Assassins' Creed Revelations

Peek

New member
Bez reklam
A mnie jedynka i dwójka tak znudziły, że Brotherhood już szansy nie dałem, zobaczymy jak bedzie z Revelations, ale zakupu nie przewiduje.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ta seria to jedne z najlepszych gier w jakie grałem, masa godzin spędzona na PS3, coś pięknego.

Pozdrawiam,
 

Mefju

New member
Brotherhood jakoś mnie za bardzo nie przyciągnął ale i tak czekam na kolejną część, coś wspaniałego:mrgreen:
 

pav3l

New member
Bez reklam
I ja muszę przyznać, że dla mnie to geniusz. Ciężko powiedzieć, czy za grafę, czy za fabułę. Nawet tak nudna pierwsza część, jak się weźmie pod uwagę dwie kolejne, nabiera głębszego sensu. Zakończę jaranie się tym, że sporo ludzi narzekało na zakończenie Brotherhood, ja natomiast uważam, że było genialne. Podobnie jak z filmem Incepcja, który też uważam za genialny. Nawiązanie celowe, bo kto jest desmondem, albo kim jest Desmond....? Rewelacja sporo odsłoni! Pre Order dla mnie!
@MastaJ - wylizałem w tych grach chyba każdy kąt..... 11/10!
@Mefju - daj jej szansę i zrób jak poprzednie, ale koniecznie z Glitch'ami, żeby obejrzeć filmik....!
Najlepsze jest to, że np. śmierć gościa, za którym się uganiamy w ostatniej części tj. Brotherhood - zepchnięcie typa z wieży jest wydarzeniem historycznym. Jak zadamy sobie trud wynajdując "postacie" z gry w biegu historii, sporo rzeczy się tam nakłada...:hmm:
Dla tych co narzekają na zabójstwo laski w ostatniej części - ma to sens!
Nie spojluje, bo gra jest już "stara", ci co nie zagrali i tak nie zagrają, ci co zagrali wiedzą o co chodzi....
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
No dzięki,właśnie kupiłem nówkę w Empiku za 199 zł ale skoro opowiedziałeś mi zakończenie to zabawa już nie ma sensu, gra leci na śmietnik :mrgreen::mrgreen:
 

pav3l

New member
Bez reklam
Spoko, spoko, panuje nad sytuacją ;) to nie jest zakończenie, nawet to co podałem nic ci nie podpowie i na nic nie wpłynie. Wydarzenie historyczne! :) Końcówka jest bardziej zamotana niż jakaś tam zwykła śmierć gościa....
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja osobiście należę do tych, którzy "Ci co nie grali" a na pewno zagrają tylko w swoim czasie - tutaj określam tylko swój typ bo akurat tą serię przeszedłem i jestem pod wielkim wrażeniem.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
Ja po przejściu 2 wiedziałem że nawet nie dotknę małym palcem Brotherhood'a, nuda i monotonia, być może klimat po prostu mi nie przypasował i tyle. Ezio i jego koledzy zachowywali się jak panienki - może tak kiedyś było, nie wiem.

Fakt, można było liznąć trochę historii, do tego niezłe odwzorowanie miast, latanie po dachach, a nawet muzyka dawała radę, ale czegoś IMO zabrakło.
 

Peek

New member
Bez reklam
I jak panowie? Grał ktoś? Bo gra już doistępna w sprzedaży i myśle czy brać, poprosiłbym o opinie!
 

Peek

New member
Bez reklam
No własnie grałem, ale dwójka i jedynka to dla mnie totalna porażka, nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Pytam, bo miałem nadzieję, że może coś zmieniło się na lepsze ;)
 

nimm2

New member
kupilem dzis wersje kolekcjonerska... narazie jednak moglem poswiecic zaledwie godzine na granie... i pierwsze wrazenie AC Revelations jest rewelacja... gralem godzine a wydarzylo sie tak duzo... zreszta mi sie podobala kazda czesc AC... ten klimat, jezyk, szczegoly, historia, fabula, grafika, muzyka, przerywniki, misje poboczne, zagadki... to jest wlasnie to co lubie najbardziej... sa naprawde na poziomie... nie czesto sie zdarza aby w jakies innej grze te wszystkie elementy wystepowaly razem na takim wysokim poziomie... a wiec pozycja obowiazkowa...
a temu komu sie ta seria nie podoba to mozna powiedziec tylko jedno:

requesta in pace... bastard ;)
 
Do góry