Assassin Creed

Mefju

New member
Witam , mam pytanie co do początku gry Assassin~ o tuż gdy ma się jeszcze mały "trening" co do biegania itp. ja jestem gdzie pojawia się dużo ludzi z garnkami na głowie i mam odepchnać kogoś kto stoi mi na drodze nie przewracając mu dzbana ale gdy podejdę do gościa i próbuje to zrobić dzban zawsze spada i musze to robić od początku.Proszę o pomoc :D
 

szakal9999

New member
dawno nie grałem, ale chyba tzrymasz jakiś przycisk przechodząc między nimi.
A wogóle, to pza grafiką, to w tej grze nie ma nic ciekawego i non stop robi się to samo. Dałem sobie spokój z tą grą, po kolejnym razie robienia tego samego tylko w innym obszarze miasta.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tak przytrzymujesz przycisk gra sama powinna dac wskazówkę (nie pamietam jaki?) Jak napisał przedmówca gra jest strasznie nudna:(
 

mataman

New member
Bez reklam
Oj juz panowie nie przesadzajcie. Ja mam calaka w tej grze i jakos żyje. Wcale nie jest taka nudna. Ta gre trzeba smakowac po trochu a nie zapierdzielac na złamanie karku. Są gry o wiele nudniejsze np. wszelkiego rodaju RTS'y
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jak można sobie dawkować nudę? To przecież masochizm.Ta gra została najpierw zrobiona graficznie a potem wrzucili jakieś tam pseudo mosje żeby się w ogóle w to grać dało.Jak dla mnie to się nie da.Jak gra nie jest nudna to ją można łyknąć na raz ale AC to jakaś kpina a nie gra.Smakować to można w tej grze wyłącznie grafikę ale ile można znieść robienie (dosłowie) tego samego na dodatek nieciekawego? Nie no, super misja czyli usiąść na ławce,wcisnąć przycisk i posłuchać jakichś bredni a nstępnie zaciukać ofiarę jedynym dostępnym sposobem.Potem zebrać flagi w określonym czasie a pózniej wdrapać się na jedną z 60ciu wież i obczaić ten sam widok.Dla mnie bomba.
 
Ostatnia edycja:

Free_Animator

New member
mi tam sie gra strasznie podobala i nie nudzilem sie wogole _ nie wiem co moze byc nudnego w byciu cichym zabojca w grze i mozliwosc dowolnego biegania po calych miastach i okolicach_ cudny klimat i grafika poteguja to wszystko

a misje sie powtarzaja jak w kazdej grze_ale sie cos lubi albo bedzie sie marudzic do konca zycia :eek:k:
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Cichym zabójcą? Nie no,to Ci przyznam rację że raz mi się udało zabić po cichu chłopa ale to był przypadek bo po pierwszych kilkunastu próbach zabicia po cichu zrezygnowałem i siekałem gości jak Conan kotlety schabowe.Tak,ja lubię wiele rzeczy takich jak np. bioshock,shenmue(!!!),mgs,forzę,gt,ace combat,pes,nba2k,fahrenheit,sh,resident,mafia(!!!),gta(nie 4),pgr i inne DOBRE gry,moją pannę,siuwax,hip hop,dobry rock oraz inną wybraną muzę,moją byłą furę i krosówkę oraz dwa koty i psa, no i niektórych ziomów oraz melanż z nimi.Ale kilku rzeczy nie trawię a jedną z nich jest Assasins Creed.A forum jest właśnie po to bym mógł wyrażać niekoniecznie pochlebne opinię na różne tematy.A zwłaszcza podczas gdy nudzę się szpetnie siedząc na bazie po artroskopii kolana którą miałem niedawno, więc nie dziw się że poznęcałem się nad grą która za 150złych znudziła mnie do granic.Pozdro
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Masz bardzo dużo do powiedzenia ale chyba umiejetności to Ci jednak brak. Skoro jak piszesz jednego chłopa zabiłes po cichu. Siekac to możesz w Conanie, tutaj nie na tym rzecz polegała. Tyle z mojej strony.
 

