD...
Dlatego zaznaczyłem, że tyle wychodzi bez promocji - cieżko jest porównywać z promocjami bo bardzo często są różne - ja np. mam 5zł za dostęp do usług cyfrowych, 5zł za BasicPlus oraz 29zł za Canal+... Za internet TwójDom jakoś koło 55zł...
 

chill

New member
k_luke napisał:
Dlatego zaznaczyłem, że tyle wychodzi bez promocji - cieżko jest porównywać z promocjami bo bardzo często są różne - ja np. mam 5zł za dostęp do usług cyfrowych, 5zł za BasicPlus oraz 29zł za Canal+... Za internet TwójDom jakoś koło 55zł...
Czy takie ceny dostales jako nowy klient czy tez negocjujac umowe na dluzszy okres?
Dzis na infolinii konsultant raczyl poinformowac, iz przy dalszej umowie na rok cena za aktualne uslugi nie ulegnie zmianie czyli 64.10zl (Basic) + 10zl (BasicPlus) +10zl za dostep do cyfry + 29zl za C+ i 84zl za internet (TD) razem daje 197.10zl. A jeszcze dojdzie pewnie ~30zl za HD. Natomiast, aby wynegocjowac lepsze warunki to mozna podpisac umowe na 2 lata. Jednak, aby to zrobic trzeba pofatygowac sie do BOK na Marynarska. Jakby byla to jakas wielka tajemnica, ze nie moga podac takiej informacji przez telefon :???:
 

k_luke

New member
chill napisał:
Czy takie ceny dostales jako nowy klient czy tez negocjujac umowe na dluzszy okres?
Dzis na infolinii konsultant raczyl poinformowac, iz przy dalszej umowie na rok cena za aktualne uslugi nie ulegnie zmianie czyli 64.10zl (Basic) + 10zl (BasicPlus) +10zl za dostep do cyfry + 29zl za C+ i 84zl za internet (TD) razem daje 197.10zl. A jeszcze dojdzie pewnie ~30zl za HD. Natomiast, aby wynegocjowac lepsze warunki to mozna podpisac umowe na 2 lata. Jednak, aby to zrobic trzeba pofatygowac sie do BOK na Marynarska. Jakby byla to jakas wielka tajemnica, ze nie moga podac takiej informacji przez telefon :???:
Było to kolejne przedłużenie umowy - wysłałem zapytanie do działu utrzymania klienta i przysłali mi 2 aneksy do wyboru... na rok lub 2 lata. Wybrałem ten drugi i odesłałem skan z podpisem. Było to w lipcu albo sierpniu zeszłego roku. Dali mi pakiet Basic w normalnej cenie (64,10zł)+ TwójDom za ok. 55zł (dokładnie nie pamietam) - umowa na 2 lata oraz umowa na BasicPlus za 5zł (+5zł za dekoder) i Canal+ za 29zł... Aktualnie planuje zakup drugie dekodera do HD (drugi tv). Tylko ciekaw jest czy dadza jakaś zniżke na 2 tv.
 

Peek

New member
Bez reklam
NiEb0 napisał:
W UPC jeśli bierzesz cyfre to analog dostajesz za darmo. Poza tym z tego co się orientuje to cyfra aster oferuje 40 kanałów a UPC koło 100.
Owszem kanałów więcej, ale według mnie nie są to jakieś kanaly, które sa bardzo mocne, oczywiście to kwestia gustu, ale mi brakuje w Asterze:

Polsat Sport
Polsat Sport Extra
National Geografic
National Geografic HD
National Geografic wild

Reszta, czyli takie kanały jak np. Jimjam, foxlife, hallmark czy paczka BBC raczej dla mnie nie robia jakiejś tam różnicy bo tego nie ogladam.

A poza tym w cyfrówce Astera jest ok 60 kanałów.

Kolejna informacja o HD w Aster i zdjęcie dekodera:
http://www.fkn.pl/1,0,1755828,1,rss,wiadomosc.html
 
Ostatnia edycja:

qura12

Member
Bez reklam
Peek napisał:
=

Kolejna informacja o HD w Aster i zdjęcie dekodera:
http://www.fkn.pl/1,0,1755828,1,rss,wiadomosc.html
http://www.gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=19771&link=ASTER,wprowadza,od,jutra,HD tu można sobie to zdjęcie powiększyć ;]

"Promocyjne ceny za instalację dekodera HD
- 149 zł dla abonentów nie korzystających z DTV
- 99 zł dla abonentów korzystających z DTV

do opłat abonamentowych które podałem wyżej, należy doliczyć:
Dostęp do usług cyfrowych z HD - 15 zł (5 zł więcej jak w przypadku dekoderów bez HD)"
- info podane przez moda na aster-forum.info
 

peter81

New member
A ja jednak zrezygnowałem z Astera i założyłem "n". I zamiast 90 zł w Aster, będę płacił 32 zł za 4 kanały HD.
A Polsat będę miał z DVB-T :)
 

