Aster cyfrowa

lapizapi

New member
Mam od 1 roku, trochę lepsza jakość obrazu +można mieć hbo, cinemaxa i
canal +. Poza tym większość normalnych programów z pakietu bez telewizji cyfrowej. Dekoder jest motorola, 2 x euro i nic więcej żadnego HDMI. Przez pierwszy miesiąc hbo i Canal plus są za friko. Ja polecam, w tym że używam tylko do Canal plus. :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
 

adambe

Member
Miałem cyfrę+,teraz mam Aster cyfrowy i N-ke.
Generalnie jak dla mnie najlepszy obraz jest z n-ki. Aster cyfrowy niewiele jej ustępuje /słaby tuner motorolli ,wyjścia tylko SCART/
Na tym tle najsłabiej wypadała cyfra,przez niektórych słusznie określana jako "syfra".
Jakby jeszcze wprowadzili jakieś programy HD /przymierzają się do tego/ i wymienili te dekodery na jakieś z wyjściem HDMI to byłoby bardzo dobrze.
Oprócz tego mają w ofercie b.dobry internet,tepsa się chowa.Wiem bo miałem.
 

1Kiwi

New member
lapizapi

Ja mam w Aster 2/4 Mb i to jest w 100 procentach prawda a na moim TV Panasonic Quintrix SR prawie nie widac rożnicy pomiędzy Cyfrowym sygnałem a analogowym ale jakośc jest super.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
jackuc napisał:
Witam
czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Aster - telewizja cyfrowa? Bardzo proszę o opinie
http://cms.aster.pl/node/108

Miałem przez Aster "chwilę" i nie polecam.W porównnaiu z N-ką duzo słabsza jakość obrazu co faktycznie jak zaznaczył "adambe" moze byc winikiem uzycia badziewnego tunera ( wyjście scart , brak hdmi lub chociaz componentu to w dzisiejszych czasach jakas pomyłka) A w reklamach zapewniali że obraz będzie porównywalny jakością do dvd.....;)

POZDRO!
 
Do góry