szakal9999

New member
Ale co to za frajda grać w grę, w której przy pomocy 2 przycisków sam jeden załatwisz całą armię?? Jeśli chcesz grę w której trzeba się skradać i być niewidzialnym, to załatw sobie Tenchu (1, 2 -PSX, 3, 4-PS2, Niestety nie ma tego na PS3, ale może kiedyś powstanie). Tam widać, że jak ktoś cię zobaczy, to jest problem, a jak jest ich dwóch, to będzie ciężko. W AC nawet jak jest 10 przeciwników, to nie stanowi to problemu (trzymasz block, co któryś atak przeciwnika pyszczasz i atak).
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Do matamana:"Polska żółć tralalalalalalala...".Nie sądzę drogi kolego by to o brak umiejętności chodziło a o mechanizmy żądzące rozgrywką w tym "wspaniałym dziele".Jeśli nie miałem większych problemów z ukończeniem Ninja Gaiden (vol1, w dwójkę nie grałem) to nie wydaje mi się bym był "drewniakiem" a na dodatek gram na konsolach i wszelakich kompach poprzez pongi a nawet "ruskie jajka" mniej więcej od osiemnastu lat swojego życia więc nie próbuj mnie pouczać w tym temacie i oceniać moich umiejętności bo mało o nich wiesz a konkretnie nic.Mechanika gry w AC jest tak nędzna,uboga i zbugowana że mając do dyspozycji dwa sposoby "cichego zabijania" i absolutny brak możliwości skradania, tylko najbardziej wytrwali lub pozbawieni innych alternatyw mają ochotę w ogóle "bawić" (bo o prawdziwej zabawie w AC nie ma mowy) się w cichego zabójcę.Proszę Cię zduś w sobie tę zadrę spowodowaną tym że ktoś napisał coś co Ci "nie leży" ,bo inaczej udowadniasz tylko swoją niedojrzałość i dziecięcą zawiść.Także mnie jest przykro że AC to totalny Crap (nie licząc grafy) ale to nie powód bym dzgał laleczkę voodo z Twoją podobizną co wnioskując po tonie w którym się do mnie zwracasz chętnie byś uczynił.Pozdrawiam.
 

rufus1988

New member
Zacząłem grać w tą grę kilka dni temu, faktycznie nudnawa, ale klimat i grafika sprawiają że umęczę ją do końca, traktuje ją jako epilog do drugiej części :) pozdrawiam
 

zieloony

New member
Też tą grę chciałem potraktować jako wstęp do 2 części, ale przez nią odechciało mi się Assassina 2 :)
Grałem w nią (1) w tamtym tygodniu (i to był chyba najgorszy tydzień w moim życiu).
Ta gra to jakaś masakra, codziennie (grałem wieczorkiem po pracy) klnołem pod nosem, jak cholera.
Na szczęście ten koszmar jest już za mną (a grę sprzedałem, mam nadzieję, że komuś kto lubi tego typu rzeczy)
 
Ostatnia edycja:

pejotpe

New member
Bez reklam
Zacząłem grać w tą grę kilka dni temu, faktycznie nudnawa, ale klimat i grafika sprawiają że umęczę ją do końca, traktuje ją jako epilog do drugiej części :) pozdrawiam
A nie prolog? AC zmęczyłem, ale nie przyniosło mi to szczególnej radości (a bieganie za flagami w grze o, poważnym, jakby nie było, temacie krucjat wolę pominąć milczeniem - debilizm umysłowy projektanta został wystarczająco dobrze obnażony)...
 

rufus1988

New member
OCZYWIZM, prolog :). Nie ma odpowiedniego wątku odnośnie AC2 PL, więc zapytam tutaj: Pojawiła się już łatka do wersji PL ? Na jednym z forów przeczytałem taką informacje, ale nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnego potwierdzenia, pytam ponieważ nie wiem jak grać, czy skupiać się na tych rozdziałach(aby nie wyłączyć w okolicy 10), czy też mogę grać spokojnie. . .? Rozpocząłem już grę więc proszę o w miarę szybką odpowiedź:) pozdrawiam.
 
Do góry