Aster HDTV

Peek

New member
Bez reklam
bluray napisał:
Chciałem pokazać pewnien sposób myślenia strategów POLSATU.
Prawda taka, że umowa z ASTER ws. POLSAT SPORT po prostu wygasła.

Dawno zwróciłem uwagę na zapowiedź. że wszytko co najlepsze idzie na kanał tgz. premium "POLSAT SPORT EXTRA".
Dlaczego ? Bo w przeszłości go nie oferowano i go nie ma w kablach.
Natomiast HD w kablówkach to jeszcze śpiew przyszłości.
I tu widzę małą szansę na PS w wersji HD.
Finansowanie:
To ASTER płaci dostawcy treści ( czyli TV POLSAT - nie mylić z CYFROWY POLSAT) uzgodniona kasę wg. stawki za każde aktywne gniazdko.

Polsatu Sport Extra nie ma w kablach?? Ciekawe, bo widze ze nie chce ci sie odwiedzić strony UPC, Spraya i Vectry zeby nie być gołosłownym.

HD to śpiew przyszłości?? Druga ciekawa sprawa, bo na tą chwile oferta UPC przebija wszystkie platformy cyfrowe ilością kanałów w HD (oprócz N, ale kanały w N są o wiele słabsze np. nie ma co porównywać Filmbox HD do C+ film HD)
 

Peek

New member
Bez reklam
lapizapi napisał:
Korzystam z aster wiele już lat i niestety firma robi sie z roku na rok coraz gorsza polsatu Sport już nie dodadzą z powrotem a z tego co wiem w ofercie Hd ma być TVN HD. Jak tak dalej będzie to chyba zakończę z nimi przygodę bo przy nich trzymał mnie tylko Polsat sport poza tym oferta programów jest beznadziejna

Przed chwilą pisałem że PS to kwestia kilku dni!!! To informacja z infolini!!!

Co masz do TVN HD? Bardzo dobry program. Wcześniej podałem że bedą jeszcze Discovery HD, History Channel HD, C+ film i sport HD, Eursport HD.

Oferta beznadziejna? Ciekawe...
 

4pac

New member
Peek napisał:
Przed chwilą pisałem że PS to kwestia kilku dni!!! To informacja z infolini!!!
..

Na infolinii to można wiele mówić bez konsekwencji...
Fakt jest taki, że Aster coś kombinuje bo chyba wiedzieli że im umowa wygasa.. Mieli chyba wystarczająco dużo czasu żeby wynegocjować nową i wpuścić wzorem innych kablówek PS Extra...
Jak to świadczy o firmie że wyłącząją kanał i dopiero przystępują do negocjacji
 

Ludman

New member
Znowu zmiany w Aster

Już niestety niema w Aster Polsatu Sport i nik oczywiście mnie nie pytał czy się zgadzam na zmiane tego bardzo lubianego i często oglądanego przezemnie kanału na jakiś inny pewnie nie sportowy. Za to na prośbę abonetów kablówki Aster będzie program o cerowaniu skarpet. Kpina i żenada i brak szacunku dla klientów Aster.

Pozdrawiam,
Ludman
 

michaelius

New member
lapizapi napisał:
Korzystam z aster wiele już lat i niestety firma robi sie z roku na rok coraz gorsza polsatu Sport już nie dodadzą z powrotem a z tego co wiem w ofercie Hd ma być TVN HD. Jak tak dalej będzie to chyba zakończę z nimi przygodę bo przy nich trzymał mnie tylko Polsat sport poza tym oferta programów jest beznadziejna

No to koncz :)
Mi sie wprowadzone AXN bardzo podobaja , zwlaszcza Sci-fi jeden z niewielu kanalow gdzie leca jakies dobre seriale , a nie tylko M jak mdlosci.

Za to w koncu pojawila sie jakas informacja na kanale aster-info pokazalo sie Telewizacja HD juz w maju info wkrotce :roll: Ehh marketing to oni maja taki , ze szkoda gadac.
 

qura12

Member
Bez reklam
4pac napisał:
Na infolinii to można wiele mówić bez konsekwencji...
Fakt jest taki, że Aster coś kombinuje bo chyba wiedzieli że im umowa wygasa.. Mieli chyba wystarczająco dużo czasu żeby wynegocjować nową i wpuścić wzorem innych kablówek PS Extra...
Jak to świadczy o firmie że wyłącząją kanał i dopiero przystępują do negocjacji
A nie pamiętasz jak było z TVN Turbo? Też znikał na kilka tygodni i pojawiał się spowrotem gdy Aster wynegocjował nową umowę... Uważam że Aster chce za wszelką cene uniknąć podwyżki ceny abonamentu i dlatego narazie wyłączyli PS i próbują wynegocjować taką cenę by nikt nie był stratny.
 

Peek

New member
Bez reklam
qura12 napisał:
A nie pamiętasz jak było z TVN Turbo? Też znikał na kilka tygodni i pojawiał się spowrotem gdy Aster wynegocjował nową umowę... Uważam że Aster chce za wszelką cene uniknąć podwyżki ceny abonamentu i dlatego narazie wyłączyli PS i próbują wynegocjować taką cenę by nikt nie był stratny.

DOKŁADNIE!!!

