Assassins' Creed 3

pav3l

New member
Bez reklam
Tu jest ta okładka.
No więc, chyba kolejna część jednak w stanach...?
 

Attachments

  • AC3_Xbox.jpg
    AC3_Xbox.jpg
    123,9 KB · Wyś: 174

pav3l

New member
Bez reklam
tu komuś się chciało przeanalizować obrazek ;)
 

Attachments

  • AC3_Xbox_analysis.jpg
    AC3_Xbox_analysis.jpg
    611,5 KB · Wyś: 808

pav3l

New member
Bez reklam
Dla mnie i tak must have....!!!
Ps.
W tym okresie w stanach nie było prawie w ogóle budynków, więc wspinaczka co najwyżej po drzewach ;) do tego - szykuje sie imho klimat red dead redemption - obdzieranie zwierząt ze skory.....:/
 

garob

New member
Pozwole sie wtracic z malym off'em. Powiedzcie mi ile czesci tej gry wyszlo do teraz i czy one wszystkie wiaza sie jakims watkiem?
Chodzi mi o to, ze dawno, dawno temu, jeszcze na pececie gralem w pierwsza czesc, i owszem bardzo fajna gra, tylko troche monotonna, tzn. z tego co pamietam generalnie caly czas trzeba bylo robic to samo i praktycznie tak samo :)
I teraz chcialbym nadrobic zaleglosci na PS3 i nie wiem czy grac wszystkie czesci po kolei czy tylko ostatnie?

Rozumiem, ze to jest tak: AC 1, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations?
 

pav3l

New member
Bez reklam
Tak jak napisałeś, AC [część pierwsza, ta nudna], potem AC2, AC Brotherhood, AC Revelations. I tak - jak chcesz grać, to MUSISZ zrobić po kolei, bo stracisz wątek. Przejdziesz grę, ale niewiele będziesz czaił...
 

nimm2

New member
Dla mnie i tak must have....!!!
Ps.
W tym okresie w stanach nie było prawie w ogóle budynków, więc wspinaczka co najwyżej po drzewach ;) do tego - szykuje sie imho klimat red dead redemption - obdzieranie zwierząt ze skory.....:/

budynkow wysokich moze nie bylo... ale za to byl juz wielki kanion i kilka innych "pagorkow"... ;)
 
Do góry