Assassin's Creed PL

Mefju

New member
Ja tam sobie przeszedłem AC i jakoś specjalnie nie narzekam , gra jest w porządku no ale mogli bardziej rozbudować fabułę.GTA głownie tak samo ale te dwie gierki są w porządku.Pozdrawiam
 

beamer

Banned
Nabyłem Assasins Creed PL przy okazji zakupu promocyjnego za 1 gr Killzone 2 w Empiku. Muszę powiedzieć, że jestem całkiem zadowolony z tej gry za 1 gr ;)

Faktycznie misję (tzw. "śledztwa") się powtarzają, ale same zabójstwa są ciekawe i faktycznie można trochę pokombinować jak to wykonać z zaskoczenia.

Miasto Akka jest ogromne i wygląda fantastycznie. Inne lokacke też dają radę. Fabuła moim zdaniem też jest ciekawa i pełna stopniowo odkrywanych tajemnic (Animus, spisek templariuszy, wojna cywilizacji etc.).

Pełna polonizacja i polski dubbing są bardzo dobre i lepsze od tych elementów w Killzone 2.

Tą grę można teraz wyrwać na allegro za 40-50 zł i za takie pieniążki mogę ją polecić :eek:k:
 

mroziek

New member
Co to za promo że gierka za grosz :) ? Rozumiem że kupiłeś w empiku Killzone 2, a Assasina dostałeś za 1 GB, tak? To jest jakaś ogólnopolska akcja EMPIKa? Sam bym się skusił na takie "podwójny" zakup :)
 

beamer

Banned
mroziek napisał:
Co to za promo że gierka za grosz :) ? Rozumiem że kupiłeś w empiku Killzone 2, a Assasina dostałeś za 1 GB, tak? To jest jakaś ogólnopolska akcja EMPIKa? Sam bym się skusił na takie "podwójny" zakup :)

Nie wiem czy jeszcze ta promocja w EMPIKU jeszcze trwa, ale polegała ona na tym że do każdej gry Killozne 2 (199 zł) dostawało się koszulkę Killzone 2 + dowolną 1 grę w platynie na Playstation 3 za 1 gr (np. Uncharted, Heavenly Sword, Genji, Rachet'n'Clank, Assassin's Creed Pełna Polska Edycja, Gran Turismo 5: Prologue itd.).

Sprawdź czy jeszcze trwa. To była ogolnopolska promocja EMPIK.
 
Do góry