Zgadzam się z kolegą z w 100%, tym bardziej że na pewno nie zrezygnują z Polsatu Sport podczas gdy wszystkie inne kablówki go mają!!!
 

tucz

Member
A mi brak PS wcale nie przeszkadza, zdecydowanie wole C+ Sport :p
Ale za to bardzo ucieszylo mnie pojawienie sie zestawu AXN bez dodatkowej oplaty - w koncu jakiec ciekawe pozycje do ogladania :D
 

ravel

Banned
Do tego momenu wahałem się jeszcze nad wyborem pomiędzy ofertą Aster a UPC. Teraz po wyłączeniu PS nie mam już wątpliwości co wybiorę.
 

Peek

New member
Bez reklam
ravel napisał:
Do tego momenu wahałem się jeszcze nad wyborem pomiędzy ofertą Aster a UPC. Teraz po wyłączeniu PS nie mam już wątpliwości co wybiorę.

Tylko później nie żałuj, bo na infolinii powiedzieli mi dziś że kanałów HD ma być 7 a więc sadze że dołączy PS HD.
 

ravel

Banned
Widzisz, ja akurat w to co mówią na infolini za bardzo nie wierzę. W tym przypadku wierzę w to co widzę, a teraz nie ma nawet zwykłego PS. Tak naprawdę to wolę żałować, że nie mam PS w HD niż nie mieć go w ogóle. Poza tym UPC też ma mieć PS HD no i teraz ma dodatkowo PS Ekstra. Moja rezygnacja z Aster wchodzi w życie z dniem 12.05 więc do tego czasu jeszcze może się wstrzymam;)
 

lbk

New member
to ja proponuję skończyć chwilowo te dywagacje, domysły, wróżenie z fusów, co będzie, czy będzie na 80% czy na 5% i poczekać na konkretną ofertę...
Po co się potem niemiło rozczarować ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Wiesz. zrobisz jak zechcesz nie bede Cie namawiał tylko ostrzege jeszcze tym, że Philips robi znacznie gorsze dekodery od Kaona, który w tego typu sprzęcie jest jedną z najlepszych marek. Poza tym zobacz sobie filmiki na youtube jak dekodery UPC sie tną. JUż NIE NAMAWIAM!!!:)

W tej chwili UPC jest lepsze bo ma przede wszystkim kanały HD, ale przecież HD w Aster to kwestia 1-2 tygodni, wiec zaczekaj moze co pokze Aster.
 

Peek

New member
Bez reklam
lbk napisał:
to ja proponuję skończyć chwilowo te dywagacje, domysły, wróżenie z fusów, co będzie, czy będzie na 80% czy na 5% i poczekać na konkretną ofertę...
Po co się potem niemiło rozczarować ;)

Może to i racja, ale może nas czymś miło Oczarują swoją ofertą:) .
 

mrowkapj

New member
Właśnie rozmawiałem z infolinią w Warszawie odnośnie daty uruchomienia HD. Powiedzieli mi, że trwają nadal testy i usługa ruszy od połowy maja dopiero !!!. Na razie nie ma oficjalnego cennika, sposobu zakupu/dzierżawienia dekodera ani pełnej oferty kanałów :(
Pan z infolinii ma się ze mną kontaktować jak tylko pojawia się oficjalne informację.
Kurna, czyli jednak poślizg. Na stronie nadal głucho.:twisted:
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
mrowkapj napisał:
Kurna, czyli jednak poślizg. na stronie nadal głucho.:twisted:

poza tym jednym:

Pakiet BasicPLUS
To idealny pakiet dla Ciebie, jeśli
czekasz na HD, gdyż już wkrótce mozesz otrzymać ciekawą oferę na kanały w wysokiej rozdzielczości! :)

Przynjamniej wiadomo, że bedzie oferowany tylko dla posiadaczy Basic Plus....
 
Ostatnia edycja:

michaelius

New member
To az takie zaskakujace nie jest bo w sumie pakiet basic+ to taka ukryta dierzawa modemu cyfrowego ;)

Co do UPC to sorry , ale ja licze , ze w Asterze bedzie jednak taniej niz 180 zeta za miesiac.
 

Peek

New member
Bez reklam
michaelius napisał:
Co do UPC to sorry , ale ja licze , ze w Asterze bedzie jednak taniej niz 180 zeta za miesiac.

Prawda, 180zł to troche za dużo za 6 kanałów HD, UPC ma bogatą ofertę cyfrową, ale mimo wszystko 180zł co miesiąc...
 

Peek

New member
Bez reklam
mrowkapj napisał:
Właśnie rozmawiałem z infolinią w Warszawie odnośnie daty uruchomienia HD. Powiedzieli mi, że trwają nadal testy i usługa ruszy od połowy maja dopiero !!!. Na razie nie ma oficjalnego cennika, sposobu zakupu/dzierżawienia dekodera ani pełnej oferty kanałów :(
Pan z infolinii ma się ze mną kontaktować jak tylko pojawia się oficjalne informację.
Kurna, czyli jednak poślizg. Na stronie nadal głucho.:twisted:

Na infolinii to oni nie wiedzą jak się nazywają, jak jeszcze niedawno dzwoniłem to
powiedzieli mi, że HD bedzie dopiero w czerwcu, ale zadzwoniłem jeszcze raz i powiedziano mi ze bedzie dostepne w sprzedazy w 2 tygodniu maja po weekendzie. Myśle, że w poniedziałek wiele rzeczy sie wyjaśni, w końcu nawet jak dadzą w polowie to i tak musza to zareklamowac przed sprzedażą. Mówili że ma ruszyć kampania po długim weekendzie.
 
Do góry