korkodyl

New member
k_luke napisał:
Było to kolejne przedłużenie umowy - wysłałem zapytanie do działu utrzymania klienta i przysłali mi 2 aneksy do wyboru... na rok lub 2 lata. Wybrałem ten drugi i odesłałem skan z podpisem. Było to w lipcu albo sierpniu zeszłego roku. Dali mi pakiet Basic w normalnej cenie (64,10zł)+ TwójDom za ok. 55zł (dokładnie nie pamietam) - umowa na 2 lata oraz umowa na BasicPlus za 5zł (+5zł za dekoder) i Canal+ za 29zł... Aktualnie planuje zakup drugie dekodera do HD (drugi tv). Tylko ciekaw jest czy dadza jakaś zniżke na 2 tv.
Ja tez planuje zakup 2 dekodera do HD i rowniez jestem ciekaw jaki bedzie koszt takiego rozwiazania. Ale obawiam sie ze zbyt duzo nie uda sie wynegocjowac a cena x2 jest raczej nie do przyjecia :(
 

tucz

Member

michaelius

New member
Myslalem , ze bedzie gorzej ale cena jest znosna :)

Te 31 zeta na pakiet glowny + C+ HD sie wygospodaruje wywalajac HBO + cinemax.

BTW czy ten dekoder ma mozliwosc nagrywania czy tylko odtwarza?

PS. Apropo dyskusji o Ursusie , ja co prawda z Ursynowa ale wedlug Kazia Marcinkiewicza to przeciez to samo :D
 

chill

New member
k_luke napisał:
Było to kolejne przedłużenie umowy - wysłałem zapytanie do działu utrzymania klienta i przysłali mi 2 aneksy do wyboru... na rok lub 2 lata. Wybrałem ten drugi i odesłałem skan z podpisem. Było to w lipcu albo sierpniu zeszłego roku. Dali mi pakiet Basic w normalnej cenie (64,10zł)+ TwójDom za ok. 55zł (dokładnie nie pamietam) - umowa na 2 lata oraz umowa na BasicPlus za 5zł (+5zł za dekoder) i Canal+ za 29zł... Aktualnie planuje zakup drugie dekodera do HD (drugi tv). Tylko ciekaw jest czy dadza jakaś zniżke na 2 tv.
W takim razie czekają mnie długie negocjacje. Szczególnie, że jak wynika z ostatnich postów opłata za dostęp do usług cyfrowych ulega podwyżce. Założenie jest proste zmieścić się w 200zł za net+ Tv + C+ + HD. ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
A czy nie wie ktoś jak to bedzie z Polsatem Sport HD na Euro? Interesuje mnie to czy kazdy mecz bedzie w HD czy tylko 1 dziennie czy moze tylko powtórki?

Bardzo prosiłbym jakies linki przy okazji odpowiedzi
 

Peek

New member
Bez reklam
Ciekawe jak to obbliczyli, bo mi z całą oferta HD i C+ wychodzi 134zł...

PS: orientujecie sie czy do tych nowych kaonów trzeba bedzie wkładac karty?
 

k_luke

New member
tdj napisał:
ciekawy news:

http://media2.pl/media/36641-aster-z-jedna-z-najdrozszych-na-rynku-hdtv.html

"Klienci Aster, którzy chcą mieć dostęp do pełnej oferty telewizyjnej muszą wydać 204,10 zł"

Aster zawsze byl drogi, no coz... :(
Też mi się to wydawało dużo, więc przeliczyłem i wyszło:
204,10 zł (bez promocji) -> Basic (analogowy) 64,10zł, BasicPlus 10zł, HBO 25zł, Canal+ z HD 40zł, Cinemax 10zł (przy HBO), Rozrywka 25zł, Dekoder 10zł, HDPack 20zł
Po za tym przy rocznych umowach mamy 179,10zł -> BasicPlus + Dekoder 10zł, HBO + Cinemax 25zł, Canal+ 29zł + 6zł za HD -> sumarycznie jest to 25 zł mniej!
Dodatkowo w pełnym pakiecie UPC nie ma programu Hustler;) podobnie jak Playboy w każdej platformie cyfrowej dodatkowo płatne...
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Wszystko by było super gdyby dali tylko PS HD. Według mnie to jest mozliwe, bo Polsat otwarty i tak pokaze 27/31 meczów, wiec pewnie teraz mniej ludzi bedzie przechodzić do CP, który musi sprzedać swoje programy kablówkom by zyskać więcej pieniedzy:-D
 

Kleszcz25

New member
Kleszcz25 napisał:
Pewnie się skończy, że:

- "rzeczywiście" w maju poznamy ofertę programową
- ceny pakietów poznamy dwa tygodnie później
- instalacje rozpoczną się nie wcześniej niż "14 dni" po złożeniu zamówienia
- sygnał zostanie włączony po "pięciu" dniach od instalacji
- małe problemy techniczne i ceromonię zamknięcia IO w Pekinie zobaczymy w HD (ale z odtworzenia, hehe)
- oczywiście cały czas negocjacie dotyczące PS będą trwały...

Wiedzialem, ze tak bedzie...
... nie ma co, cos tam w maju sie napewno bedzie, ale czy to bedzie HDTV w Aster to watpie.
 
Do góry